• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    No neke! cafe V Lese bez koure? To tam zacnu chodit casteji :) jaaaj ale tech kecu co kolem toho bude :)
    ILEGAL
    ILEGAL --- ---
    Kafe V lese - Krymska 12 - od vcerejska NEKURACKE :))
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    dnes otevřela kavárna mezi zrnky na místě bývalého Cup up v sazavske.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    i need coffee i za me dobre. podle me: nestastne zacali s kavou vescovi a jejich servisem; majitelka (naposledy, co jsem tam byl) hledala nove zdroje fazoli.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    TEREZZZKA: :) kafe prodávají, nikoliv podávají... což mně přijde dost jako blbost :)
    jinak, co se i need coffee týče, tak znova musím vytáhnout - kafe piju v podobě espressa takřka denně dýl než většina stejně starých lidí, co znám. nepovažuju se za znalce, poznám maximálně dobrý, špatný a skvělý kafe. a stejně je pro mě mnohonásobně lepší kavárna s příjemným prostředím, hudbou i obsluhou a kávou ne-špatnou, než jakákoliv, do který si chodí honit triko kávosnobi a kde obsluha do toho kafe div neplive

    NOLONGERTHERE: výzdoba, coffee breaková místnost atd. tam jsou už dýl než rok. navíc nadprůměr podle mě a pro mě spolu s mojeočimojeoči! interiérem rozhodně nedávají důvod k pěti lístečkům z pěti a mňam awardu...
    samozřejmě nesoudím scuk z jediný zkušenosti, já jsem v nějaký kavárně nebo restauraci posledních 5, 6 let průměrně 2x denně a ve velký části se ty podniky se scukem překrývají... soudím i dle lidí, co ze scuku znám osobně, mám dojem, že to jsou obyčejný lidi, co se z módy pasovali do rolí gurmánů, ehm, pardon, gourmetů, v jakýmkoliv odvětví (kafe, víno, hovězí stejk i pizza, všemu rozumim) a bez jakejchkoliv reálnejch podkladů nebo vzdělání a bez hodnocení v kontextu (výše uvedené) mrskaj pochybný recenze...

    (tak, aspoň to tu žije)
    NOLONGERTHERE
    NOLONGERTHERE --- ---
    AHASVER: Inu, posledni recenze na Scuku je ze zari 2011, takze to chce brat s ohledem na to a nezatracovat hned vsechno:) To to leto/podzim jsem tam byla taky a byla jseme nadsena, jak to vypada o rok pozdeji, nevim.
    Jinak ta vyzdoba mi taky a vzhled listku mi taky nesedi , ale kava, dezerty i obsluha rozhodne nadprumer.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---

    Tuhle byste nahodou nemeli? :)

    Obavam se, ze s Faemou bych si musel sehnat jeste byt, do ktereho by me ma draha polovicka obratem vystehovala. Takze mozna az budu otvirat kavarnu, ale kdyz to sleduju, jak na ni vsichni baristi nadavaj... asi ji tentokrat budete muset strelit nekomu jinemu. Btw. za kolik ji prodavate?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    JAKOUBEK: prodavame :)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    TEREZZZKA: ja bych ji ale teda chtel .) tu faemu. slecnu uz mam .)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    AHASVER: Fara je nekonečné téma :) bohužel ne úplně pozitivních zkušeností, poslední půl rok. Škoda, prý to bývalo super.

    A jinak ani naše kafe nemají, krom balíčků k prodeji, a zaplaťbůh, až na světlé výjimky tam o kafe z personálu nikdo nestojí, neumí s ním a nechtějí se učit.

    I need coffee se blýská na lepší časy, prý by měli získat dvě moc fajn slečny. Faema je... faema no :)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    AHASVER: "ted dlohodobě" je zajímave spojení :) já byl v i need coffee dvakrát naskok a pěkný to tam maj moc. příjemně jsem se popovídal. akorát jim ta faema dost přepaluje, což je trochu škoda :/ držím jim palce. snad dožijí vlastních prvních narozenin.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    zas jeden tip-netip
    dnešní zkušenost s café fara mě opět odnaučila důvěřovat scuku a recenzím v novinách a časopisech. na pět hvězdiček totiž zjevně stačí prodávat kafe z doubleshotu a tvářit se jako dostatečně velkej coffee connoisseur... a nezabrání jim pak ani nevlídná obsluha, interiér zohyzděnej upomínkovejma předmětama s grafikou vyvedenou ve stylu rudy pivrnce (http://www.cafefara.cz/kavarna/menu - menu na prodej za 99 korun je ohyzdnější než zde vyobrazené), čarodějnickýma kloboukama na maškarní a špatnýma fotkama 9x13. co mě však nejvíc fascinovalo, že i při zaplněné kavárně nemohli nově příchozí hosté využít prázdnou místnost se stoly a židlemi určenou pro "coffee break" (wtf?) a odcházeli tak zpět do vichru a provazů deště...

    pokud se někdy dostanete na jižní moravu, abych to vyvážil, doporučuju naopak kavárny büro a kavárnu v galerii závodný v mikulově
    a v praze mě teď dlouhodobě baví i need coffee
    HABLYBABLY
    HABLYBABLY --- ---
    pls hledam kavarnu, kam bych mohla pozvat cca 10-15 lidi na brunch..chodite nekdo nekam? idealni by byl samozrejme brunch formou "bufetu"ale zase nehodlam platit litr na osobu za kazdyho jako to je v hotelech. díky za tipy!moje soukrome jsou radost fx a cafe lounge ale dam spis na doporuceni.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    ještě jejich FB (včera jsem měl od různých lidí zpětnou vazbu, že jim ten web nejede - nevím, v čem může být problém)...

    http://www.facebook.com/lebongoutcz
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    tohle mě hodně zaujalo... vizuální recenze brněnských kaváren:

    http://www.lebongout.cz/
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    někdo tip na kavárnu v karlovejch varech nebo v kroměříži? :) dík
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    NOLONGERTHERE: Myslim si, ze Prazirna (kam chodim od jejiho otevreni celkem pravidelne) a Starbucks nemaji prilis spolecnych zakazniku. A mozna kdyby udelali tolik pullitrovych kafi do kelimku jako holky ve starbaksu, tak je to uz ani nebude bavit :)
    NOLONGERTHERE
    NOLONGERTHERE --- ---
    JAKOUBEK: Ale ne, jakej Starbucks (mimochodem, už otevřel). Hlavně je tam skvělá kavárna Pražírna, která to teď chudák bude mít zas o něco těžší (SB a Paul v sousedství, nic moc).
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Pro ty, kteří ještě neví: Zavřeli nám Cup Up! Sázavská 19, Praha 2. To jen abyste si ušetřili cestu. Ale naštěstí se na pavláku otvírá nový Starbucks.
    ILEGAL
    ILEGAL --- ---
    http://rebuscafe.cz/ - nova kavarnicka se skvelou kavou Mokador, bio dzusiky, kolacem a spoustou vychytavek - Ruska 30, Vrsovice, Praha 10
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam