• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    SP1T
    SP1T --- ---
    ZABIAS: tak ja o sobe vim, ze jsme lina lama. zalozit klub umi kazdej ale starat se o nej...
    ja se spokojim se s googlem, ten je porad aktualni :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: mas neco lepsiho tak to nasol a nekritizuj ...
    SP1T
    SP1T --- ---
    ZABIAS: co se dozvi z pulroku neaktualizovany nastenky? ale ty podle toho nejspis porad jedes...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    CLOVICEK: nastenka
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    dnes se nejspise stanu majitelem, iphonu 3G 8GB,proto by mě zajímaly nějaké vaše top programy a vychytavky, ktere by nemely chybet. co jsem googlil,tak stanza je snad vsude,jinak tam kazdy micha spoustu her,ktere mi neprijdou zase tak vyjimecne. co nejake zajimave aplikace
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    já jen, jestli je nějaký zásadní rozdíl mezi 2G a 3G... počítám, že se tam musí zároveň odblokovat operátor...jestli se nepletu
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    mám dotaz, chci dneska známénu udělat upgrade jeho ajfounu 2G na software 3.0.. což asi jakš takš přes redsn0w zvládnu, ale netuším co udělat s yellowsnOw na případné odblokování simky..či čeho... nějaká rychlá rada? dík
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    ZABIAS: diky, poprve to jen jailbreaklo bez instalace cydia a podruhe to nabidlo i bootloadery a unlock , supr takze kdyz se nekomu nedari, doporucuju zkouset znova
    PERSENOPHE
    PERSENOPHE --- ---
    AHOJ,prosim shanim program, pres ktery si zalohuju smsky do PC, nevite o necem? Diky,nemam iphone jailbreaknuty
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    program pro cteni knih : http://www.lexcycle.com/stanza

    Stahni si stanzu, a nekde v tom nastaveni si tam pridej tenhle kanal : http://palmknihy.cz/stanza/ . jsou i dalsi ale ty neznam.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    nejakej programek na cteni knih ? kde ho sehnat,
    kde sehnat nejake knihy ?

    samozrejme warez pls, thx
    WRATA
    WRATA --- ---
    Pratele prosim vas mam problem se kterym si nevim rady. Nejsem zadny expert co se tyce mobilu a Iphonu u vubec ne.
    Minuly patek jsem si po dlouhe dobe pripojil iPhone k pc a pres iTunes nahral novou muziku. Po vypnuti iTunes jsem zapnul iPhone Pc suite abych restornul vyzvaneci melodii. Bohuzel jsem musel stahnout jiny Pc suite a updatnout. Po dokonceni techto operaci jsem zjistil ze z IPhonu nejde zadny zvuk. Zkousel jsem tedy vycistit sluchatkovou zdirku coz bohuzel nepomohlo a mam podezreni na nejaky SW blok protoze i kdyz pustim prehravac tak se nepohybuje ani ukazatel casu odehrane hudby. Zkusil jsem tedy IP restartnou a nepomohlo a po znovupripojeni k Pc mi ITunes hlasi error (-54). Jedna se o 8GB iPhone 2G se SW 1.1.4. Googlovat error -54 jsem se pokousel ale naslo mi to reseni pouze na MACa. Vite nekdo co by mohlo pomoct?
    EMIR_KGB
    EMIR_KGB --- ---
    dotaz: chtel bych at mi kamos koupi iphone 3g v USA a nikde jsem se nedocetl jak je to s sepsanim smlouvy napriklad v obchode Best Buy...jestli neco vyzadujou...kazdy jenom pise ze se to aktivuje doma pres iTunes...ale co se deje v obchode...
    SP1T
    SP1T --- ---
    MIRAGE: fotky a mp3 predpokladas spatne.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MIRAGE: existuje snad nejakej program kterej ti je na cydii zalohuje jinak klasika musis nahrat znova
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    ZABIAS: Diky za navod, vypada to, ze bych to mohl zvladnout, jen mam dotaz, kdyz se po nahrani verze 3.0 z iTunes ztrati aplikace ze Cydie, jsou ztracene navzdy nebo se po jailbreaku zase objevi?
    Ja jen abych si predem napsal, zda budu muset neco pak znovu hledat a stahovat z Cydie. Fotky a mp3 v telefonu predpokladam zustanou.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jail break 3.0.1

    a pro jistotu hned ten první se spoustou obrázků ;-)
    http://www.mujiphone.com/2009/08/01/jailbreak-pro-iphone-os-301-navod/
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    SP1T: diky
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    dam na nastenku ja vim :)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    nevím jestli to víte, nebo potřebujete, ale jde udělat kráááááásný print screen obrazovky z ajfounu..

    stačí zmáčknout velmi krátce horní power buttun a zároven home button
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam