• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BAMBULAIdeální komunitní server
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Napad zajimavej, ale "Neni na svete clovek ten, aby se zavdecil lidem vsem". Ja treba nikam jinam nez na nyx nechodim, protoze si tady si muzu poklabosit jak potrebuju, obcas me tu prekvapi nejaka prijemna funkce, facebook a spol mi prijdou prekonstruovany. Z linkedin jsem se dokonce smazal...
    RIMRR
    RIMRR --- ---
    Myšlenka ideálního komunitního serveru je zajímavá, nicméně se domnívám že právě díky různorodosti komunitních serverů je pro uživatele snazší se v nich orientovat. Přijde mi to jako kdyby někdo chtěl auto do hor, pro rodinu, na dálnice, kabriolet.. vše v jednom. Myslím, že takovej ideální stav nikdy nenastane, ale klidně se o tom dá diskutovat. Zkrátka lidé si vždy budou muset určit priority, které je zajímají a tím se řídit. Z komunitních služeb mi zatím nejvíce vyhovují ty od googlu.
    BAMBULA
    BAMBULA --- ---
    Zdravim. Tenhle board vznikl protoze mne uz nebavi porad lezt na facebook, linkedin, nyx atp. pricemz na kazdem serveru vyuzivam jen cast funkci. Libil by se mi nejakej peknej komplexni server kde jsou jak diskuze, tak emailova schranka, tak galerie fotek a dalsi vymyslenosti, vsechno v prehlednym rozhrani, idealne i nejakej ten klientik na upozornovani na novy prispevky atp. No a zajimalo by mne, jestli to vidite podobne a co byste si predstavovali vy ze by ten server mel vsecko umet?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam