• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    SP1T: no to je otazka jestli po restore zalohy vcetne vsech aplikaci a nastaveni se to nebude chovat stejne... (mam uz takovou zkusenost - i kdyz pravda nebyl to iPhone) to chce vyzkouset
    SP1T
    SP1T --- ---
    XKETAMIN: restore je jedina rada, samozrejme udelej zalohu vseho!
    ADAMVYBORNY
    ADAMVYBORNY --- ---
    XKETAMIN: U toho hovoru, se po prilozeni k uchu normalne vypina obrazovka, to je funkce iPhone pro setreni baterie, ale tak do sekundy od odtazeni iP od ucha by se mel rozsvitit pokud teda zrovna nedrzis cidlo. Pokud se nerozsviti, tak zkus udelat DFU restore, to by melo pomoct i s temi dalsimi problemi.
    XKETAMIN
    XKETAMIN --- ---
    Mam mensi problem s iPhone 3G, stava se mi ze nekomu volam, behem hovoru se to kousne, zhasne display a pritom telefon je aktivni a je zvoni atd, jenom display je proste inactive a nereaguje na zadny podnety.

    Pak se mi jeste obcas stava ze behem hovoru mi vypadne signal, iphone se sekne, nejde vypnout ani zapnout, proste total freeze, musim 15min drzet on/off button.

    proste kdyz to tak nejak sesumarizuju dava to komplet freeze behem temer cehokoliv co s iphone delam...

    iphone neni jailbreaknutej ani nic podobnyho, sou stazeny nejnovejsi updates etc...

    any hints or tips please?
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    To stejne nak podivne zamrazi tu aplikacku, takze je to skoro to samy, jako by se vypla s ulozenim aktualniho nastaveni :)
    ADAMVYBORNY
    ADAMVYBORNY --- ---
    DIE_DIE: Kde jsem tvrdil, že není? Nebo, kde jsem napsal něco jiného než ty?
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    ADAMVYBORNY: co by nebyl?! je! pokud je to OS4, jen jestli jsis hjo zapnul při dělani JB :) ja ne a nechybi mi nějak výrazně, ono totiž o Multitask. tak jak ho znate z Nokie nejde :)
    ADAMVYBORNY
    ADAMVYBORNY --- ---
    ZABIAS: 3G nemá MultiTasking - po JB jde aktivovat. Dá se to celkem v pohodě používat, ale jistý spomalení tu je :)
    ADAMVYBORNY
    ADAMVYBORNY --- ---
    FIFAS: Když si pořídíš nového iPhona, připojíš k iTunes a dáš obnovit ze zálohy, tak ten nový bude vypadat a nastavný jako ten starý :)
    SPARHAWK_SK
    SPARHAWK_SK --- ---
    u nas na slovensku su datove balicky t-mobile celkom v pohode. V cechach je to inak?
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    4PTO: no ja sem u t mobilu, koukal sem na ty jejich datovy balicky, ale proste sem i zda ze tam maj sileny omezeni, nemate s tim nekdo zkusenost? Co od t-mobilu brat :D
    FUMO
    FUMO --- ---
    4PTO: :-) Aha! :-)
    4PTO
    4PTO --- ---
    SUSMEN: no iphone bez datovyho tarifu není moc dobrej nápad.. vždycky se najde nějaká notifikace ap. a IPH se ti sám připojí..když už tak udělat jailbrake a použít SBSettings kde si můžeš natvrdo vypnout datový přenosy..je to nejjednoduššššššší

    FUMO: na novinkách nesouvisí nic s ničím, tam se nemá cenu ani dívat
    FUMO
    FUMO --- ---
    Ahoj,

    tohle asi nesouvisí s tím, co se tu řešilo nedávno, kvůli špatnému signálu, když držíte mobil v ruce?

    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/205189-apple-priznal-vadnou-antenu-u-iphonu-omluvil-se-a-slibil-napravu.html
    FIFAS
    FIFAS --- ---
    cest, mam dotaz, byl jsem par mesicu vlastnikem iphone 3gs, pred 3 dny jsem o neho prisel (ztratil), zajima me jestli je v itunes nejaka zaloha udelana, jestli se nejak muzu dostat na data ktera byla ulozena v tom iphonu, vsiml jsem si ze ten iphone delal nejake zalohy v itunes
    SPARHAWK_SK
    SPARHAWK_SK --- ---
    Ano, pokial je dostupna nejaka wi-fi siet, tak Ti ju iPhone sam ponukne. Ak ju uz pozna tak sa rovno pripoji.

    Co sa tyka nenarocnosti neviem, ja mam pausal s 2 GB dat, ktory som doteraz nikdy neprekrocil, pretoze som vacsinou niekde kde ta wi-fi je.
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    SPARHAWK_SK: no jestli je fakt nejmin narocna co se tyce sezranejch dat, tak do ni pudu...jako ja tam nepotrebuju naky hejbajici se smajliky, obrazky u jmen atp.

    Ostatne mam este jeden dotaz, je to tak, ze pokud sem pripojenej k wifine, jede mi net pres wifinu, a pokud ne, tak jede pres operatora za prachy?nebose to enkde musi nak nastavovat
    SPARHAWK_SK
    SPARHAWK_SK --- ---
    SUSMEN: co tak aplikacia ICQ? :)
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    zdravim, dneska sem dostal iphone, tak se s tim zatim statecne peru, ale potreboval bych nejakou aplikaci na ICQ, ktera by nezrala moc kb, kdyz sem na chalupe a musim sep ripojovat pres internet v mobilu...Proste neco jako Jimm co sem mel v SE
    FUMO
    FUMO --- ---
    FRAUD: díky za doplnění
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam