• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    SHARK
    SHARK --- ---
    KARYSLAV: no tak to pak je samo nahovno, ja jen ze nejaka moznost pro nekoho kdo drzi 3g a niz tu je, ja mam doma jedno 2g, pouziva ho 8mi leta dcera na hudbu, telefonovani a na nejake ty starsi hry a v pohode, jo a hlavne ji mam pod find my iphone pod kontrolou kde se flaka
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    SHARK: Ano a jestli se tomu venujes tak vis, ze starsi IPA jsou nahovno kdyz dojde ke zmene API sluzby, kterou to vyuziva, takze app si sice pustis, a mozna i jede svizne, ale je to na dve veci, protoze nema jak kolunikovat se svetem. Viz prave Instagram nebo Wazzap nebo co to bylo.

    iP3 je proste uz jen telefon na SMS, maily, volani etc, a ne moc na aplikace.
    SHARK
    SHARK --- ---
    KARYSLAV: no ja jsem to na jedno 3g nedavno nainstalil a chodilo to krasne svizne a uplne v pohode. je to postaveny na 3.1.3, nicmene je to JB a je tam nejakej stor se starsima ipa
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    KAIAH: jojo stejná situace, nakonec když už se mi povedlo tam narvat správnou romku, tak to ani při jednom pokusu se nepřihlásilo do sítě operátora.

    A opravdu, není to ios5 ale ios-lookin-like-a-5 ve skutečnosti 3.x takže to kompatibilitu s API zase tak moc neřeší.

    Hele KAIAH, doporučil bych to řešit stejně jako já - koupit si novej iPhone a tu věc co má cca 5 let, nechat jít odpočívat do věčnejch lovišť. Ten rozdíl orpoti iP4 je asi jak mezi dinosaurem a savcem...
    KAIAH
    KAIAH --- ---
    SHARK: no, tak tohle bylo první co jsem zkoušela, verze iSO byla pořád 3.něco a lišilo se to pouze vzhledem, navíc mi to nechtělo najít operátora, tak nevim :O
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    SHARK: jsem to zkoušel asi 4x a pokaždý to zhavarovalo na něčem jiným :-) nakonec sem se na to dycky vysral a raději tam nechal starej iOs protože s tím šlo aspoň volat a psát smsky :D
    SHARK
    SHARK --- ---
    KAIAH:

    Jak nainstalovat iOS 5 na iPhone 2G, iPhone 3G nebo původní iPod touch
    http://www.letemsvetemapplem.eu/...ainstalovat-ios-5-na-iphone-2g-iphone-3g-nebo-puvodni-ipod-touch/
    KAIAH
    KAIAH --- ---
    Ahooi, nevím, jestli se tu už neřešilo a momentálně nemám zrovna moc času, ale chtěla bych se zeptat, jestli je teda nějak možný dostat iSO5 do 3G? Popřípadě nějakej fígl, jak dál používat aplikace vyžadující tuhle a pozdější verzi? Vzhledem k tomu, že už mi nejde ani ten prašivej Instagram, začíná být iphone už docela zbytečnej..
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    VZR: stremovat zvlast zvuk na jedno zarizeni a obraz na druhy, v podstate nejde, protoze zacne vznikat zpozdeni ktery ti rozhodni obraz od zvuku. Zkoumal jsem to dlouho a nema to reseni vicemene.

    Jako disk hledej bateriový WIFI disk od Samsung nebo Western Digital, nechce se mi to hledat. možná to dělá i Seagate. Má to od 500GB nahoru.
    VZR
    VZR --- ---
    ahoj,
    resim tady takovy maly HW problem, treba existuje nejaky jednoduvhy reseni, ale zatim teda zadne nevidim.
    mam hdd plny mziky a filmu, mam aktivni repraky a mam ipad/iphone.
    rad bych nasel krabicku, kterou dokazu po wifi ovladat ipadem a ktera bude hrat z disku do repraku. uplne genialni by bylo, kdybych mohl krz tuhle krabicku streamovat z disku obraz na ipad a zvuk nechal hrat na repracich... ale to uz bych chtel asi moc.
    existuje neco takovyho?
    dik
    JAYKOB
    JAYKOB --- ---
    Dnes vyšel Iron Man 3 - FREE

    https://itunes.apple.com/cz/app/id593586999
    MAHDALENA
    MAHDALENA --- ---
    bingo ano je :-) tak to mě opravdu nenapadlo
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MAHDALENA: A neni spatny ten soubor nahodou?
    MAHDALENA
    MAHDALENA --- ---
    ale velmi děkuji :-)
    MAHDALENA
    MAHDALENA --- ---
    nejsem debil, vše jsem zkoušela, ani jeden mi nejede, asi bude jinde zakopanej....peš
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    MAHDALENA: XLSČtenář!
    SHARK
    SHARK --- ---
    MAHDALENA: co takle dat vyhledat v appstouru sluvko "office"?
    MAHDALENA
    MAHDALENA --- ---
    Prosím jakej aplikac programe mi přečte XLS?
    _ZY_
    _ZY_ --- ---
    Mrkněte na tohle: War Pigeons :)


    A kdyby náhodou nebylo co dělat, tak ještě na toto: Hellbreak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam