• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSProkrastinace - výrazná a chronická tendence odkládat plnění povinností a úkolů (zejména těch nepříjemných) na pozdější
    TMA
    TMA --- ---
    POZITRON: Docela mi pomáhalo odstranit zdroje rozptýlení. Aby dělat cokoli jiného bylo namáhavější, než dělat to, co potřebuji. Postup má jen jednu drobnou chybičku: příprava takového prostředí není to nejjednodušší, co mohu udělat, a tak při přípravě protiprokrastinačních opatření prokrastinuji.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    POZITRON: jo jasně..taky to chci udělat..minimálně proto, že si chci dokázat, že nejsem takový k*t, abych to neudělal, a pak taky pokud bych se rozhodl dál už nepokračovat,tak budu do konce léta free.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SDN33: vysrala bych se na to hned, ale semestr pred koncem uz je to takovy blby :) to uz proste musim doklepat
    SDN33
    SDN33 --- ---
    POZITRON: já začínám (když se mi to povede) s docela velkým předstihem.. ne proto, abych to měl dřív odevzdaný (ikdyž si to ze začátku říkám), ale proto, že vím, že když každej den udělám jen trošku, páč dýl u toho nevydržím, tak se ty troškx nasčítaj a ve výsledku to budeš na termín mít komplet..
    ..no a nebo se na tu školu prostě vyser, když tě to tak obtěžuje.. já o tom po semestru (když ho dám) budu taky přemýšlet..
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    POZITRON: mě pomohlo jedině když jsem si v rámci zadání našel něco, co mě opravdu zajímalo. Pak mě to prostě bavilo.
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    POZITRON: Kdyz mi uz hori koudel za prdeli, tak si sednu. comp na klin, oblozim se literaturou a vymlasknu aspon jednu za den. Vetsinou vikednovy den, protoze jinak sedim v praci... ale jde to ztuha, ted jsem zase ve skluzu
    XSI
    XSI --- ---
    Akademická prokrastinace na Facebooku (Diplomová práce) http://jdem.cz/s6e72
    ... Zkouškové, že.
    XSI
    XSI --- ---
    Začít učit... Úspěšně provozuju už týden. Totiž to začít, s učením samotným je to podstatně horší.

    Taková ta prokrastinace typu "mám toho tolik že nevím, čím začít, tak budu chvilku dělat něco jiného a pak se rozhodnu... doprdele, on už je večer!"
    SDN33
    SDN33 --- ---
    fraktalek: díky

    Tak jsem konečně se dokopal zaregistrovat si zkoušky (čmím, že jsem to zvládl ještě v roce 2011) a můžeme se začít učit;))
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    ...skenr tady nemam a na lepsi foceni ted nemam uplne cas...snad je to citelny
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    XSI
    XSI --- ---
    SDN33
    SDN33 --- ---
    FRAKTALEK: muzes to oskenovat?
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    v dnesnich lidovkach je dvoustranka o prokrastinaci
    REK11
    REK11 --- ---
    EZDY: u mě je to hlavně tím,že studuji dálkově a spoustu těch věci se učím bez vykladu,o to je to větší oser..........
    EZDY
    EZDY --- ---
    a beztak je na vině ten vzdělávací systém! - kdybychom se učili fakt to co máme rádi a potřebujem do života, tak by to vypadalo úplně jinak :-)
    REK11
    REK11 --- ---
    XSI: jj tady uz ma i kocour nalesteny koule a u uceni jsem byla dve hodiny:-DD
    XSI
    XSI --- ---
    Zkouškové na krku... Je to tu zas...

    Umýt nádobí, uklidit v kuchyni, vysát, uklidit na stole, vyprat prádlo... Uspořádat knihovničku, promazat neposlouchanou hudbu z disku, udělat si pořádek v souborech, pročíst všechno nečtené z RSS čtečky...

    ... Hele on už je večer?!

    ... Den za dnem...
    SDN33
    SDN33 --- ---
    EZDY: ber to s nadsázkou :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam