• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Hrajete někdo XCOM?
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Vedel by nekdo? Pri vyhledavani textu v iphonu v nahledu vidim stary sms, ve kterych telefon hleda, ale realne po kliknuti se uz na ne nedostanu - nejaka chyba?
    SHARK
    SHARK --- ---
    GOUMES
    GOUMES --- ---
    SHARK: Závěrem nutno podotknout, že návod se týká iPhonu 2g, 3g, 3gS a s největší pravděpodobností i iPhonu 4.


    to už jsem taky študoval..ale na 4s to prej neplati...
    SHARK
    SHARK --- ---
    GOUMES: zkus tohle

    Chcete znát stáří Vašeho iPhone? - Jablečný Svět
    http://www.iosmag.cz/chcete-znat-stari-vaseho-iphone/

    GOUMES
    GOUMES --- ---
    SHARK: pekny :) mam ho odjinud
    GOUMES
    GOUMES --- ---
    inzerce?nn od kamose
    SHARK
    SHARK --- ---
    GOUMES: to je ten z te inzerce ???
    SHARK
    SHARK --- ---
    GOUMES: jestli to chces kuli zaruce, tak se mrkni sem

    https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do?newid=y

    GOUMES
    GOUMES --- ---
    zdravim nevite jak zjistim stari iphonu 4s... snad to neni lama dotaz :) dik
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    WENIA: smazat konverzaci či konverzace, pokud nelpíš zásadně na tom, co jsi s těma lidma povídal :-)
    WENIA
    WENIA --- ---
    CHIBITCH: jak se jich zbavit?
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    WENIA: hele, popravdě si myslím, že v tom jsou dost fotky třeba z iMessagí a tak.. prostě něco co natahá do sebe.. ono se to nezdá, ale co fotka tak 2-3 MB, docela se to nastřádá
    WENIA
    WENIA --- ---
    Lama dotaz....ve slozce others se mi nakupilo cca 3Gb na iphone....jak se toho zbavit? Zkousel sem restart, sync s itunes a stale nejde...
    Mno a podle navodu jsem zkousel restore..ale pri downloadu souboru mi to pise ze se nelze spojit s apple soft, kdyz dokoncim download..to stejne mi udelalo pri restore ipadu a ten sem musel rozchodit na druhem compu...imho asi ochrana co mam na compu mi nedovoluje se spojit - Eset...udell bych to stejneco s ipadem, ale nechci prijit o kontakty, ktere mam syncnute s compem...

    Nekdo nejake napady, jak zalohovat treba mimo itunes a jak prolomit/povolit ochranu compu?://
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    tak uz je to vyreseny, iCloud zaplej nemela ale mela nejakou starsi zalohu jeste ze stare nokii, tak jsem to nasos do iCloudu, ten jsem zapnul, a bylo to. dik
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    KRYSTOFF: jako tenhle navod ti imho na tvuj problem fungovat nebude
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    KRYSTOFF: a co tam mela predtim za system? mela zaplej icloud? (kouknout na icloud.com, prihlasi se pod svym apple id a podiva se do kontaktu)... Delala zalohu do pocitace? (nekdy v blizky minulosti?)
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    jediny smysluplny navod jsem nasel zde muzete mi prosim potvrdit ze je to ok? nerad bych zene vymazal vsecky kontakty definitivne. dik moc
    InitLabs • How to restore phone contacts lost after iOS5 update
    http://blog.initlabs.com/post/11390316577/how-to-restore-phone-contacts-lost-after-ios5-update
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    prosimvas zena ma iPhone 4S A1387 a psalo ji to at si zaktualizuje software tak to odmackla zaktualizovalo se to na iOS 6.1.3 ale ztratili se vsecky kontakty prosimvas jak se tam nejak jednoduse vratej? na webu je spousta navodu jak si stahnout nejaky recovery softwary to se mi moc nezda, nejde to nejak jednoduse obnovit pres ten iCloud? dik ja totiz iPhonum vubec nerozumim sam mam android
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam