• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    ATHEIA
    ATHEIA --- ---
    HUSOKACHNA: Kavárna je tréninkem pro koho? :)
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    Stavíme tréninkovou kavárnu v pražské Krči: http://www.facebook.com/CafeStart
    Dejte nám like:)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    BLACK_ONYX: "Typ" byl preklep, a ne, ze jsem chtel vypadat jako tvrak ;) Me to chutnalo. Hezka crema + prijemny bonus v podobe druheho espressa (v ramci dablu) jen s priplatkem 10 korun. To mi prislo dost fer.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    JAKOUBEK: a buďte shovivavi, zatím jedou takový testovací provoz
    .
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    muj typ na dobrou nekurackou kavu na muzeu (v praze)... v budove muzea (byvale federalni shromazdeni) otevreli kavarnu muzeum, kde delaji doubleshot ve velmi obstojne kvalite. ja mel espresso bez mleka (z dablu) a chutnalo.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    KEDAREK1: zkusil bych pražírnu na ip pavlova. vzadu se vysedává velmi dobře. a je nekuřácká... kava i obsluha top level.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Ahoj kafíčkaři, chtěl bych poradit prosím. Jaké místo určitě nevynechat na kvalitní kafe s dobrou cenou a obsluhou.
    Podmínky: klidné místo pro možnost studia
    Destinace: Vinohrady a Staré město

    Moc děkuji za laskavost
    Ahojda
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    BLACK_ONYX: :-D Tak to se teda nebojím. Původně jsem chtěl objednávat klasické VST misky přímo z jejich e-shopu, ale kupodivu v Coffeesource je mají asi o stopáďo levnější (asi díky tomu, že to La Marzocco berou ke svým kávovarům od VST ve větším - moje domněnka)... nicméně jsou fakt levnější a mnohem lepší, než klasické misky. A kdo ví, co z toho kávovaru nakonec udělám :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    JAKOUBEK: z toho za chvili udelas marzocco:)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Jen tak pro zajimavost hlásím, že kávový koutek "Pausá 412" má za tento týden cca. deset snad už stálých dochazečů. Někteří dochází i třiktát denně, což je velmi potěšující :)

    Dneska jsem vvyměnil originál Cimbali misky za nove La Marzocco a kafe teda o dost lepší. V pondělí si jdu vyzvednout La Marzocco trysku, takže věřím, že si nadšenci od úterka budou vychutnávat i kvalitnější (mikro)pěnu.
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    ALEXIS: presne, takhle jsme to udelali i u nas v Tabore a pomalu se to rozbehlo do fungujici kavarny, lec club je zachovan pro lidicky, kteri by radi vyuzivali dalsich vyhod, ktere pro ne pripravujeme

    mrk muzete tady: http://www.facebook.com/pages/CORIWAYLIVEcom/283016728470564?fref=ts

    ci

    CORIWAYlive Club Tabor
    http://www.coriway.com/index.php/vyukova-centra/coriway-cafe-tabor
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    JAKOUBEK: ked to budes viest ako "sukromny klub", kde kazdy kto si kupi kavu sa automaticky stava clenom, tak sa vyhnes potrebe povoleni a zaroven i "povinnosti" kaviarne... uvidis, ako to pojde, drzim place... :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Do Bella Vida Cafe hledaji baristy. cv na cafe@bellavida.cz
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JAKOUBEK: super, možná se brzy stavím :))
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    ALEXIS: Děkuju :) ještě to tu moc nešířím, protože nevím, jak tuhle aktivitu prezentovat... zajímavý paradox - k cizímu člověku na kafe jen tak někdo nepříjde a od kavárny zase čekáš určitý komfort a spektrum služeb, což u nás v aťáku rozhodně není (a taky se to nemůže tvářit jako kavárna kvůli interním předpisům).

    takže zatím chodí lidi z patra a uvidime, treba se to roznese samo :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    JAKOUBEK: super iniciativa, uz som dala vediet kamaratom na Bubenskej, ze existujes ;)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    BLACK_ONYX: budete obracet lisky na viru, jo? :) ale jestli budete mit tu "raketu", tak hodim svacu do baglu a udelam si vylet :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    JAKOUBEK: rozhodne bylo fajn potkavat takove coffee pointy. jelikoz se v brzke dobe stehujeme do letnan kde nic neni, tak budeme asi take takova obcerstvovna:)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    JAKOUBEK: držím palce, super počin
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    AHASVER: Cece nezajimal, pac jsem udelal zatim asi ctyricet kav v sytemu "demo" a nevybiral jsem nic ;) Uprimne, myslim, ze budou chodit tak tri, mozna ctyri, lidi od vedle, takze to s tim klubem zas nebude tak horke. Kafe bych si kupoval tak jako tak a kavovar bezi nonstop. Dvacka od kolegy pak predplati mliko dalsim peti lidem ;) Uvidime, jak se to vyvine. Urcite budu informovat, kdyby to dospelo do faze, ze bych zacal zjistovat legislativu ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam