• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    SA_KRA_: kde to je?
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    SA_KRA_: Za mě dobré :) Servis pomalejší, zmatenější, i když to je možná jen můj pohled, ale káva mi u nich chutná a mám strašně ráda jejich interiér.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    co Gloria Jeans, reference?
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    TEREZZZKA: neeee, dneska ne, jsem nestíhala :-/
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    VAMPIREGIRL: A nebyla jsi tam dnes kolem půl čtvrtý?
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    TEREZZZKA: Velká orca s nízkotučným mlíkem. Taková lehce pipi bloncka :-D
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    VAMPIREGIRL: Tak co si dáváš? To si spíš vybavím :)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    TEREZZZKA: neke, tam já chodím často, bydlím na dohled od OC Chodov :-))) Pošli foto nebo napiš, kdy jsi v práci :-) Protože CH je moje závislost :-) Možná už mě i budeš znát podle ksichtu, protože tam jsem fakt často :-D
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    AHASVER: budiž Ti odpuštěno :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    METALLIAN: a tobě taky pardon, nějak jsem se sám mystifikoval a přesvědčil se, že mám pravdu (to je jednoduchý)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SHAREEZ: ajo, fopa! máš pravdu. psal jsem to zpaměti a neuvědomil jsem si, že když jsem tam naposled šel, tak jsem přišel od sparty a šel o koleje dřív
    BLEVAJZZ: tak vidíš, jakej seš chytrej
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    AHASVER: Ne, je to z metra Hradčanská za kolejema doprava a do Pelleovky se vůbec nedojde.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    já bych vám doporučil kávu zde. http://www.cafe-technika.cz/

    BOO
    BOO --- ---
    MIDORI: nikdy nedokazu vypit (snist lzickama;)) celou, jsou silene hutny.. obcas tam jsou vecer koncerty, fajn
    METALLIAN
    METALLIAN --- ---
    BLEVAJZZ:
    AHASVER: Nasměrovali mne na Dejvickou..Děkuji, v pohodě jsem to pak našla a vážně na té Hradčanské:)
    OOM
    OOM --- ---
    MIDORI: Líbí se mi tam. Mám ráda tamní horké čokolády ať s ovocem či jen samotné, jsou chutné i hutné. Prostředí povětšinou klidné, pokud nepříjdou maminky s dětmi. Je to totiž nekuřácká kávočokovna. Interier lahodí mému oku, žádná moderna. Tonetky a křesílka se stolky nepocházející z tohoto století tomu dodávají šmrnc starší kavárny.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MIDORI: standardní obyč kavárno čokoládovna, která nabízí i čokoládu v netekutym stavu, moc dobrou. menší interiér, většinou příjemná obsluha
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Dostala jsem typ na coko - cafe u cervene zidle, znate nekdo?

    Choco Café U Červené židle, Liliová 4, Praha 1 – Staré Město | Na Kafčo | přehled kaváren a kavárniček v České republice
    http://www.nakafco.cz/kavarna-choco-cafe-u-cervene-zidle-praha-1-stare-mesto/
    BOO
    BOO --- ---
    v posledni dobe travim dost casu v maly rybe.. zacina me bavit vic nez rybka, ale jasne, i tam rada zajdu... a doporucuju krokety s nivou v hany bany na staromestsky (nejsou v jidelaku, stojej 40 kc, je toho fakt hooodne:))

    jinak v maly rybe jsou ceny treba o 30% nizsi nez v rybce, coz me prekvapilo. plus tam je orangina, za 28 kc! :) /i v chorvatsku stoji dvakrat vic/
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    No jo, náhodou jo... :) Na Chodově.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam