• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Dřív bylo hodně aplikací jenom v US, třeba Shazam, Google Earth. Dneska už je ta potřeba US účtu myslím menší.
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    VASUCEK: já mám US účet a co vím, tak tam jsou aplikace, které na českém nejsou.. ale možná se pletu..

    navíc snad platí i do iTunes, že se tam dá nakupovat muzika, filmy či seriály
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    CHIBITCH: Dost lidí se právě o USA účtu v iTunes zmiňuje, ale stále mi není jasné v čem je to jiné/lepší než ten český? Předem díky za osvětu :)
    SP1T
    SP1T --- ---
    ZOLTAN: co je na kliknuti import kontaktu ze sim na pest proboha? ;)
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Jasny, rad se sem prilamim s dotazama... Myslim ze par jich jeste bude, ta logika je natolik rozdilna, ze spis nachazim veci nahodou, nez systematicky.
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    ZOLTAN: není zač, kdyžtak pošta ;-) nebo tohle audítko je na to jako dělaný
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    jailbreak není jen o aplikacích zadara, aby to tak nevyznělo.. ale iPhone se dá "naučit" spoustu věcí co umí, ale Apple mu to nechce dovolit
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    CHIBITCH:
    MALER: Chut rozslapat tu pitomost stale pretrvava, pokousim se s tim bojovat jak nejlepe dovedu. Holt se musim smirit s tim, ze je to postaveny na uplne jinym logickym zakladu, nez je Nokia a holt nebudu vedet nic. Davam si tejden to zkusit, pak to kdyztak prodam a mam zkusenost...

    Jailbreak pokukuju, teprve se zarizuju. Jenom import kontaktuze SIMky je na pest, jailbreak budu resit nekdy mnohem pozdeji. Diky obema za rady!
    MALER
    MALER --- ---
    MALER: Of koz pokud ti neimponuje ta cast "hod si tam pár zajímavých hacknutých aplikací zadara".
    MALER
    MALER --- ---
    CHIBITCH: Tak ja ti radim, jailbreak nedelat, usetris si starosti.
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    ZOLTAN: a jedna rada ode mě - rozšlapávat :-) iPhone je super přístroj..

    zařid si zdarma účet na iTunes v USA, udělej si jailbreak, hod si tam pár zajímavých hacknutých aplikací zadara a budeš mluvit jinak
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    TAURUS: A kurna. Velka skoda, ale diky za info!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ZOLTAN: základní aplikace (youtube, počasí, akcie, kalkulačka...) smazat nejdou. Udělej si složku System a ikony tam naházej.
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Dobry den vespolek. Tak jsem prisel orzsirit rady lama dotazu. Vcera jsem si koupil 4ku a uz ji mam chut roslapat. Zlata Nokia 6610 ta sen a nic neptala :) Kazdopadne rad bych se s tim popral a hned ze zacatku mam jeden dotaz.

    Rad bych se zbavil moc prima nabidek v menu, jako je youtube a podobne. Prirucka rika, ze mam drzet ikonu se sluzbou tak dlouho, az se vsechny ikony rozklepou a v tu chvili se mi objevi minus na kazde ikone. Zmacknu -li minus na ikone, mavame ji a uz se s ni nemusimen ikdy videt.

    Problem je, ze kdyz to zmacknu, vsechno se opravdu rozklepe, ale po minusu na jednotlivych ikonach ani vidu. Kde delam lama chybu prosim pekne?
    Predem diky!
    SP1T
    SP1T --- ---
    TOM_HOST: trochu stara verze...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    navigace kdyztak tady

    4ALL Mobile Warez Forum • Zobrazit téma - NAVIGON MOBILE NAVIGATOR EUROPE iPHONE !!!
    http://www.4allmobile.eu/viewtopic.php?f=90&t=18662&st=0&sk=t&sd=a&start=75
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    1.Otevři Cydii
    2.Klikni na MANAGE-SOURCE-EDIT-ADD
    3.Do pole napiš cydia.hackulo.us a klikni na Add Source
    4.Klikni na SECTIONS a vyber Hackulo.us
    5.Nainstaluj appsync - podle verze iOS
    6.Restartuj iPhone
    7.Stáhni přes appstore jednu free aplikaci (důležité,jinak nebudou stažené hry fungovat)
    8.Na staženou hru ve formátu IPA jenom dvakrát klikni a nahraje se sama do iTunes
    9.Připojit iPhone k iTunes a zesynchronizovat
    10.A teď už jenom hrát a hrát
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    ptam se jak uplnej dement, ale proved sem poprve JB, a sem z toho zmatenej jak vcelka...Pustil sem cydii, a tedka se chci zeptat, jak tam muzu zacit sypat stazeny hry, a da se tam i stahnout navigace?
    MALER
    MALER --- ---
    ANDR3_I: Lol, tys asi nepochopila, ze to hledani pres operatory/policii by te prislo na TROSKU vic nez deset tacu.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    boze zadny hanbaty fotky tam nemam, anyway ten telefon jsem mela asi 2 dny :) jako o prachy nejde pze je jedno jestli vyflajznu znova 15 tacu za novej nebo deset a trochu patrani po tom starym... (navic byl na firmu a tak, proste opruz a zbytecny komplikace, vysvetlovani). Takze porad doufam ze to pujde nejak pres ten IMEI kod..

    kazdopadne dekuju za rady a spekulace :DDD hadam ze za par dni dam vedet jak jsem nepochodila
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam