• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    NOLONGERTHERE
    NOLONGERTHERE --- ---
    PYRE_NEOVLADNES: Já doporučuju též, jen u těch koláčů nechápu, proč je v poslední době přihřívají - asi v mikrovlnce - prostě si řekněte, že chcete ten koláč studenej, protože mě to minule dost nepotěšilo, 30 stupňů venku a horký koláč k tomu (navíc se dost rozmáčí korpus). A polívky mají myslím z Polévkárny, každopádně jsou super.
    PYRE_NEOVLADNES
    PYRE_NEOVLADNES --- ---
    XTYNA: jó, standard celkem doporučuju :). hlavně pro studentíky z přilehlých VŠ a SŠ (už teď se tam občas nedá sednout). a zapomněla si zmínit ještě domácí koláče - každý den 3-4 druhy. ty jsou opravdu mňam. :)
    XTYNA
    XTYNA --- ---
    V Karolíny Světlé 23, Praha 1 otevřeli nedávno skvělou kavárnu Standard Café! Dobrá káva, točená kofola, pivo Bernard a vynikající víno. Každý den mají čerstvou polévku a zapečené bagety. Zajímavý a vkusný interiér a teď i posezení venku.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    tak apokalypticke jsem to opravdu necekal. to je fakt blby. ja se stavoval v coffeeheaven na budejovicke ceskou z prace. skoda.
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    N_I: No je mi líto, žes na mě dnes narazil v takové náladě, ale je to fakt na nic. Samozřejmě je i káva jiná, mlíko jiný, jiný postupy (hloupější, horší), příchutě jiný, uniformy dementnější (stejný střih a velikost pro všechny, hurey)... no prostě hrozný. Jak nejsem sprostá, tak jsem dnes měla tolikrát na jazyku "No tak na to se jim můžu..." až sem se i v duchu červenala. Coffee Heaven nebylo bůhvíjaký kavárenský nebe :) ale Costa je proti tomu fakt odpad. Moje kolegyně dnes poznamenala že proti tomu v mekáči dělali vysokou gastronomii. Chm, naprd. ještě že už jen 3 směny a mizím :)
    N_I
    N_I --- ---
    jsem stejne nešťastnej jako ona..budu pít už jen turka..nebo budu muset jezdit do presscafe na žižkov ke kámošovi...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Pokud vím, tak i káva je jiná. Z nabídky Coffee Heaven zbyde jen pár drinků.
    N_I: Ta je z toho nešťastná, večer si tu určitě vylije srdíčko :-)
    N_I
    N_I --- ---
    byznys posranej...teda i terezzka vypadala dnes smutneji kdyz jsem se ptal esli budou delat costa kafe....myslim prave ze vymenili i kafe...ale nejsem zas takovej znalec..uznavam ze jsem konzerva a kdyz si nekde zvyknu...dost me pak vadej zmeny... driv bych do costy proste nevlez....
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    N_I: byznys nezastavis .) co se tyka kavy, tak ta zustala stejna, to bych se nebal, jen vymenili skin. ja s detma obcas sedim na strese v coffee&co. byva tam klid a kafe maji srovnatelne. i kdyz v gloria jeans ho maj vyraznejsi a me teda chutna vic nez na te strese.
    N_I
    N_I --- ---
    jo, a tfuj...prostě coffee heaven byla moje kavárna doprdele..:(((
    ani starbucks me tak nejede..chjo..
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    N_I: Zkoušel jsi tam Glorii?
    N_I
    N_I --- ---
    chodov,...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    N_I: a kde máš okolo práce?:-)
    N_I
    N_I --- ---
    super začátek dne, v metru samej ošlivej člověk a v coffee heaven se dovím že už budou mít jen costa coffee který nesnášim...takže jak to psal nedávno čermák v reflexu o nějaký kameře kterou vyráběli v USA a byla dost populární, tu frimu koupila jinaá nadnárodka a výrobu těch super kamer zrušila...radši...takže kam teď chodit na kafe???okolo práce?:(((((
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    Od soboty do pondělí bude probíhat v pražském hotelu Mosaic house soutěž Barista roku, Coffee in Good Spirit a Latte art. Přijďte se pokochat, ochutnat, pozdravit mě ;)

    www.specialitycoffee.cz
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    TEREZZZKA: nevim, asi aby to bylo zajímavější? nebo proto, že se na něj v kulturách na západ od la manche poměrně běžně ta čokoláda sype... nebo je to prostě jenom omyl...
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    AHASVER: akorát nechápu, proč je cappuccino v průniku s čokoládou?
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    protirecenze: vzhled kavárny od cca třetiny světlé výšky nahoru výbornej, spodek ne úplně hezkej - nepřesvědčivý židle, nicmoc stoly a divný prostorový uspořádání. espresso ristretto v kvalitě, kterou bych vzhledem k referencím nečekal - když už slyším chválu, očekávám v pořádku cremu, chuťovej ocas i teplotu podávaného mléka. vyzkoušel jsem dvě nebo tři a ani jedno nebylo, jak bych si představova. nicméně včera jsem na sebe prozradil, že se spokojím s ucházejícím kafem, a tohle určitě víc než jen ucházející bylo
    kolem a kolem - když jste v okolí, myslím, že nemáte lepší volbu, ale nesahá to ani po kotníky kterýkoliv berlínský kavárně (i se špatnym kafem:)) a neznám moc důvod, proč kvůli týhle kavárně speciálně jezdit do karlína...
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    Tak včera jsem neměla příliš času a prostoru prohlídnout Můj šálek kávy do detailů, vlastně ani menu jsem si neprohlídla, ale mně se tam líbilo :) Ten prostor se mi líbí (až na židličky těsně vedle sebe, chce to si vytyčit vhodnou trasu :) ), ke kávě těžko z mé strany něco dodávat, doubleshot od mistra v Latte art (jsem neobjektivní možná :) ) koukla jsem, že i vaří, ale ochutnám až příště. Obsluha milá, možná až moc aktivní.
    Výrazný mínus jsou židle s proutěným sedátkem, zničila jsem tam totálně punčochy.
    Jinak vřele doporučuju.
    Jo a možná tam na čas nastoupím :)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    Tak jsme natěšená na tu novou kavárnu v Karlíně... vtipné stránky, snad později přibude i hodnotnější info http://mujsalekkavy.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam