• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    BOZA: já měl Lifeproof, bylo super, ale bohužel nešlo odemykat otiskem
    2MEK
    2MEK --- ---
    BOZA: https://www.catalystcase.com
    Mam od nich tu odolnou ne-vodotesnou verzi (na iPhone 8) a zpracovani super.
    BOZA
    BOZA --- ---
    Mate nekdo doporuceni na odolne a vodotesne pouzdro na Iphone SE ?
    NELDE
    NELDE --- ---
    BOZA: Prstní gymnastika (-; Na MacBooku s tím mívám problém, že některé věci jinak než prsty na touchpadu nejdou
    BOZA
    BOZA --- ---
    NELDE: Diky za odpoved. A filozofie Applu v tomhle zni jak? Prijde mi skoda, jestli jde proti fyziologii oci cloveka...
    NELDE
    NELDE --- ---
    BOZA: To jde jedině, když to umožňuje aplikace - je to proti filozofii Applu.
    BOZA
    BOZA --- ---
    Nevite prosim nekdo, jak na iPhone SE zaridit funkci PageDown / PageUp? Pri cteni dlouhych textu v Safari nebo treba v aplikaci na casopis Respekt me boli oci od skrokolvani (neustale rozjezdy a dojezdy).
    Rad bych aby treba na klepnuti v dolni pulce obrazovky to skocilo v mziku o stranu dolu a klepnuti v horni pulce o stranu nahoru.
    Nebo aby se to dalo namapovat na tlacitka od hlasitosti, ze by se listovalo tema. Muziku u toho neposloucham, tak by mi to nevadilo.
    Nic jsem o tom nevygooglil a pres Zpristupneni / Switch kontrol se mi to taky nejak nastavit nepodarilo.
    SHARK
    SHARK --- ---
    DON_PEDROPOULOS: odkud jsi, mohl bych zkusit pripojit jeden z krachlej displayu zda to je nefunkcni dotykovou vrstvou
    DON_PEDROPOULOS
    DON_PEDROPOULOS --- ---
    Zdravím,
    s iPhonem 5 se mi stala taková věc. Postupně mě přestal fungovat dotek na displeji. Ze začátku se to stalo jen občas, myslel jsem si třeba, že to je ušpiněnou obrazovkou nebo ochranným sklem. To jsem oddělal a stále stejný. Teď přestal fungovat dotek úplně. Nevíte co by to mohlo být za závadu a jak by mohla být nákladná oprava? Díky
    SHARK
    SHARK --- ---
    GOUMES: mel jsem mrtve 5s, spad do reky, cca mesic se mi doma valel, pak jsm ho dal kolegovi v praci, ten ho odvezl nejakejm borcum co servisuji ip na Vaclavaku a ty ho rozjeli vcetne otisku. Vyndali desku, odletovali kryci plechy a ultrazvukove vycistili. Telefon slapal celou dobu, ted ho ma dcera znameho a slape porad.

    Jinak se podivej na www.primesolder.cz ty dokazi zazraky
    GOUMES
    GOUMES --- ---
    Tak vysusili,diagnostikovali,ze zakladni deska amen a 600 dik cau :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    GOUMES: Me ho spravili, spadl tamtez. Rozebrali, vysusili, dali novy display, za dve hodiny chodil.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    DAWIDOS: Já měl dobré zkušenosti s http://iPhoneDoctor.cz (Praha 7 - Letná) a ještě: http://www.iopravna.cz/ (Praha 8 - Karlín)
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Prosim tip na spolehlivy servis idealne na Praze 1. Diky.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    GOUMES: Myslím, že by nemusel být mrtvej. Dneska se telefony čistí ultrazvukem. ;)
    GOUMES
    GOUMES --- ---
    ahoj... utopenej iphone = mrtvej iphone? resp.spadl mi vcera do hajzlu :) rozebral,ususil a stejne nejde,tak jestli ma cenu s nim chodit do servisu...diky
    JAN23
    JAN23 --- ---
    Zdravim, mam iPhone 4 (iOS 7.1.2). Kdyz provedu jailbreak, pujdou jeste nekde stahnout stare hry ?
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    MAHUTA: byt tebou zeptam se spis v tomhle auditku [ iPhone - Apple reinvented the phone .... ]
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    Zdravim,snad jsem tu spravně. Iphone 4s chci propojit s Linuxem. Duvod je prostý- přesouvaní souboru z telefonu do PC- fotky,videa jsem vyřešil přes Shotwell. Jedna se mi o další soubory- ze zaznamníku, PDF atd. Zkratka cokoli. Ve windows existuje Apowersoft Phone Manager kde je možne pracovat se vším včetně sms a kontaktů,ale to nelze instalovat pře wine a vyčerpal jsem všechny své ne zrovna velké zkušenosti, ale třeba někdo ví jak,nebo jiný manager, nebo to propojit jako souborový system přes nějakou jinou aplikaci. Diky za rady
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    ONDRA_99: iMazing. Prave se v tom hrabu a vypada to presne jako reseni, jak se vyhnout idiotskym iTunes...
    Kazdopadne diky za odpoved :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam