• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    COURT: cože? Dobrej vzorek, můžu dostat taky?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    presel jsem z droidu na 4s s 5.0.1

    lama dotaz: jak na nyx hodit fotku? :)
    MARVINX
    MARVINX --- ---
    CHIBITCH: dekuji ti o mocny
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    MARVINX: aplikace se dají zkontolovat v iTunes v iPadu / iPhonu v sekci Purchased. A co je tam uvedeno co sis pořídil na jednom zařízení, tak je stáhnutelné zdarma i do druhého zařízení zdarma.

    pár věcí je třeba pouze HD a je určeno jenom pro iPad, tak to na iPhone nepůjde
    MARVINX
    MARVINX --- ---
    Ahoj pridavam lama dotaz.

    Mam ipad2 a ted sem si poridil iphone4s a slysel jsem ze aplikace co sem si koupil na ipad mam automaticky zadarmo na iphone. Nevite jak to funguje? Popriopade kdyz budu kupovat nejakou novou aplikacku jak ji koupit rovnou na obe zarizeni. Diky moc sem lama, vim.
    HROBO
    HROBO --- ---
    SHARK: sorry ale fakt vobec neviem. mohol by si mi ked tak napisat potencionalne moznosti? nieco v zmysle "ked toto tak toto... a ked toto tak toto..." dik!
    SHARK
    SHARK --- ---
    HROBO: jakej IOS ?

    HROBO
    HROBO --- ---
    SHARK: je to ip4 viac o nom neviem. teoreticky ake su moznosti?
    SHARK
    SHARK --- ---
    HROBO: zalezi na basebendu
    HROBO
    HROBO --- ---
    SHARK: ked uz sme u gevey... je nejaky iny sposob na unlock iphonu z usa?
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    KERB: pred nakupem ano, po nakupu ne.
    KERB
    KERB --- ---
    lidi, lze nejak predat nebo darovat nejakou aplikaci z jednoho iphonu na jiny, resp. z jednoho uctu na jiny ?
    FTN
    FTN --- ---
    KARYSLAV: napoprvé mi o nevzala, ale už si pamatuje kde bydlím, tak se jí zkusím zeptat nějak jinak, dneska už padám na ústa... :)
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    FTN: když jí řekneš, when i leave work, nezepta se te kde je work?
    FTN
    FTN --- ---
    iPhone newbie: Kde mohu Siri sdělit adresu mojí práce, aby pak chápala ty úkoly typu "when I leave my work"...? :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    ENZO44: Google - gevey karta - a hned prvni odkaz

    Odblokování iPhonu 4 pomocí Gevey SIM
    http://jabko.superapple.cz/2011/04/23/odblokovani-iphonu-4-pomoci-gevey-sim/
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    INSEQUI: jojo sem si to objednal hezky v balicku a mam to tady.. to prvni rozebirani bylo peklo ale ted uz je to skoro jak poslepu :-D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KARYSLAV: Ten videonávod je dobrej, a koukám že k tomu prodávají i pacičku na ty flexy :) já odjakživa používám seříznutou plombu od DHL :))
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KARYSLAV: Jo tak na to už jsem přišel taky, dělal jsem v servisu mobilů už je to dýl, a co se iphone a ipodů týká tak mám 3G a Classica a servisuju si to sám, mají hodně jednoduchý systém, vlastně jediný co je nebezpečný jsou flex kšandy ale pokud dá člověk pozor a použije trochu použitelný nářadí (tím myslím nedloubá do toho šroubovákem) tak to jde.

    Asi bych doporučil koupit díl a provést výměnu sám podle netovýho návodu, a nebo poprosit třeba šikovnějšího kamaráda a bude to v cajku, ty návody jsou v pohodě.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    KARYSLAV: ifixit.com a youtube.com je plnej návodů jak to neposrat. Měl jsem z toho bobky ale je to jednoduchý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam