• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COWBOY: Kdyby se s tím někdy někdo setkal, tak stačí rozebrat tu bednu pod stolem, odpojit kabel od USB, ke kterému se připojujete a zase zapojit. Zjistil, že mi nečte čtečka karet a tak jsem toto provedl. A ejhle, všechno zase fachá.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COWBOY: Tak k notebooku doma se iphone v pohodě přihlásí, ale v kanclu se nechytám. No co se dá dělat. Mohlo to být i horší.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Je nějaký zásadní rozdíl mezi resetem iphone tím, že ho vypnu a znovu zapnu a tím, že podržím sleep a home tlačítko?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COWBOY: Tak jsem zkoušel různě zapínat a vypínat přihlašování iphone k pc, odinstaloval jsem itunes, zrestartoval jsem pc, stáhnul nově itunsy, naisnstaloval a po spuštění itunsů jsem byl hned přihlášen svým ID a stále nevidí mého iphona. I toho jsem restartoval a pořád nic. Napadá někoho, čím to může být? Co s tím dělat?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Nechce se mi přihlásit iphone k itunsum. Poradí někdo?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ... oukej asi hloupej dotaz, ale jsem tu snad spravne :)
    podle tohodle udelam jb nejspis uplne v pohode (mam 3g 4.2.1): http://www.mujiphone.com/2010/12/09/iphone-jailbreak-ios-421-navod/

    a otazka - muzu pak dat v itunes restore from backup a bude telefon zpet plnej vsech nastaveni, aplikaci a proste 've stejnym stavu' (krome toho ze bude jb) jako pred jb operaci?

    ... a pak kdyz uz to udelam, mate nejakou overenou aplikaci s kterou funguje o2 tethering, nebo uz to pak jde 'samo' ?
    SHARK
    SHARK --- ---
    ENZO44: deh ho do DFU pripoj k itunsum a nahraj novej soft
    do DFU se dostanes takhle
    Mas vypnutý iPhone...pripoj na kabel a itunsy,stiskneš na 5 vteřin power button-potom na 10 vteřin k němu stiskneš i home button a potom pustis power button a 30 vteřin ještě držíš home...
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    ENZO44:
    iPhone.cz - fórum • Zobrazit téma - FAQ - Odpovědi na často kladené otázky
    http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=24789
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    ENZO44: kouslo? v jaký části? :)
    připoj kabelem k pc, pust itunes a proveď tam registraci = zadej si název iphonu, případně založíš účet..nastavíš apod.
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do?sn=*********
    stačí přepsat hvězdičky na sériové číslo
    SHI
    SHI --- ---
    SHARK: ale jinak ofiko iphone bazar
    SHI
    SHI --- ---
    SHARK: dik, ta cena je podezrela. typek tvrdi ze potrebuje den na to aby ho dal celej "dokupy", imho je to čorka
    SHARK
    SHARK --- ---
    SHI: za 5,2 GS? tak prvne bych se podival jestli to je vubec GS, za druhe ve vlastnostech se podivat na to Jakej je tam soft (4,3 je aktual), za treti se tamtez mrknout na model a prohnat to inetem, ja mam u ceske iP4 tohle "mc603cs" pokud ti net podle toho kodu hodi ze je to US AT&T tak to neber, po upgrade se ti to zablokuje pro AT&T a budes mit z toho cihlicku
    SHI
    SHI --- ---
    5200
    WRACH
    WRACH --- ---
    SHI: za kolik btw?
    SHI
    SHI --- ---
    jsem iphone a apple lama. nekde jsem cetla ze
    !!!Pozor! U těchto modelů nelze upgreadovat SW z důvodu zablokování!!!
    tak treba tohle poznam jak?
    SHI
    SHI --- ---
    Apple iPhone 3GS 16GB - mam v umyslu zitra koupit bazarovej. je neco na co si mam davat bacha?
    FUCZA
    FUCZA --- ---
    Máte někdo zkušenosti s výměnou wifi modulu? Poradíte?
    CRACKY_
    CRACKY_ --- ---
    WRACH: Afaik jde nastavit jenom default one...
    HOLAN
    HOLAN --- ---
    dotaz: tohle mam, kdyz jdu do Photos
    Album je zalezly pod listou a nejde se do nej dostat... co vcil? kuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam