• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    SNORCHL
    SNORCHL --- ---
    REALROOK: Kamos mi doporucuje misto Cidie pustit Rock. Takze dotaz je mozne mit oba baliky soucasne a nebo to dela bordel ?

    Ja bohuzel jsem ted updatoval na 3.1.3 a obavam se ze na to cerny dest jeste neni pripraven.
    WASQ
    WASQ --- ---
    REALROOK: to už jsem bohužel zjistil. JB mám, doporuč nějakou aplikaci na SMS kterou si používal/používáš, please
    SP1T
    SP1T --- ---
    REALROOK: jako na 3.1.2 pres itunes samozrejme updatovat, jak jinak, ale to uz je pres volitelny soubor zeano... varuju nedavat nabidnuty update na 3.1.3

    vis co znamena myslet?

    dale viz.: http://blog.iphone-dev.org/
    REALROOK
    REALROOK --- ---
    SP1T: ja mam verzi 3.1.2 a slo to v poho pomoci jailbreaku na 3.1 myslim s timhle problem nebude..
    SP1T
    SP1T --- ---
    jen bacha, je verze 3.1.3 takze bych se updatum pres itunes od teto chvili vyvaroval...
    REALROOK
    REALROOK --- ---
    REALROOK: jinak ja jsem posledne delal JB takhle
    1 stahnul jsem novou verzi iTunes
    2 updatoval jsem iPhone firmware pres iTunes
    3 stahnul jsem blackrain ( http://blackra1n.com/ ) - kliknes dole na ikonku tvyho OS
    4 spustit blackrain (musis mit pripojeny iphone k PC) a pockas asi 5 min dokud telefon zase nenaskoci
    5 v iphonu se ti objevi aplikace blackrain kterou spustit a stahnes cydii
    6 spustit cydii, nechas ji updatovat a pak das manage-sources-edit-add a napises tam cydia.hackulo.us
    7 pak si v tom manage-sources kliknes na ten uplne nahore co sis tam tedka pridal a stahnes si Appsync for OS 3.1 (nebo 3.0 pokud si jailbreakoval na tuhle verzi) a Installous
    8 ????
    9 PROFIT!!! :)


    REALROOK
    REALROOK --- ---
    WASQ: sice jsem to nezkoumal ale myslim ze tohle v iphonu vubec neni, nejjednodussi je udelat JB a stahnout si nejakou aplikaci na posilani zprav ktera ti bude vyhovovat
    ONDRASEEEK: proste napis do googlu iphone jailbreak 3.0 a existujou tak blbu vzdorny navody ze uz to vic ani nejde :))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ONDRASEEEK: jeste musim nainstalovat instalous .
    SPARHAWK_SK
    SPARHAWK_SK --- ---
    ONDRASEEEK: Nie som si uplne isty, v inom fore sa preberalo, ze o JB zostane zapis v nejakom cipe a ze sa to da vycitat v servise...
    WASQ
    WASQ --- ---
    ONDRASEEEK: jo. po obnově továrního nastavení po něm není ani stopa.

    a dotaz ode mě (a nesmějte se mám tu mašinku pár dní :) : nikde sem nenašel žádné koncepty na zprávy. kam uložit nejčastěji posílané a vůbe kde jsou všechny složky na zprávy jako u "normálních" telefonů?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no kazdopadne nejake odpovedi se mi dostalo v diskuzi pro lamy a tak sem se na to vykasla a aplikace mi zustali v ifounu jak po upgrejdu na vizsi firm ware tak i po JB.
    mi tam snad zustalo jako i nastaveni wifi omg no to sou veci luxus ...
    HRAX
    HRAX --- ---
    ZABIAS: Vypada to ze nie... Mam odskusane ze ak mam kupenu app na tel, vie mi ju preniest znovu spat do itunes z telefonu, pokial ju v itunes nemam, no pokial mas JB aplikaci, do itunes ju z telefonu spat nedostanes :(
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    HRAX: no a tedy na to neni jiny figl jo ?
    HRAX
    HRAX --- ---
    ZABIAS: tak na to je len jedna odpoved... Si v prdeli, dokial tie app nedostanes do iTunes (takze ich musis znovu natahat), inak ti ich pri prvej synchronizacii iTunes zmaze z telefonu
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    HRAX: aha ale ja mam jailbreknuty aplikace zejo :)
    HRAX
    HRAX --- ---
    ZABIAS: V itunes by mala byt moznost redeem purchases, t.j. ze ti to stiahne spat aplikacie co si si kupil... Pokial tam nieco take nemas, staci si tu aplikaciu, najist na AppStore a pokial ju uz mas kupenu, tak ti ju umoznia po zadani hesla znovu zdarma stiahnut
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    hele jinej dotaz

    preinstaloval jsem comp a chci tedka novej firmware do iphonu ale nejak v itunes nevidim nainstalovane aplikace (nerad bych o ne prisel)co mam v iphonu krom novejch co sem si tam hodil po preinstalovani. tj jak je dostanu zpatky do itunes ?
    HRAX
    HRAX --- ---
    MIRAGE: Priste musis pouzit spravny vyraz ;)
    Myslim si ze to skor odpojila od kompu ked komp mal hotovu zalohu a iPod pri preruseni synchronizacie sa zmazal.

    Pozri sem:
    http://support.apple.com/kb/HT1414 - Sekcia Restoring your backup (jak restornut zo zalohy)
    http://support.apple.com/kb/HT1766 - Tu najdes kde itunes uklada defaultnu zalohu

    Najdi poslednu zalohu iPodu (ked bol este OK) a restorni ju spat na device. Potom si tam mozes v pohode nahrat novu hudbu.
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    HRAX: Tou kartou jsem myslel interni 8 GB pamet.
    iPhone pripojuje jen k jednomu PC s Windows XP. Tim tam nahrala vsecyny mp3 pres iTunes a ted si chtela nejake pridat a misto toho vsechny z iPod app zmizely, ale v telefonu stale jsou. Adresarovou strukturu si ted nepamatuju.
    Mozna kvuli te zaloze se po pripojeni dlouho nic nedelo a nedockava pritelkyne telefon nekolikrat odpojila od kabelu a zase pripojila. To by ale spis melo mit vliv na spatny backup a ne na virtualni zmizeni dat z telefonu.
    Spis je mozne, ze nainstalovala nejaky skin, kter zmenil adresarovou strukturu a proto jsou ted ty mp3 jinde nez kde je iPod hleda. Proto by me zajimalo, jak tomu iPodu (nebo jinemu prehravaci) sdelit, kde ty mp3 na pameti jsou...
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    pls, nevi nekdo kde je generator na ty americke jmena, ktere potrebuju na prihlaseni do appstore pres ajtuns?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam