• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    LAVA
    LAVA --- ---
    nevíte nekdo,jestli funguje pořád taková ta trafika s kavárnou (alá turek do skla!) u náměstí v Mikulově?slyšela jsem, že ji mají zavírat..to by byla škoda
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Ahoj chci se zeptat nebyl jste uz nekdo ve vypalenem kotatku? http://www.vypalenekotatko.cz/cs/default.aspx
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ATOMIC: dlouho se tam chystám, chválí ji cuketka a vyhrála tuším nějakou cenu - to je všechno, co vím...
    ATOMIC
    ATOMIC --- ---
    al cafetero ( http://alcafetero.cz/ )
    byli jste?
    máte nějakou zkušenost nemám to po cestě, ale možná by stálo za to si tam cestu udělat...
    zvlášť by mě zajímalo ochutnat kafe z "Vacuum pot"

    AHASVER
    AHASVER --- ---
    1) v rozmezí 28 - 38 kč se dá sehnat kafe takřka ve všech dobrejch a neluxusních kavárnách v praze (luxusní se míní samozřejmě i imperial, orient, slavie etc.)
    2) ano, kelímek v coffee heaven je dražší, kdo to považuje za kavárnu, ať ji nepoužívá jako benchmark
    3) imho je cena do 45 kč v praze úplně normální a adekvátní
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    BEATMAN: Je to možný, já jsem ale tady ještě na illy za tři pětky fakt nenarazila .... :) respektive takhle, nenarazila jsem na levný kafe v hazký kavárně :)
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    LUCKAZ: Neboj, já do Tebe prudit nebudu, ale hláška oproti praze fakt levný je tdost zavádějící. tušim, že i v Praze si můžešdát kafe az 30, myslim, že konkrétně v Týnský, ale úplně jistý si teda nejsem. Nicméně každý tip se cení, wtz.
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    SUPEREGO: Jak myslíš, já to tam mám prostě jenom ráda, chodíme tam při škole dennodenně ... že to vyznělo, jak to vyznělo, za to nemůžu :)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    LUCKAZ: no offence, nechci ti nic podsouvat, ale ten tvůj sugestivní styl mi připomněl http://www.cuketka.cz/forum/topic.php?id=515

    dík z tip
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    Pokud se někdy budete vyskytovat v Hradci, určitě jděte na kafíčko k Salimu :) (Café Salieri, téměř na masarykově náměstí). Téměř vždycky je tam příjemná obsluha, vážně milej majitel, ceny celkem nízký (normálně bydlím u Prahy, v Hradci jen studuju, takže cena 30,- za kafe si myslim, že v porovnání s Prahou je vážně nízká :))
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    TUILE: A Kdyz ses hodne sikovnej\na tak se ti povede tou penou namalovat srdicko, nebo stromecek nebo cokoli..Capucinno art!(:
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    AHASVER: Presne tak!(:
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    TUILE: naleješ mlíko do kafe a nakonec leješ pěnu
    TUILE
    TUILE --- ---
    a jak se ma prendavat pena na kapucino?
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    AHASVER: Bohuzel..A jelikoz se v tom pohybuju, porad na to narazim..NEkteri lide dokonce z nekterych picovin maj zakoreneny dogma..JAko treba prendavani peny na capucino lzickou...JAko to je jedna z nejvetsich prasaren kterou u nas dela 80% veskery obsluhy...Pokud to vubec naslehaj..Je to smutny, a i kdyz u nas na firme delame celodenni skoleni pro personal dany kavarny kam dodame vsechno, stejne si to delaj po svym..A nejsou paky jak je to odnaucit!!!
    TESKERA
    TESKERA --- ---
    AHASVER:... a takhle je to skoro se vsim u nas...
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    OPTIKUS: nevim, nějak se v tý český kultuře ztrácim... ono je taky problém, že spousta lidí, než by si stěžovala nebo odešla nebo konzistetně zacházela se spropitným, tak si radši nedělaj "problémy" a nevytvářejí "konfrontace". obecně mám pocit, že převládá názor, že ta kavárna/restaurace/etc. je teda jejich (= obsluhy) a já (zákazník) jim do toho vlastně nemám co kecat...
    takže se furt tak někde plácáme v uzavřenym kruhu "nepudu do kavárny, protože to tam stejně bude na hovno" a "nerozjedu super kavárnu, protože do kaváren stejně nikdo nechodí"
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    AHASVER: TY vole, jak ty lidi muzou vubec fungovat???
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    a ještě, taky včerejší

    kavárna hotelu crowne plaza (takovej ten socreál, jako vystřiženej z kaliningradu)
    jugoslávských partyzánů

    -*
    už hodně dlouho se mi nestalo, aby okolo mě prošla obsluha takovým ležérně-nevšímavým způsobem jako včera. asi jako když si švihák lázeňský vyrazí na korzíčko po kolonádě a tu a tam se podivuje letu včely... nicméně po pěti minutách čekání (jediní v kavárně) a tomhle ostentativním nezájmovém průchodu tam a zpátky bez sebemenší pozornosti, jsme čekání na kafe za 70 kč vzdali
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    AHASVER: což mi připomíná

    kavárna/cukrárna myšák
    vodičkova
    **
    pomalá obsluha, nedotaženej interiér, drahý (objektivně i subjektivně) kafe, zákusek v podobě tiramisu nicmoc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam