• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    REALROOK
    REALROOK --- ---
    1) muzes pouzivat i vodafone
    2) mms jdou
    3) s jailbreakem nejsou problemy
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    hele ma nekdo warez tech MMASek + navod jak udelat aby to chodilo ? ... thx
    FLIXONASE
    FLIXONASE --- ---
    Chtěla bych se zeptat na několik otázek před koupí iphonu.
    1) Když koupím iphone u O2 má tam nějakou customizaci která nejde odstranit ? Potřebovala bych to používat u Vodaphone.
    2) Jdou na Iphonu pomocí nějaké aplikace posílat pohodlně MMS ? četla jsem na internetu nějaké návody které vypadají pěkně, ale v diskuzi pod tím jsou nějaké divné ohlasy ohledně nutnosti resetování Iphone atd.
    3) Jsou nějaké verze Iphonu které nejdou prolomit ? Myslím tím ten jailbreak, jestli to jde u všech nebo u nějakých ne. Asi bych si to stejně nechala u někoho udělat, ale jestli náhonou nejsou nějaké verze kde to nejde.
    Děkuji za pomoc
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    FRANCIMOR: ja mam 2.2.1 s JB a vpohode. stahnes si quickpwn (quickpwn.com), a sledujes instrukce na obrazovce :D Tot vse. easy :)
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    Uz nikdo uspesne upgradnul na 2.2.1 with jailbrake?
    link na uspesnej postup by nebyl k zahozeni
    diky
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRANCIMOR: hel to praveze jeste neumim si to stahovat rovnou do iphonu ani nevim jestli to jde. je tam normalka kdyz to rozpakujes tak tam je v souboru ten IPA no a ja na nej poklikam tim se mi spusti itunes a hodi se to tam no a pak sync. kazdoúadne kdyz na to prijdes pls napis presnej postup (a pouzite programy) pripadne at i ostatni vedi kdyz nevedi ...
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    ZABIAS: muzes poradit jak tu hru nainstalovat na jailbraknutej iphone?
    pouzivam "diskaid" jako prohlizec.Mam ten file presunout do jakyho adresare?nakej jednoduchej postup pro lamu jak to nainstalovat?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---

    Hero of Sparta 1.0.1 - řežba ala Diablo super
    Hero of Sparta 1.0.1
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    DIE_DIE: v poho, uz se to vyresilo :) edge tarif mam od vodaf. darek, takze to moc neresim :) Slo mi spis o to, aby mi ta porad zapla wifina nezrala baterku :)
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    VISOPIMUS: věř mi že mnohem větši voser než zapnout wifi je učet který ti příjde za Edge :))

    doporučuji, pokud nemaš nakej pěknej tarif na data, aby sis vypnul spiš Edge a připojoval se přes wifi, popř, když bude potřeba zapnout si Edge..

    jinak tvuj dotaz jsem nepochopil.. resp. proč maš wifi jako off? když ji maš zadara tak o co jde? radši si fakt vypni Edge, přes jeden program Boss preffs, protože ta svině se ti zapne i když je "vypla" :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no to sem na todle zvedav vypada to roztomile



    Tower Bloxx Deluxe 3D 1.0.0 -
    Tower Bloxx Deluxe 3D 1.0.0

    REALROOK
    REALROOK --- ---
    VISOPIMUS: je jasny ze pokud chces pouzivat wifi tak ji musis mit zapnutou v nastaveni, to nastaveni "aby se to ptalo" je zda se ma telefon ptat pred prepojenim do neznamy (do ktery se jeste nikdy predtim pepripojoval) site
    REALROOK
    REALROOK --- ---
    ONASYS: neni
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    Jeste se zeptam, kdyz mam k dispozici sit wifi na kterou bych se rad pripojil, ale wifi mam v nastaveni off, chci se pojnout treba na appstore, tak mi to automaticky zere edge a nezepta se, jestli chci pres wifinu, tak musim jit do nastaveni a zapnout ji, coz je voser.. a tam je naky nastaveni aby se to ptalo, ale nepta se to, co s tim, nevite? :)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    Mam dotaz jestli je problem s instalaci jailbreaku na iphone 3g od tmobilu
    Version : 2.2.1 (5H11)
    Model: MB490CZ
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    VISOPIMUS: jojo de prej bez problemu to vratit do puvodniho stavu
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    Chtel bych se zeptat, jak je to s jailbreakem a se zarukou? Kdyz se mi neco zesere, jde tam nahrat origo nejailbreaknutej firmware aby to slo reklamovat?
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    může to bejt tim, že mi nejde na ipohne wifina, ale vůbec netušim proč, protože jí tu normálně chytám a vidím i ip adresu pc ke kterému se připojím:(
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    prosim vás, chci si nainstalovat ssh, vyplním ip, do name napíšu root, do hesla alipne a když se mi to načítá hodí se mi hláška "sítová chyba, čas pro spojení vypršel"
    nevíte prosím někdo co s tím?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    nasel ufff
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam