• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    prosím o radu: 5 let starej, před rokem měněné čerpadlo změkčovače, kolik myslíte, že má hodnotu? dali byste za něj 70 litrů?

    novej: http://www.espresso.cz/kavovary/nabidka-pro-gastronomii/la-cimbali/la-cimbali-m39-dosatron-s98639372


    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    ATHEIA: lehký formy autismus, downův syndrom, lehčí oligofrenie... Terapeutický program budeme rozjíždet až po pár měsících provozu samotné kavárny.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    můj typ i tip (kavárny i na kavárnu) je le caveau na jiřáku - nevím, jak dlouho tam je, já ji objevil nedávno. trochu mě tam ruší nějaký interiérový věci a kafe je spíš ucházející než dobrý, ale jinak je to fajn - milá obsluha, příjemně zaplněno, dobrý dorty i sendviče, dobrý víno, většina návštěvníků sympatická...
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    BLACK_ONYX: prosim te to radsi nevytahuj :) podruhe bych do takoveho projektu uz nesel. jako ze navrhnete nam ten zaklad a "pak uz se o to postara nas grafik". kdyz jsem tam prisel poprve, nestacil jsem se divit, co s temi mymi motivy provedli. mohla to byt prima reference, takhle je to tak na 20% .( na kvalitu kavy to nastesti nema vliv :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    JAKOUBEK: a maji peknou grafiku;)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    ATHEIA: ok :)
    ATHEIA
    ATHEIA --- ---
    PETGRIDUS: Já vím, co je to tréninková kavárna, ale ptala jsem se konkrétně koho trénuje, cílová skupina ;)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    ATHEIA: no asi to myslela jako jsou třeba tréninkové kavárny pro lidi s duševní nemocí, se sluchovým postižením nebo pro lidi z dětských domovů.
    ATHEIA
    ATHEIA --- ---
    HUSOKACHNA: Kavárna je tréninkem pro koho? :)
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    Stavíme tréninkovou kavárnu v pražské Krči: http://www.facebook.com/CafeStart
    Dejte nám like:)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    BLACK_ONYX: "Typ" byl preklep, a ne, ze jsem chtel vypadat jako tvrak ;) Me to chutnalo. Hezka crema + prijemny bonus v podobe druheho espressa (v ramci dablu) jen s priplatkem 10 korun. To mi prislo dost fer.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    JAKOUBEK: a buďte shovivavi, zatím jedou takový testovací provoz
    .
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    muj typ na dobrou nekurackou kavu na muzeu (v praze)... v budove muzea (byvale federalni shromazdeni) otevreli kavarnu muzeum, kde delaji doubleshot ve velmi obstojne kvalite. ja mel espresso bez mleka (z dablu) a chutnalo.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    KEDAREK1: zkusil bych pražírnu na ip pavlova. vzadu se vysedává velmi dobře. a je nekuřácká... kava i obsluha top level.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Ahoj kafíčkaři, chtěl bych poradit prosím. Jaké místo určitě nevynechat na kvalitní kafe s dobrou cenou a obsluhou.
    Podmínky: klidné místo pro možnost studia
    Destinace: Vinohrady a Staré město

    Moc děkuji za laskavost
    Ahojda
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    BLACK_ONYX: :-D Tak to se teda nebojím. Původně jsem chtěl objednávat klasické VST misky přímo z jejich e-shopu, ale kupodivu v Coffeesource je mají asi o stopáďo levnější (asi díky tomu, že to La Marzocco berou ke svým kávovarům od VST ve větším - moje domněnka)... nicméně jsou fakt levnější a mnohem lepší, než klasické misky. A kdo ví, co z toho kávovaru nakonec udělám :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    JAKOUBEK: z toho za chvili udelas marzocco:)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Jen tak pro zajimavost hlásím, že kávový koutek "Pausá 412" má za tento týden cca. deset snad už stálých dochazečů. Někteří dochází i třiktát denně, což je velmi potěšující :)

    Dneska jsem vvyměnil originál Cimbali misky za nove La Marzocco a kafe teda o dost lepší. V pondělí si jdu vyzvednout La Marzocco trysku, takže věřím, že si nadšenci od úterka budou vychutnávat i kvalitnější (mikro)pěnu.
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    ALEXIS: presne, takhle jsme to udelali i u nas v Tabore a pomalu se to rozbehlo do fungujici kavarny, lec club je zachovan pro lidicky, kteri by radi vyuzivali dalsich vyhod, ktere pro ne pripravujeme

    mrk muzete tady: http://www.facebook.com/pages/CORIWAYLIVEcom/283016728470564?fref=ts

    ci

    CORIWAYlive Club Tabor
    http://www.coriway.com/index.php/vyukova-centra/coriway-cafe-tabor
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    JAKOUBEK: ked to budes viest ako "sukromny klub", kde kazdy kto si kupi kavu sa automaticky stava clenom, tak sa vyhnes potrebe povoleni a zaroven i "povinnosti" kaviarne... uvidis, ako to pojde, drzim place... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam