• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSProkrastinace - výrazná a chronická tendence odkládat plnění povinností a úkolů (zejména těch nepříjemných) na pozdější
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DIVA: nic neni neprijemnejsi, nez vyplnovani danoveho priznani...
    DIVA
    DIVA --- ---
    nový poznatek :) v případě že jde především o splnění té konkrétní odkládané povinnosti..

    najděte jinou, eště nepříjemnější povinnost :)
    najednou to pude jak po másle, uvidíte ;))
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Pan Posedlý se smazal?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Dravce už NE. Alespoň tady. Prosím.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    co je prokrastinace by One Dot Zero
    http://www.youtube.com/watch?v=UXziurFkQxM
    :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    CONTINUITY: Jo, a taky máš brzo ráno od osmi stáž? :)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    LODBROG: známe .)
    huh, to dělám právě teď u nyxu ;)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    KERRAY: lol, to je moc hezký ;)
    Taky trochu praktikuju.
    Jsem už kdysi zjistila, že jedna z nejlepších chvil, kdy se pustit do nějakýho vlastního kreativního psaní je, když mám ráno odevzdat práci ;-D
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Prokrastinuju, místo abych spal...
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    KERRAY: :))) moc hezky napsany

    hehe. je fajn vedet ze v tom clovek neni sam :]
    Procrastinators seldom do absolutely nothing; they do marginally useful things, like gardening or sharpening pencils or making a diagram of how they will reorganize their files when they get around to it. Why does the procrastinator do these things? Because they are a way of not doing something more important. If all the procrastinator had left to do was to sharpen some pencils, no force on earth could get him do it.
    :)))
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    CATHERINE: jj, stejne tak napr zaplaceni kurzu odkladam kazdy mesic na posledni mozny den, az tady (v Irsku) zrovna v ten den poprve za 20 let napadl snih a zkolabovala doprava a nedalo se nikam dostat...ale ukecal jsem to, takze bez penale :)
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    a jedno prakticke repete z minula - http://www.structuredprocrastination.com/
    mne to teda docela funguje :)
    KIWWWI
    KIWWWI --- ---
    KERRAY: Tak povzbudivý a utěšující článek jsem už dlouho nečetla, díky za link! :)

    //a současně tě proklínám, bo jsem mezitím co jsem ho četla a nadšeně přeposílala dalším mohla mít hotových x úkolů ;)))
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    ,)))
    How to Procrastinate Like Leonardo da Vinci
    http://chronicle.com/temp/reprint.php?id=zs61txc4kwr4kd1q1rjbfxt41952gdmf
    DIVA
    DIVA --- ---
    DAWES: :)) nj, enemže usnutí se dřív nebo později jistě stane :)
    DAWES
    DAWES --- ---
    DIVA: pardon, ale trosku citace: "... de o to že ten pocit co to ve mě vyvolá je fakt autentický! že se to somatizuje :) prostě najednou třeba se musím jít vyčůrat (dostanu hlad, žízeň, chuť na kafe, na cigáro, na sex). prostě vznikne reálná potřeba třeba močení ve vazbě na práci :))..."

    jj, to je presne ono. Vzpomenme si na cas sveho mladi, kdyz zavelel hlas: "Vecernicek, napit, vycistit zuby, vycurat a spat!", jenze... az do posledniho ukolu "spat" to jakztakz slo pretrpet. Nekdy lip, jindy s vypetim, ale slo. Pak nastala nutnost udelat haji a lezet dokud clovek neusnul. Samo, ze se slo znovu curat, znovu pit, obcas bolelo bricho a vsechno jen proto, abychom mohli odlozit nejnutnejsi z "nutnosti" na nekdy....

    takze jedina moje rada je vytvorit si dalsi a dalsi nutnosti dokud nepadneme umorem, hehe.... ;)))

    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NAVARA: Dva měsíce!!! :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CATZILLA: dva tydny bez sexu na tebe!
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    ...a co "diplomka"?:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam