• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    ahoj, hledám kavárnu, která je fajn a nechodí tam moc lidí .... (třeba i na zastrčeném místě). O co jde: chystám projekt, kde by se do kavárny (části) umístil infostánek občanského sdružení, budeme schopni zajistit pravidelný přísun lidí a zajištění PR atd. pokud by měl někdo zájem o formu této spolupráce pls pošta.
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    Ahoj, vím že to sem uplně nepatří ale u nás v práci se dějou strašný věci (hony na zaměstnance jenž jsou ve firmě víc jak 6 měsíců apod.), podržtaška jednatele osobně za těma lidma chodí a snaží se je vynervovat jak nejvíc to jde .... : ( Rozesílám CV na všechny strany a osobně bych se ráda viděla v nějaké malé kavárně beze stresu , nemám problém se učit nové věci anebo se zdokonalovat (spíš naopak těší mě to) , tak kdyby jste o něčem nebo někom věděli kdo hledá ... byla bych vám vděčná
    MILLY
    MILLY --- ---
    Teď jsem objevila odkaz na něco, vypadá to, zajímavýho, v Brně: http://www.maidcafe.eu/

    Podobný podniky se snad jinak daj navštívit jen na některých conech.. :-) :-/
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    10 nejlepších kaváren v Česku. Prohlédněte si výběr podle odborníků na kávu | life.ihned.cz - Jídlo
    http://life.ihned.cz/jidlo/c1-55289550-10-nejlepsich-kavaren-v-cesku-prohlednete-si-vyber-podle-odborniku-na-kavu
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    ADAMM: Ještě že tam za 3 týdny letíme :-)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    pěkné čtení, pěkné fotky - report brněnských milovníků kávy z Londýna:

    Kavalérie: Londýnské kavárny
    http://kavalerie.blogspot.com/2012/03/londynske-kavarny.html
    SHUMAR
    SHUMAR --- ---
    AHASVER: na druhou stranu zrovna Lukáš, co v kido dělá kafe, tomu fakt rozumí a ví co poradit ... ale přehánět by se to nemělo tedy

    jak vám chutná kafe v Bio Oko?
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    AHASVER: no...je fakt, že když si někdo objednává americano (stylem velký presso ) tak se mu taky snažím doporučit radši filtr, když mu nechutná espresso nebo vadí nedostatečný objem... ale zase takhle moc bych to nepřeháněla :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    tak zas něco ze života
    včerejší zážitek v kidó bistru
    já: klidně mi to dolejte celý tim mlíkem; obsluha: určitě? to nebude dobrý, to vám vůbec nebude chutnat; já: já vim, že mi to chutnat bude, klidně mi to dolejte
    vedlejší stůl, žena č. 1: horkou čokoládu se šlehačkou; obsluha: fakt to takhle chcete, joo? nevim, my děláme dobrou čokoládu, to si akorát zkazíte...
    vs, žena č. 2: já si dám latté; obsluha: a nechcete radši kapučíno? my děláme latté do takovejch obřích sklenic, to tam ani nebudete to kafe cejtit, jak to bude hnusný...

    smutný je, že nejsou výjimka a nedělaj jsi srandu
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    a jak to tady čtu, tak jsem úplně mimo...
    pokud jste kavárenští povaleči, nikdy, nikdy, nikdy nepracujte v dochozí vzdálenosti od bydliště, zvlášť pokud po cestě není dobrá kavárna. zničíte si (kavárenskej) život :)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    JAKOUBEK: jojo, my jí taky fandíme, a to nejen kvůli Zdeňkovi Smrčkovi, který to tam má pod baristickým palcem :)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Tak jsem dneska cestou do prace zavadil o Prazirnu v lublanske. Bylo prijemne ochutnat v praze neco jineho nez tamdem od doubleshotu ;) (i kdyz tu smes mam moc rad a doubleshot nedam dopustit). A az vyprcha vune luxolu, bude to tam jeste lepsi ;) Prazirno, drzim palec!
    GAMETKA
    GAMETKA --- ---
    N_I: A v KArline to je ktera?
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    N_I: tak o tom už jsem taky přemýšlela :) I když z Vinohrad se mi nechce :) A to sluníčko je jeden z velkých plusů, co pro mě tahle kavárna jako pro zaměstnance má. Tak za dva týdny ;)
    N_I
    N_I --- ---
    bohuzel v nedeli si nas bude uzivat babicka v koline.a ja tam budu srkat turka ze standartu..:))))....uz se ji desne styska..tak nekdy jindy.treba.....?

    dnes sem zkusil omeletu..a kolega si pak pochutnal na bananove babovce...ja to tam proste zboznuju...jeste v tehle jarnich dnech..je to proste unikatni start dne!!!!!

    dokonce jsem tam dnes premyslel esli se kvuli te kavarne do karlina neprestehujem..:)))))
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    N_I: tak prosím tuhle neděli, to tam budu a chci to Tvoje dítko vidět na vlastní oči, ve fotkách je úplně přeroztomilý :)
    a jinak díky za pochvalu, vyřídím všem zúčastněným :)
    N_I
    N_I --- ---
    CAU, DOTAZ
    Když jdete do kavárny, co vás tam přitáhne znovu a znovu?

    co me tahne znovu do karlina?


    vsechno komplet........divam se na kavarnu celkove..muzika nerve..jako v bohemia bagel vcera/./...obsluha je uzasna akuratni a nezapomina..jako kdyz jsem vcera chtel prinest kavu pred jidlem v bagelu.a pani zapomela..pritom poloprazdna knajpa....grrr...., kvalita kavy..???..kvuli tomu tam jdeme....prece....., kvalita jidla...kvuli tomu tam taky casto jdeme..., prostredi ciste a utulne / ne jako vcera na obede kdy me k pivu za 50 kc donesli spinavou sklenici bleee..., domaci prostredi...zadna krec..ikea...prisnost..

    ...a koncim u toho ze salatek kerej je u vajicek jen jako pidi priloha.. neni mdlej...ale je skvele ochucenej...proste pekne od A az do Z

    a proto na ten karlin nedam dopustit..a vracim se tam zas a porad..a dokola..
    N_I
    N_I --- ---
    muj salek kavy...dva dny po sobe na snidani...a ja mam potom hned hezci den..neresim penize..rad necham vetsi dizko....pochutnavam si od A az do Z...za barem terezzzka kera dela proste skvely machiatto.pritom hezky pekne pozdravi dobry den...a nashledanou........a ja odchazim vzdy uplne nadskakujice..:]]]

    dekuji dekuji dekuji 3..xte muj salku kavy....

    tesim se zase nekdy na nedelni obed s dcerou u Vas....
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Tak dneska jsem zaskocil "na jedno" do meho salku kavy v karline a poprve v zivote se mi stalo, ze slecna upozornila na moznou snizenou kvalitu espressa slovy: "kdyby se vam ta kava nezdala, obratem vam pripravime novou. zda semi, ze ma nejakou malou kremu." na cez jsem ji opravdu potvrdil, ze chutove to neni to, co obvykle. druhe espresso bylo uz podstatne lepsi. dekujeme muj salku kavy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam