• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    COWBOY: máš... dával jsem to tam... je to v Cydii programek který dovoluje sync PC a iPhonu - programů teda
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COWBOY: Přesněji, jak poznám, že ji mám nainstalovanou?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    SHARK: A to je co? .-)
    SHARK
    SHARK --- ---
    COWBOY: appsync pro danou radu iOS mas ?
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    stupid dotaz: mam iphone 4 jdou tam dat nejaky aplikace odnekud z warezu bez JB? nebo tam dat hru...krom toho co je na appstore free? diky
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Tak konečně mi to smazalo 58 z 65 aplikací. Ty tunsy mě tak serou!!!!!!!!
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Ty iTunes už mě vážně štvou:
    This computer is no longer authorized for apps that are installed on the iPhone "iPhone". Would you like to authorize this computer for items purchased from the iTunes Store?

    If you do not authorize this computer, 58 apps, including "Adubble", and their data be deleted from this iPhone.

    Že se o authorizaci pokouším tak 50x denně je asi zbytečné zmiňovat.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    SHARK: Díky, nějak podvědomě jsem do cydie zabrouzdal a nabídlo mi to aktualizaci, tak jsem aktualizoval co šlo a ty profily už fachčí.
    SHARK
    SHARK --- ---
    COWBOY: asi jsi ho instaloval prez cydii, takze zase bez do cydie tam ho najdi a dej modify/remove
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Nainstaloval jsem do 3G nějaký program na profily, ale po spuštění jenom blikne a zase zmizí. Akorát teď nevím, jak ho odinstalovat. Křížek mi na něm nenaskočí. Co s tím?
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    jde prosim nejak otocit fotka v galerii, dal jsem si tam nejaky stary fotky a mam je bohuzel vsechny jinak nez bych chtel, popr i mazat v galerce
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    FRAUD:
    CHIBITCH: Budu příště pozornější, co odklikávám.:-))
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    COWBOY: a dává ti to možnost "transfer purchaches" předtím než to synchronizuješ? to se to převede co máš v iPhonu do iTunes.. a pak by se to mazat nemělo
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    COWBOY: kdyz mu to dovolis tak jo ;) nevim ted presne, ale nekde se na to pta .. ja uz jsem jednou nastavil at si tech app nevsima takze me uz podruhy ne takze presne neporadim...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Už poněkolikáté mi iTunes při synchronizaci smazaly programy z iPhona, které jsem instaloval přes installous. Je to normální? Dělá to někomu taky?
    PILA_V_TOBOGANU
    PILA_V_TOBOGANU --- ---
    Vyplnoval jsem to v itunes a ne v telefonu, presto jsem neco delal asi spatne. Dneska se mi to pri stejnym postupu najednou povedlo, sice asi na ctvrtej pokus, ale hlavne ze to je, tak dekuju za vase rady.
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    PILA_V_TOBOGANU: ja to delal s kamosem nekdy v lednu, protoze dostal iPhone k vanocum - takze to urcite jde ;)
    SHARK
    SHARK --- ---
    PILA_V_TOBOGANU: ten ucet musis zakladat v itunsech a ne v telefonu, pak jen v telefonu vypolnis tvoje prihlasovcaci udaje. Ja to tak delal x krat
    PILA_V_TOBOGANU
    PILA_V_TOBOGANU --- ---
    SHARK:
    FRAUD:

    diky za rady. Bohuzel navod na registraci uz pravdepodobne neni aktualni, nemam moznost u free aplikaci kliknout na get app, protoze tam zadny talcitko neni. V normalni registraci moznost "none" vedle nabidky platebnich karet taky nemam. Zda se, ze muj telefon je odsouzenej k naprosty nepouzitelnosti )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam