• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    HRAX: prvni typ iphone, mel tam verzi 2.1, updatoval jsem to na nejnovejsi 3.2.1, jb nebyl tusim, aspon tam nebyl anananas pri spusteni, od kad nevim ho ma a na tu simku nebyl aktivovany co ma ted, v tom bude asi problem, je pruser ze vubec nejde pustit...
    HRAX
    HRAX --- ---
    DAREEN: Aky model iPhone, aky OS, kde bol kupovany, bol pred tym JB a aktivovany na tu simku?
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    help doctor dyck

    potreboval bych radu, updatoval sem kamosovi iphone pres itunes a ke konci instalace se sekla a telefon pise nejake sracky typu ze neni compatibilni sim a ze tam nesmi byt pin, nevim co to je za nesmysl... pomuze nekdo?
    HRAX
    HRAX --- ---
    JEHLAN: Ucet si myslim musis zalozit povinne pri aktivacii telefonu (pokial si ho nekupoval z druje ruky) Inak si stiahni iTunes a zalozis si ho tam...
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    HRAX: Tam musim mít nějakej účet.. Kde ho založim..?:)
    HRAX
    HRAX --- ---
    JEHLAN:
    1. nejde. musis si urobit iphone ringtone
    2. neviem neskusal som.. Iphone nema dostupny filesystem, takze mozno nie. UTFG
    3. Vsetko zozenies na app store
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Zdravím..:) Iphone mám od včerejška, tak ho teprve nějak poznávám..:) A mám hnedka pár dotazů..:)

    Dá se nastavit nějaká mp3 jako vyzvánění..?
    Jak se posílá přes blootuth..?
    A poslední, kde seženu nějaké free hry..?:)

    Díky moc
    POMPO
    POMPO --- ---
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    POMPO: zapomen na adresare a m3u.. takovy veci jsou holej nesmysl a zbytecny v apple svete. Mrkni se normalne na nejaky instruktazni video k iTunes.. at mas predstavu.
    POMPO
    POMPO --- ---
    SMALLRICCIO:
    dik, ale tohle je mi vesmes jasny.
    Spis mi jde o to: bude to umet adresare?
    bude to umet m3u (playlisty)?
    bude se ta hudba nejako konvertovat do jinyho formatu, nebo to bude zvejkat rovnou ty mp3?
    POMPO
    POMPO --- ---
    Uvazuju o ipodu, takze jdu otravovat.

    Lama dotazy:
    Mam na disku adresar rekneme:
    /hudba
    V tom je hektar podresaru s albama v mp3.
    A chci to cely dostat do ipodu. pode to nejak snadno nebo se s tim budu muset morit nejak slozite...?
    Koukam ze na ovladani ipodu je potreba nejaky itunes nebo tak nejak. existuje portable itunes? (prinesu si vedle na flashce a nemusim instalovat?
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    Nevíte někdo, zda se někde nekutí nějaká MMO pro iPhone?
    HRAX
    HRAX --- ---
    HARIBOKACHNA: aha... skus upgrade os, zmenit heslo, alebo im napisat na support :)
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    je spravne:) uz jsem s tim kupovala asi pul roku a ted to nejde:)
    HRAX
    HRAX --- ---
    HARIBOKACHNA: Tak to tam to heslo musis zadat spravne ;)) skusala si kupovat cez itunes ci to heslo funguje?
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    jo pokazde zadavam heslo:) a pokazde mi hlasi ze blbe, takze jsem si nechala login poslat znovu na email a stejne je to blbe:)
    HRAX
    HRAX --- ---
    HARIBOKACHNA: tvrdi ze mas spatny login, alebo to chce heslo znovu? Pokial kupujes app cez iphone, tak heslo bude chciet zakazdym, aby si si aplikacie nekupovala "nahodou" alebo aby ti ju nenakupoval nejaky dobrak co ti slohne telefon ;)
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    kdykoliv si chci stahnout legalne aplikaci pres apstore tak mi to tvrdi, ze mam spatne login udaje i kdyz vim, ze jsou stopro spravne... co to je:( nemuzu si tak nic stahovat - os nemam upgradovanej
    PIN
    PIN --- ---
    HRAX: dekuju stahnu to a zkusim... nikdy jsem to nedelal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam