• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    SHARK
    SHARK --- ---
    HROBO: jakej IOS ?

    HROBO
    HROBO --- ---
    SHARK: je to ip4 viac o nom neviem. teoreticky ake su moznosti?
    SHARK
    SHARK --- ---
    HROBO: zalezi na basebendu
    HROBO
    HROBO --- ---
    SHARK: ked uz sme u gevey... je nejaky iny sposob na unlock iphonu z usa?
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    KERB: pred nakupem ano, po nakupu ne.
    KERB
    KERB --- ---
    lidi, lze nejak predat nebo darovat nejakou aplikaci z jednoho iphonu na jiny, resp. z jednoho uctu na jiny ?
    FTN
    FTN --- ---
    KARYSLAV: napoprvé mi o nevzala, ale už si pamatuje kde bydlím, tak se jí zkusím zeptat nějak jinak, dneska už padám na ústa... :)
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    FTN: když jí řekneš, when i leave work, nezepta se te kde je work?
    FTN
    FTN --- ---
    iPhone newbie: Kde mohu Siri sdělit adresu mojí práce, aby pak chápala ty úkoly typu "when I leave my work"...? :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    ENZO44: Google - gevey karta - a hned prvni odkaz

    Odblokování iPhonu 4 pomocí Gevey SIM
    http://jabko.superapple.cz/2011/04/23/odblokovani-iphonu-4-pomoci-gevey-sim/
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    INSEQUI: jojo sem si to objednal hezky v balicku a mam to tady.. to prvni rozebirani bylo peklo ale ted uz je to skoro jak poslepu :-D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KARYSLAV: Ten videonávod je dobrej, a koukám že k tomu prodávají i pacičku na ty flexy :) já odjakživa používám seříznutou plombu od DHL :))
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KARYSLAV: Jo tak na to už jsem přišel taky, dělal jsem v servisu mobilů už je to dýl, a co se iphone a ipodů týká tak mám 3G a Classica a servisuju si to sám, mají hodně jednoduchý systém, vlastně jediný co je nebezpečný jsou flex kšandy ale pokud dá člověk pozor a použije trochu použitelný nářadí (tím myslím nedloubá do toho šroubovákem) tak to jde.

    Asi bych doporučil koupit díl a provést výměnu sám podle netovýho návodu, a nebo poprosit třeba šikovnějšího kamaráda a bude to v cajku, ty návody jsou v pohodě.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    KARYSLAV: ifixit.com a youtube.com je plnej návodů jak to neposrat. Měl jsem z toho bobky ale je to jednoduchý.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    INSEQUI: musí se to měnit protože je to jeden díl. Ten díl stojí asi ten litr a půl a poloiteligentní cvičená opice to zvládne udělat sama (ergo najít někoho zručnýho). Já sím bůh ví jak zručnej nejsem a rozdělal jsem iphony 4… A všechny žijou. Když človek ví na co dát bacha, tak je to vlastně naprosto úžasně udělaný vevnitř..
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KENZO: Tak co jsem tak zjišťoval tak jsem se seknul, je velký rozdíl mezi 3G a 4G u 3G jde vyměnit jen to sklo a u 4G se to nevím proč musí měnit i s tím displejem, ještě zkusím zjistit zdali to někde vymění samostatně, podle mě by to jít mělo...
    KENZO
    KENZO --- ---
    WENIA: Display je v poho ale všude mi tvrd že to je jednou součástí a že to bude takhle drahé.
    Ví někdo o servisu kde to bude v poho a ne za 4.000?
    WENIA
    WENIA --- ---
    KENZO: to je cena za sklo plus display ne?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KENZO: Tak já ti zjistim kde je zakopanej pes
    KENZO
    KENZO --- ---
    INSEQUI: Právě že kamkoliv zavolám tak mi řeknou sumu kolem 4.000 a to je trochu víc než se mi chce dát.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KENZO: Strejda Google poradí, dělaj to v každym servisu a cena je do 1500 i levnější když dobře hledáš, jinak autorizovanej servis je Britex někde na Kladně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam