• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    N_I
    N_I --- ---
    jo, a tfuj...prostě coffee heaven byla moje kavárna doprdele..:(((
    ani starbucks me tak nejede..chjo..
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    N_I: Zkoušel jsi tam Glorii?
    N_I
    N_I --- ---
    chodov,...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    N_I: a kde máš okolo práce?:-)
    N_I
    N_I --- ---
    super začátek dne, v metru samej ošlivej člověk a v coffee heaven se dovím že už budou mít jen costa coffee který nesnášim...takže jak to psal nedávno čermák v reflexu o nějaký kameře kterou vyráběli v USA a byla dost populární, tu frimu koupila jinaá nadnárodka a výrobu těch super kamer zrušila...radši...takže kam teď chodit na kafe???okolo práce?:(((((
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    Od soboty do pondělí bude probíhat v pražském hotelu Mosaic house soutěž Barista roku, Coffee in Good Spirit a Latte art. Přijďte se pokochat, ochutnat, pozdravit mě ;)

    www.specialitycoffee.cz
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    TEREZZZKA: nevim, asi aby to bylo zajímavější? nebo proto, že se na něj v kulturách na západ od la manche poměrně běžně ta čokoláda sype... nebo je to prostě jenom omyl...
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    AHASVER: akorát nechápu, proč je cappuccino v průniku s čokoládou?
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    protirecenze: vzhled kavárny od cca třetiny světlé výšky nahoru výbornej, spodek ne úplně hezkej - nepřesvědčivý židle, nicmoc stoly a divný prostorový uspořádání. espresso ristretto v kvalitě, kterou bych vzhledem k referencím nečekal - když už slyším chválu, očekávám v pořádku cremu, chuťovej ocas i teplotu podávaného mléka. vyzkoušel jsem dvě nebo tři a ani jedno nebylo, jak bych si představova. nicméně včera jsem na sebe prozradil, že se spokojím s ucházejícím kafem, a tohle určitě víc než jen ucházející bylo
    kolem a kolem - když jste v okolí, myslím, že nemáte lepší volbu, ale nesahá to ani po kotníky kterýkoliv berlínský kavárně (i se špatnym kafem:)) a neznám moc důvod, proč kvůli týhle kavárně speciálně jezdit do karlína...
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    Tak včera jsem neměla příliš času a prostoru prohlídnout Můj šálek kávy do detailů, vlastně ani menu jsem si neprohlídla, ale mně se tam líbilo :) Ten prostor se mi líbí (až na židličky těsně vedle sebe, chce to si vytyčit vhodnou trasu :) ), ke kávě těžko z mé strany něco dodávat, doubleshot od mistra v Latte art (jsem neobjektivní možná :) ) koukla jsem, že i vaří, ale ochutnám až příště. Obsluha milá, možná až moc aktivní.
    Výrazný mínus jsou židle s proutěným sedátkem, zničila jsem tam totálně punčochy.
    Jinak vřele doporučuju.
    Jo a možná tam na čas nastoupím :)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    Tak jsme natěšená na tu novou kavárnu v Karlíně... vtipné stránky, snad později přibude i hodnotnější info http://mujsalekkavy.cz/
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    TEREZZZKA: Tam jsme pěkně dlouho nebyl..
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    doupresneni - hezci pro me zahrnuje i "prijemni"...
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    AHASVER: nene, ještě je tam Tomáš... ale to je gay - takže zas nic pro ženy :) Hm, dlouho jsme tam nebyli, nutno napravit...
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ode mě doporučení na cukrkávalimonáda - "nově" tam otevřeli přidanej prostor, kterej vypadá moc dobře. a všechno je víceméně v pořádku - ucházející kafe, dobrý zákusky a jídla, dobrá nabídka dalších nápojů, příjemná atmosféra a hudba a v neposlední řadě v obsluze prakticky výhradně samí hezcí lidé (bonus pro muže - všechno ženský)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    BLACK_ONYX: Jop, moje dnešní otrava kofeinem zas po delší době, ale na přednášce jsem poprvé neusnula :) Rozhodně doporučuju. Ještě že mi zbylo trochu rozumu (a málo času) a do třetího cappuccina jsem nešla :) Ale chuť by byla!
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Cup Up -> Thumb Up :-)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    Jo a když si tu AHASVER stěžoval na víkendovou zavíračku, tak tady mají alespoň v sobotu 9.30 - 14.30... no alespoň na snídani, i když odpolední provoz by mi vyhovoval spíš.
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    V Sázavské ulici v pondělí otevřela nová kavárna Cup up coffee... další projekt ve spolupráci s doubleshotem a asi coffee sourcem, vypadá zajímavě, jednoduše, dodám v blízké době report.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam