• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    VECTOR: jj, taky jsem to tak viděla. tak jsem ráda, že se to zlepšilo, je to na šikovnym místě...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    FAR_IDA: Fakt? V indigu meli vzdycky (spolu s hany bany) nejhnusnejsi kafe v praze. Musim vyzkouset...
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    hlásim dobrou zprávu, totiž, že v Indigu, Montmartru a předpokládám teda, že i v café č. 4 zlepšili kafe. dřív dělali myslim segafredo, každopádně teď jedou lavazzu, což je rozhodně lepší volba :)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    dobrou kávu - označení sicilia, nevim co to znamená (a teda vynikající výběrové rumy z celého světa) naleznete v malířské ulici naproto wakatě. podniku se myslím říká vývařovna, ale nevim jak se doopravdy jmenuje. tak až do těchto končin zabloudíte tak se tam stavte;)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    google vyhodil tohle http://gloriajeanscoffees.cz .... vypadá velmi dobře... zejtra na florenc zrovna jedu, tak zkusím...
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    VAMPIREGIRL: Malostranská, Florenc
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    SA_KRA_: kde to je?
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    SA_KRA_: Za mě dobré :) Servis pomalejší, zmatenější, i když to je možná jen můj pohled, ale káva mi u nich chutná a mám strašně ráda jejich interiér.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    co Gloria Jeans, reference?
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    TEREZZZKA: neeee, dneska ne, jsem nestíhala :-/
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    VAMPIREGIRL: A nebyla jsi tam dnes kolem půl čtvrtý?
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    TEREZZZKA: Velká orca s nízkotučným mlíkem. Taková lehce pipi bloncka :-D
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    VAMPIREGIRL: Tak co si dáváš? To si spíš vybavím :)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    TEREZZZKA: neke, tam já chodím často, bydlím na dohled od OC Chodov :-))) Pošli foto nebo napiš, kdy jsi v práci :-) Protože CH je moje závislost :-) Možná už mě i budeš znát podle ksichtu, protože tam jsem fakt často :-D
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    AHASVER: budiž Ti odpuštěno :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    METALLIAN: a tobě taky pardon, nějak jsem se sám mystifikoval a přesvědčil se, že mám pravdu (to je jednoduchý)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SHAREEZ: ajo, fopa! máš pravdu. psal jsem to zpaměti a neuvědomil jsem si, že když jsem tam naposled šel, tak jsem přišel od sparty a šel o koleje dřív
    BLEVAJZZ: tak vidíš, jakej seš chytrej
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    AHASVER: Ne, je to z metra Hradčanská za kolejema doprava a do Pelleovky se vůbec nedojde.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    já bych vám doporučil kávu zde. http://www.cafe-technika.cz/

    BOO
    BOO --- ---
    MIDORI: nikdy nedokazu vypit (snist lzickama;)) celou, jsou silene hutny.. obcas tam jsou vecer koncerty, fajn
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam