• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    VACA
    VACA --- ---
    Ahoy, poprosil o tip zkušenější.

    Máte doporučení na nějaké pouzdro pro s5 které by poskytlo telefonu nějakou základní dopadovou ochranu při zachování kompaktních rozměrů?

    --
    A pod čarou, dalo by se v Praze někde prohlédnout ty heavy duty Lunatik Taktik pouzdra? Bude asi fakt cihla, na denní nošení asi neakceptuju. Je mi důležité zachovat kompaktní rozměry, ale na nějaký to lození po horách/vodu by to nemuselo bejt vůbec od věci...
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    SILENCE: uz jsem to par mesicu nezkousel, ale normalne mi to fungovalo, ve vestavenym prehravaci jsem jen zvolil audio zarizeni (u me toyota touch&go bluetooth) a pak to poustel telefon tam..nebo pouzivas nejaky jiny prehravac?
    BOBRIK
    BOBRIK --- ---
    BOBRIK: aha:((
    SILENCE
    SILENCE --- ---
    BOBRIK: Appka je 'free' ale aby fungovala musíš zaplatit in app purchase 11€ purchase. To pochybuju ze zlevní
    BOBRIK
    BOBRIK --- ---
    SILENCE: ja to chytil na app storu za 4€ funguje dobre.

    SILENCE
    SILENCE --- ---
    BOBRIK: Dat 11 € mi přijde fakt dost. Mas to ozkouseny? Kvalita zvyku dobra?
    BOBRIK
    BOBRIK --- ---
    SILENCE: blue2car
    SILENCE
    SILENCE --- ---
    mate tip na ozkousenou appku ktera mi poustet do autoradia audiosteam? mam v aute bluetooth radio, ktery ma samo hands free a dokonce mi pres BT jde i hlas google maps navigace do auto reproduktoru, ale hudbu timhle neprehraju. diky za tipy.
    WENIA
    WENIA --- ---
    JAVESEU: nove apple id jde bez karty...a nebo si jen nastavit in appy :)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Ahoj, chci se zeptat zdali jste někdo už neřešil založení dětského apple ID. Je vyžadována kreditní karta (u nás má většina uživatelů platebních karet debetní, jako kreditní je brána karta, která má předschválený úvěr na nějakou částku).

    Narážím na: Vytvoření Apple ID pro vaše dítě

    Ještě než začnete, zkontrolujte, že jako způsob platby v iTunes Storu a App Storu používáte kreditní kartu.Kvůli zákonům na ochranu soukromých údajů dětí na internetu musíte v rámci svého rodičovského svolení poskytnout bezpečnostní kód (neboli CVV kód) platné kreditní karty. Pokud máte momentálně zvolenou debetní kartu nebo jiný způsob platby, budete před pokračováním vyzváni k zadání kreditní karty. Až svým dětem vytvoříte Apple ID, můžete způsob platby změnit zpět na debetní kartu.

    Jde to nějak obejít, nebo oficiálně zařídit skrz jiné ověření?

    Díky za tipy.
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    NELDE: diky uz jsem to zvlad.Predtim jsem mel jen historicky nokie,tak v tom ted litam. Musel jsem trosku aktualizovat a pak se tlacitko novy objevilo. Nebo jsem ho predtim prehlizel. Jediny co me vsak nejde je prehrat jen jedna skladba-jedine kdyz si vytvorim ten seznam s jednou skladbou, v nabidce je jen opakovat,neopakovat,michat,nemichat
    NELDE
    NELDE --- ---
    Nebo zkusit nějaký jiný přehrávač - třeba jestli to neumí VLC
    NELDE
    NELDE --- ---
    Vytvořit nový playlist by mělo jít - V seznamu playlistů mám tlačítko Nový.
    Je to logika applu - on vlastně vždy hraje playlist - když žádný nezvolíš, tak všechny sladby. Nepoužívá adresáře, ale playlisty.
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    ONDRA_99: čet sem,on tam piše o On-The-Go playlist na iPodu. Na iPhonu tuto možnost nemam. Zkoušim už pruběžně sem tam pročítat ruzna fora nějakou dobu a nic sem nenašel,tak jsem se začal ptát sám a nikdo mi ještě uspokojivě nedokázal odpovědět,jak mam pustit jen jeden song bez teho aniž bych si v komplu s iTunes musel tvořit 1song playlist, nebo jak si playlist vytvořit přímo v telefonu. Přitom to dnes umi každej hloupej přehravač,dokonce mam doma starej technics kazeták co to umí taky-myslim tu pauzu za songem-pokud je tam tedy aspon 3s mezera.
    SPAULDING: minutka dobra volba, mě jde však o to aby nezačal hrat další song a synchronizace je ne vždy uspokojivá. Jestli to umí iOS 8.4 a facha dobře na iPhonu 4s asi povýším
    Ale diky za odezvy
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MAHUTA: Procti ten odkaz pise tam i jine rychlejsi moznosti. Ja to nezkousel, vzdy kdyz poustim hudbu, tak chci aby hrala dele.
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    ONDRA_99: To mě taky napadlo,ale rad bych si tohle zvolil v telefonu rovnou,mam linux a iTune na tom nefachá. A pořad si tvořit jednoskladbový playlisty je vojeb. Co je to za phouny že tak jednoducha zaležitost je tak složitá. Mam ještě jeden,nějakej šunt co hraje jak plecháč,a ten zas zahraje jen jednu a nepokračuje--to se ale zas nedá poslouchat
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MAHUTA: Playlist o jedne pisnicce? Sice taky ojeb, ale fungovat by melo.

    Viz: https://discussions.apple.com/thread/4160644?tstart=0
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    Ja mam OS 7.1.2 zvolim skladby, kliknu na jednotlivou skladbu,zacne hrat a po skoncení dalsí v pořadí a další atd. Minutka dobry ale není to propojeny s přehravačem,ale dalo by se. Zastavit po přehrati neni problem ,ale jen když u teho seš
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    MAHUTA: Teď jsem to zkoušel. iOS 8.4. Je to fční. Fakt hledáš mezi všemi skladbami jen tu jednu a pak jí spustíš?

    Popřípadě se dá nastavit Hodiny - Minutka - po skončení: zastavit přehrávání.
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    SPAULDING: no to ano,ale pak zacne hrat dalsi v poradi. Mam moznost nastavit jen Neopakova, Opakovat skladbu a Opakovat vse. Zadnou jinou nabidku nastaveni prehravace nemam/nemohu najit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam