• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: mobil data tam mam taky, ale hned pod tim mam Mobilni datova sit, ktera jde rozkliknout
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: cydia a APN editing, ale jelikoz ti nejede ani WIFI a ani operator, tak ti to asi nepomuze
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SHARK: tady mam problem, nedostanu se pres nasleduji okno, protoze misto "celular data network" tam mam "Mobil data" a jde vybrat jen jestli ON nebo OFF, nevede to nikam dal :(
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: tak s tim ti nepomuzu
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SHARK: wifi mam on
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SHARK: neni cesky. Orange, uk
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: bacha na jednu vec skype jede pouze na WIFI ci 3G na Edge se mu moc nechce
    FIFAS
    FIFAS --- ---
    cest, mam uplne asi stupidni dotaz, mam iphone4, autorizovanej k itunes na notebooku, chtel bych abych ho mel autorizovanej na svem stolnim PC, jak to udelat co nejelegantneji, abych neprisel o veci co mam v tom telefonu (placene aplikacky, hudbu (synchronizuji manualne) + veskerej dalsi obsah telefonu), klidne muzete do posty at to tu nezasirame takovyma hloupostma, diiik :]
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: jakej operator ??
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SHARK: provedu, nacelniku! Ale ted mam jeste jinej problem - nefunguje mi Skype a net obecne. Provider zkontroloval, ze telefon je nastaven spravne a tvrdil, ze mi tam chybi jakysi APN protokol ci cosi takoveho. Jak to tam dostanu? (Pan byl bozi, netustil, co je JB, coz je u cloveka, ktery prodava a zprovoznuje telefony zvlastni a kdyz jsem mu vysvetlila, ze kdyz jsem to zvladla ja, zvladne to kazda opice, hledel na me trosku zvlastne.)
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: no a jeste ti tedy muzeme poradit kdyz uz mas JB tak v Cydii najit SBsettings a nainstalovat, pak restartovat founa a aktivujes ho prejetim horni listy kde jsou hodiny

    k SBstettingu doporucuju
    Serious SBSettings HD, coz je snad nejkrasnejsi Theme pro SBsettings
    Data Toggle, vypnuti dat pri roamingu s moznosti odesilat MMS, oproti klasickemu vypnuti datoveho roamingu v iP a tim nemoznost odesilani MMS
    Ring & Silent SBSettings


    pak treba pridat repo http://iphonedelivery.advinux.fr/cydia/ a nainstalovat iPhoneDelivery coz jsou dorucenky k sms

    nasledne dalsi repo http://repo.benm.at/ a nainstalovat Frash - Flash for iOS

    AptBackup - zazalohovani programu stazenych z cydie a nasledna zaloha do iTunes pro pripad nahrani noveho iOS

    no a dale par vychytavek
    Installous 4, QuckReply for SMS, OpenSSH, FullScreen for Safari, Five Icon Dock
    AZBEST
    AZBEST --- ---
    Sit najde ale kdyz zadam heslo napise nelze pripojit ale nekdo mi dopurucil zmenit ochranu na routeru na wep-A tak uvidime:)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    AZBEST: upřesni "nejde" :)
    AZBEST
    AZBEST --- ---
    Zdarek mam tu novej Iphone kterej mel 3.2 FW nevim presne a nejela na tom wifka tak sem tam hodil 4.2Fw a ani tam nejdede nevite nekdo cim to je?zkosel sem tam dat automatiku a pak sem zkosel vypsat IP,DNS atd ale stale nejde...Prosim help:)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SHARK: to proslo, dekuju
    SHARK: z FF, v mem pripade, Explorer jsem nikdy nepouzivala, ale proto jsem sem pribehla. Myslela jsem, ze to pujde nahazet do iTunes a synchronizovat, ale to jsem se ohavne spletla. Hazelo mi to chybove hlasy. Tak jsem zacala tusit, ze cesta povede jinudy. Nakopala jsem tam tady nize doporucene (cydia, appsync), stahla jsem tri free aplikace, pres iTunes je tam natahla a ty ostatni se tam uz daly pretahnout.
    Dekuji velmi vsem pritomnym za dobre rady, lama se s tim dokazala domluvit.
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: BTW sosnute aplikace z apptrackeru.org muzes jen pretanout z exploreru do itunsu a pak jen dat sync, diskAid neni potreba
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    WENIA: jo stačí kliknout na Buy as a gift, ale bacha, dotyčnej musí být na stejným storu jako ty, tzn oba CZE nebo oba US.
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: pridej si repo http://sinfuliphonerepo.com/

    tam appsync 4,2 je
    WENIA
    WENIA --- ---
    Lama dotaz: Jak se da v itunes koupit aplikace jako darek pro nekoho? Nemam na mysli gift card...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam