• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    NELDE: Najdeš si jí v seznamu skladeb a přejedeš po ní doleva
    NELDE
    NELDE --- ---
    Dotaz - jak smazat skladbu z iPhonu. Mám jich tam asi dvacet a protože se mi v autě spouští zásadně přehrávání v random modu (defaultní hodnota, kterou neumím v iPhone vypnout), tak je chci vymazat. Přes iTunes to nejde - tam nejsou vidět.
    NELDE
    NELDE --- ---
    ZOLTAN: Tohle by mělo splňovat tvoje nároky:
    Podvodnipouzdra.cz
    http://www.podvodnipouzdra.cz/detail.aspx?&produkt=1746950&sub=1083018&sub2=0
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Zdravim vespolek, par vsetecnych dotazu.

    Jedu do pouste na mesic a rad bych tam fotil founem, nechce se m itahat dalsi skatulka.

    Existuje neco jako doveodolny obal, aby se mi nedostal prach do telefonu, skrze ktery ale bude mozne fotit? Mate nekdo zkusenost?

    A druhak, mate nekdo zkusenost se solarnima dobijeckama? TUsite, ktera je dobra, mala a skladna?

    Predem diky
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Mátě ozkoušený nějaký game controllery pro iOs? Bluetooth nebo tak něco? Hrajete s tím někdo na iPadu/iPhonu?
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    NELDE: Dik, ale nic z toho sa neda pouzit. Snad v iOS8 jak budu vediet appky komunikovat cez api, ale neverim ze to bude tak skoro.
    NELDE
    NELDE --- ---
    5 Ways To Send Files To Your Dropbox Without Using Dropbox
    http://www.makeuseof.com/tag/5-ways-send-files-dropbox-dropbox/
    NELDE
    NELDE --- ---
    SCHRAPNEL: Já jsem Safari přestal užívat. Teď jsem čeknul v Chrome, že také nenabízí uložení otevřeného souboru, jen kopírování linku. A v Dropboxu můžeš uploadnout jen fotky.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    SCHRAPNEL: imho ne, třeba to půjde až v iOs8
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    NELDE: ono ide o to, ze a) Safari, ak nepozna extension, tak mi ponukne 'Open in Dropbox'. Ide mi o to, ze niektore subory mi otvori Safari ako .txt, cize vidim obsah. Zaujimalo by ma, ci je mozne vyvolat 'Open in Dropbox' on demand ....
    NELDE
    NELDE --- ---
    SCHRAPNEL: A co jiný browser? Třeba Chrome?
    CESKI
    CESKI --- ---
    MATHEZZZ: Jsem lama fakt. Díky :D
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    CESKI: At si vypne imessage v nastaveni.
    CESKI
    CESKI --- ---
    mám dotaz....mám IP5s přítelkyně 4s......když ji pošlu sms tak ji nepříjde jelikož nemá inet v mobilu a mě to posílá přes imessage....smsky jí příjdou až dojde domů na wifi(nebo kdekoliv jinde se připojí)...nevíte co s tím???
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    KARYSLAV: No prave ono je to web, prihlasenie, search, captcha a download. Cize direct link mi nepomoze ...
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    SCHRAPNEL: zkopírovat adresu odkazu, a vlézt do dropboxu, nepokusí se to stáhnout? Nějaká aplikace mi to dělala ale nevzpomenu si která kruci :-/
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    Ahoj, nedari sa mi jednoducha vec. Potrebujem stiahnut z webu jeden file a ulozit ho na Dropbox. Da sa vobec nieco take dosiahnut? Stale mi ten file otvori safari ako .txt a uz s nim nic neviem dalej robit....
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    Lama dotaz: od iOS6 mě štve nesmysná asociace všech rss odkazů (koukám se přes to na komentáře na mém blogu) na podcast aplikaci. Je nějaká pomoc? Do iOS5 se rss otevřely hezky v Safari.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam