• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    MADMERTIGAN
    MADMERTIGAN --- ---
    existuje nějaká mluvící navigace dio iphonu?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SMALLRICCIO: no si ho asi nezaskrtl pri JB ze ho tam chces ? :)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    MIRAGE: přes cydii "manage packeges" a tak to snad zvládneš
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    Nainstaloval se mi asi ze cydie sam nejaky program iOrgazm, nevite jak jej smazat? Standardni postup nefunguje, neobjevi se tam to cervene X.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SMALLRICCIO: jA taky, a co funguje tendle navod ? ... ze bysme ho sem hodili zejo
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    MADMERTIGAN: na nahravani mp3 zkus treba SharePod (i kdyz muze obcas pak v telefonu hlasit, ze nema zadny songy, tak jsem to pripojil znova, byly tam, tak jsem jeden pridal a databaze se v iP obnovila.. :)

    konverze do mp4 je vetsinou zavisla na rychlosti procaku...
    MADMERTIGAN
    MADMERTIGAN --- ---
    zdravim... já sem nešťastná z itunes... jednak mi připadaj strašně pomalí a nesrozumitelný a druhak je debilní ta synchronizace. Nechápu, proč se nedá do iphoinu kopírovat přímo nebo proč se nedaj šoupat věci do a z v normálním oknu složek... poradíte mi někdo něco lepšího?

    a druhá věc nějakej konvertor do mp4, kterýmu to nebude trvat tak dlouho?
    díky
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    SMALLRICCIO: tyve to ti nestaci navod dva posty pod tvym?
    HARALD
    HARALD --- ---
    SMALLRICCIO: co je JB?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    pomalu zbyram odvahu se pustit do FW 3.0. a jailbreak.

    akorat v [ iPhone - Appz & Warez ] je tolik prispevku ze nevim kde tam kdo co poradil.

    tj mate nekdo nejake good info jak na to aby to bylo bez problemu :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    Super díky... Takže kompletní JB abych mohl nahrávat apps do IP by se dal shrnout asi takto :

    1) stáhnout redsn0w :
    # http://www.chemicalwebs.com/redsn0w/redsn0w-win_0.7.1.zip
    # http://intern.datentankstelle.at/iphone/redsn0w-win_0.7.1.zip
    # http://www.gotokohsamui.com/redsn0w-win_0.7.1.zip

    2) spustit , vybrat ipsw s os 3.0
    3) restartovat
    a pak:
    1. Open Cydia, tap on “Manage” at the bottom
    2. Tap on “Sources”
    3. Tap on “Edit” on top right then tap on “Add” on top left
    4. Type in http://cydia.hackulo.us Cydia will warn you about copyright information just tap ok
    5. Wait for repo to be added and updated.
    6. From search or hackulo.us repo directory
    7. Install Appsync for OS 3.0 do not install miPatch on os 3.0!
    8. Install Installous
    9. Restart your phone
    10. Launch installous and have free fun.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SABICZECH: neuchvatilo sory... :)


    CHIBITCH: uz se tesim na JB doufasm ze to tu poradne rozeberem i pro lamy abysme vdeli ako na to :)
    SABICZECH
    SABICZECH --- ---
    Parite nekdo gamesu Zenonia? Ted jsem to stahnul a vypada to krutoprisne. Konecne epic action RPG jak ma byt.
    SABICZECH
    SABICZECH --- ---
    NANOFREAK: Zdarec, no pokud me pamet neklame, tak jsem mel stejnej problem a vyresil jsem ho tim, ze jsem se registroval jako slovak. Nekde jsem procital fora a psali, ze CR ma nejak omezenou podporu karet ci co. Tze jsem se registroval jako slovak a moji mBank to vzalo v pohode.
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    ZABIAS: no tahal.. včera kolem 7 jsem si updatnul iTunes a dal updatovat ajfoun na 3.0 .. JB na 3.0 bude až zítra, čili snad se to povede zítra :-)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    CHIBITCH: a vod kud si tahal ? JBkroval si ?
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    DRACONIK: mě to už funguje, tak jsem spokojen... zatím jsem teda zkoušel pouze z nové funkcionality ten tethering a psaní sms na ležato..

    ale zdá se mi, že safari má takové "tvrdší" scrolování...že se prostě chová jinak.. předtím stačilo mírně to popohnat dolů a jelo to, ted se to hned zastaví...

    nemáte podobný postřeh?
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    CHIBITCH: jj, na to se taky tesim:)
    NANOFREAK
    NANOFREAK --- ---
    Zdravím, mám prosbu ohledně stahování placenejch aplikací z itunes store, ze začátku jsem stahoval jen free aplikace, tudiš jsme si udělal registraci bez karty. Když jsme si chtěl v učtu doplnit číso karty abych mohl stahovat placené app, tak mi to poše hlášku: your payment method was declined bla bla. Vyzkoušel jsem asi 3 kreditky a furt to mele to samý, help me :)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    DRACONIK: nakonec si asi počkám do středy na 3.0 kde to bude snad vyřešeno čistě a jednou pro vždy :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam