• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    KARYSLAV: tak ja nevim ted zase pisou rijen penize utratim a bude prd:) btw: kolik to muze stat az to pustej 16litru?
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    PALMEXMAN: to je každejch 10 minut jinak tyvole :-D raději nic nečíst.. všechny ty rumour servery co otiskují zaručení zprávy od bratrance sestřenice člověka, co pracuje na vrátnici hned vedle apple campusu.. :-D vyliskat.. byl by klid.
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    KARYSLAV: ja zase ted cetl 7.9.2011 to je taky ptak ten Job.s
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    PALMEXMAN:
    KARYSLAV:

    Jak se teď ale ukázalo tak to bude bůh ví jak, takže je taky možný, že do vánoc v ČR žádnej ajfoun nehrozí...
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    KARYSLAV: už aby to bylo měl jsem i4 ale služební a byl mi odebrán, takže mám starýho soňáka a rád bych něco novějšího, ten Android to mi nějak nevoní a 4-ku nemá teď cenu kupovat
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    PALMEXMAN: Na podzim :-) A presne se to dovime cca 7 zari.
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    tak kdy bude ten i5? vi nekdo
    KULHY
    KULHY --- ---
    WRACH: používám .. úspěšně .. naprostá spokojenost :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    nefunguje mi Walk Navi (nefunguje = nenacte se mapa, natoz pak to, kam mam dojit) a jine navigacni aplikace. Jen ta originalni jede. Jo a na FB check-in (stejnej problem, nic se nenacte). Nejakej napad proc? iPhone 4, JB. Dekuji.
    WRACH
    WRACH --- ---
    pouziva tady nekdo tuhle nabijecku do auta na iPhone4? http://www.alza.cz/belkin-f8z445ea-d205984.htm ?
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    CHIBITCH: Ja si to myslela. Dekuju moc
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    itunes- update - JB
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Ahojky, pls mate nekdo nekde rychly postup na upgrade z os3 na os 4. Jedna se o jb iPhone 3G
    Dík moc
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    JIMMI15: diky moc!!!
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    PALMEXMAN: islash
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    jeste kdyz jsem mel i4 mel jsem tam hru kdy se tahem prstu orezaval objekt na minimalni pozadovanou velikost pro postup do dalsiho kola, nahore to indikoval bambus s vlajkou nevi nekdo nazev:)) dik
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    KARYSLAV: hezky jsi to rekl :-). Diky
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    VENIKA: tim sem chtel rict, do podzimu mas smulu.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    VENIKA: ta aplikace se jmenuje iOS 5 :-) to neni aplikace to je soucast systemu.

    Nebo si muzes mobil Jailbraknout, ale od toho neni tohle tema..
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    googlim, ale asi blbe. Mam iphone 4 a shanim aplikaci, diky niz bych si mohla nastavit zobrazeni novych sms a zmeskanych hovoru idealne na zamknute obrazovce. (predpokladam, ze to neni v zakladnim nastaveni, pac tam jsem to proste nenasla...?)

    Nasla jsem akorat nejakej hoooodne starej clanek, kdy se to resilo pro stary phony, mam pocit, ze se to ceka nove 5.. co 4?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam