• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    TEREZZZKA: :) kafe prodávají, nikoliv podávají... což mně přijde dost jako blbost :)
    jinak, co se i need coffee týče, tak znova musím vytáhnout - kafe piju v podobě espressa takřka denně dýl než většina stejně starých lidí, co znám. nepovažuju se za znalce, poznám maximálně dobrý, špatný a skvělý kafe. a stejně je pro mě mnohonásobně lepší kavárna s příjemným prostředím, hudbou i obsluhou a kávou ne-špatnou, než jakákoliv, do který si chodí honit triko kávosnobi a kde obsluha do toho kafe div neplive

    NOLONGERTHERE: výzdoba, coffee breaková místnost atd. tam jsou už dýl než rok. navíc nadprůměr podle mě a pro mě spolu s mojeočimojeoči! interiérem rozhodně nedávají důvod k pěti lístečkům z pěti a mňam awardu...
    samozřejmě nesoudím scuk z jediný zkušenosti, já jsem v nějaký kavárně nebo restauraci posledních 5, 6 let průměrně 2x denně a ve velký části se ty podniky se scukem překrývají... soudím i dle lidí, co ze scuku znám osobně, mám dojem, že to jsou obyčejný lidi, co se z módy pasovali do rolí gurmánů, ehm, pardon, gourmetů, v jakýmkoliv odvětví (kafe, víno, hovězí stejk i pizza, všemu rozumim) a bez jakejchkoliv reálnejch podkladů nebo vzdělání a bez hodnocení v kontextu (výše uvedené) mrskaj pochybný recenze...

    (tak, aspoň to tu žije)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    TEREZZZKA: ja bych ji ale teda chtel .) tu faemu. slecnu uz mam .)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    AHASVER: Fara je nekonečné téma :) bohužel ne úplně pozitivních zkušeností, poslední půl rok. Škoda, prý to bývalo super.

    A jinak ani naše kafe nemají, krom balíčků k prodeji, a zaplaťbůh, až na světlé výjimky tam o kafe z personálu nikdo nestojí, neumí s ním a nechtějí se učit.

    I need coffee se blýská na lepší časy, prý by měli získat dvě moc fajn slečny. Faema je... faema no :)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    AHASVER: "ted dlohodobě" je zajímave spojení :) já byl v i need coffee dvakrát naskok a pěkný to tam maj moc. příjemně jsem se popovídal. akorát jim ta faema dost přepaluje, což je trochu škoda :/ držím jim palce. snad dožijí vlastních prvních narozenin.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    zas jeden tip-netip
    dnešní zkušenost s café fara mě opět odnaučila důvěřovat scuku a recenzím v novinách a časopisech. na pět hvězdiček totiž zjevně stačí prodávat kafe z doubleshotu a tvářit se jako dostatečně velkej coffee connoisseur... a nezabrání jim pak ani nevlídná obsluha, interiér zohyzděnej upomínkovejma předmětama s grafikou vyvedenou ve stylu rudy pivrnce (http://www.cafefara.cz/kavarna/menu - menu na prodej za 99 korun je ohyzdnější než zde vyobrazené), čarodějnickýma kloboukama na maškarní a špatnýma fotkama 9x13. co mě však nejvíc fascinovalo, že i při zaplněné kavárně nemohli nově příchozí hosté využít prázdnou místnost se stoly a židlemi určenou pro "coffee break" (wtf?) a odcházeli tak zpět do vichru a provazů deště...

    pokud se někdy dostanete na jižní moravu, abych to vyvážil, doporučuju naopak kavárny büro a kavárnu v galerii závodný v mikulově
    a v praze mě teď dlouhodobě baví i need coffee
    HABLYBABLY
    HABLYBABLY --- ---
    pls hledam kavarnu, kam bych mohla pozvat cca 10-15 lidi na brunch..chodite nekdo nekam? idealni by byl samozrejme brunch formou "bufetu"ale zase nehodlam platit litr na osobu za kazdyho jako to je v hotelech. díky za tipy!moje soukrome jsou radost fx a cafe lounge ale dam spis na doporuceni.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    ještě jejich FB (včera jsem měl od různých lidí zpětnou vazbu, že jim ten web nejede - nevím, v čem může být problém)...

    http://www.facebook.com/lebongoutcz
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    tohle mě hodně zaujalo... vizuální recenze brněnských kaváren:

    http://www.lebongout.cz/
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    někdo tip na kavárnu v karlovejch varech nebo v kroměříži? :) dík
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    NOLONGERTHERE: Myslim si, ze Prazirna (kam chodim od jejiho otevreni celkem pravidelne) a Starbucks nemaji prilis spolecnych zakazniku. A mozna kdyby udelali tolik pullitrovych kafi do kelimku jako holky ve starbaksu, tak je to uz ani nebude bavit :)
    NOLONGERTHERE
    NOLONGERTHERE --- ---
    JAKOUBEK: Ale ne, jakej Starbucks (mimochodem, už otevřel). Hlavně je tam skvělá kavárna Pražírna, která to teď chudák bude mít zas o něco těžší (SB a Paul v sousedství, nic moc).
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Pro ty, kteří ještě neví: Zavřeli nám Cup Up! Sázavská 19, Praha 2. To jen abyste si ušetřili cestu. Ale naštěstí se na pavláku otvírá nový Starbucks.
    ILEGAL
    ILEGAL --- ---
    http://rebuscafe.cz/ - nova kavarnicka se skvelou kavou Mokador, bio dzusiky, kolacem a spoustou vychytavek - Ruska 30, Vrsovice, Praha 10
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    BLACK_ONYX: diky, vyzkousim.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    FUNTL: Kamarád co je z Olmiku doporučoval nový podnik. Myslím, že se jmenuje jazzcafe .
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    Nejaky osvedceny podnik v Olomouci? Diky...
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Tip na kavárnu ve zcela zapomenutém koutě naší republiky. Kdyby to o prázdninách někoho zaválo k Třinci nebo cestou na Slovensko, tak: http://www.sommercafe.cz/

    Původně jsem při návštěvách rodné vísky jezdíval 50 km do Ostravy, protože ani v okresním městě Frýdek-Místek se opravdu dobrá káva v podstatě sehnat nedá.

    V Sommer Café sedává mladý pán Sommer (evidentně nadšenec) a na stroji La Marzocco Linea připravuje kávu z pražírny La Bohème. Mezi těmi všemi kavárnami a cukrárnami se zatuchlými směsi illy, filicori, vergnano, segafredo, alfredo atd. je tohle místo oázou uprostřed pouště.
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    LENGYANG: Nevím, shánět kavárnu, kam chodí lidi k PR občanského sdružení mi připadá celkem nesmyslné..nemělo by to být naopak?
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    ahoj, hledám kavárnu, která je fajn a nechodí tam moc lidí .... (třeba i na zastrčeném místě). O co jde: chystám projekt, kde by se do kavárny (části) umístil infostánek občanského sdružení, budeme schopni zajistit pravidelný přísun lidí a zajištění PR atd. pokud by měl někdo zájem o formu této spolupráce pls pošta.
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    Ahoj, vím že to sem uplně nepatří ale u nás v práci se dějou strašný věci (hony na zaměstnance jenž jsou ve firmě víc jak 6 měsíců apod.), podržtaška jednatele osobně za těma lidma chodí a snaží se je vynervovat jak nejvíc to jde .... : ( Rozesílám CV na všechny strany a osobně bych se ráda viděla v nějaké malé kavárně beze stresu , nemám problém se učit nové věci anebo se zdokonalovat (spíš naopak těší mě to) , tak kdyby jste o něčem nebo někom věděli kdo hledá ... byla bych vám vděčná
    MILLY
    MILLY --- ---
    Teď jsem objevila odkaz na něco, vypadá to, zajímavýho, v Brně: http://www.maidcafe.eu/

    Podobný podniky se snad jinak daj navštívit jen na některých conech.. :-) :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam