• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    BLACK_ONYX: klasickych 7g uz je tedy passe?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    JAKOUBEK: slysel jsem, ze průměr je asi 12g
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Vedeli jste, ze v Gloria Jeans (oc chodov) delaj kafe (rozumej 1 shot) ze 16g? Lehce bizarni australska norma .) nicmene jejich "ristretto" z tehle porce muze byt pro stredoevropana tak trochu silne kafe .) Mel jsem trosku problem ho polknout.

    Celkem by me zajimalo, co by me tak cekalo po "dvojitem" espressu... i kdyz to uz se snad rovnou snupe .)
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    Ok, příště du do CupUpu
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    NOLONGERTHERE: a ještě u nás doma :-)
    NOLONGERTHERE
    NOLONGERTHERE --- ---
    TEREZZZKA: Dyt jo dyt jo! To "snad i za nizsi cenu" je uz jen tak navic lakadlo pro ty, co jeste nezkusili, hlavne ze je stokrat lepsi (a mame to tu na Vinohradech fajn, hned pak Cafetero, pres kopec coffeee source.. takova hustota super kavy snad jinde neni:)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    NOLONGERTHERE: vic takovych! Nejen levnejsi,ale hlavne lip pripraveny(nespaleny mliko,apravna velikost espressa,hlavne spravny mleti.a zadnej blbej fairtrade :) )
    uz zas mlcim ;)
    NOLONGERTHERE
    NOLONGERTHERE --- ---
    ZANKAZU: Kdysi se tam dalo dobře učit, dopoledne (odpoledne přišlo studentstvo z okolních škol). Servírky skoro nechodí hodnš se střídaj (za ten plat není divu), jsou zavřené v tom kumbálu, takže to kakao chtě-nechtě musíš pít aspoň hodinu. A když už mám v okolí chuť na kávu, dám si v CupUpu, oproti mamacoffee mnohem lepší, za snad i nižsí cenu:)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    ZANKAZU: no ja tam nebyl mozna tak pul roku, ale driv sem tam rad zasel na tu korunni nebo na ujezd. To me mrzi ze to teda takhle upadlo.
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    ZANKAZU: Já mám uplně stejnej problém, pokud už tam mám jít (na korunní), tak si skočim rychle na kafe do mamma o pár metrů vejš. A když tam pak přijdu, tak stejně nevim, co si mám dát. Jediný, co je tam zajímavý, sou ty lahváče. Občas i relativní ticho.
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    Do naprostého úpadku se ale dostala Dobrá trafika. Byli jsme tam nedávno po dlouhý době a všechno, od nápojů (nebalených) po návštěvu toalety, bylo zlo. Je mi záhadou, co tam lidi pořád tolik přitahuje. Vlastně chápu, ale z nostalgie nemůže žít věčně.
    co si myslíte vy?
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    A za Hospodinem do hospody :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Tak to som potom rada, ze na kavu chodim do kaviarne a na vino do vinarne :)
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    presne tak, spousta lidi chodi do kavarny na vino, myslim si
    KARAMANLIS
    KARAMANLIS --- ---
    Hlavně nikde není psáno, že si musíš dát víno i kafe.
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    spatna kava :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Ja mam akurat overene, ze ked si dam kafe, tak mam v ustach prazenu chut. A ked si dam po tom merlot, tak mam v ustach prazenu chut ;)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    ale da, jen se clovek nesmi upinat k prizemnimu epressu :) dobry filtr bych klidne s vinem parovala, overeno :)
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    LEON_CHAMEAU: vis jak sem to myslel, mrkni na kavarny a v 90% z nich najdes vinka:)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Kafe a vino? :) Po kave sa vino velmi vychutnat neda teda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam