• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HAITAGANSeriály Josse Whedona - Buffy, Angel, Firefly, Dr. Horrible, Dollhouse, SHIELD (???)
    Diskuze o počinech geniálního Josse Whedona a lidi kolem něj.


    rozbalit záhlaví
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    REDGUY: nemyslim si ze uplne saje...je proste prumerny, coz je neco co jsem od Whedona proste necekal...a s tretim dilem uz si troufam rict ze Eliza fakt neumi hrat, respektive neumi hrat nic jineho nez ruzne stupne drsne holky...vseobecne mi herci prijdou jako jedna ze slabych stranek, uzasna Amy Acker nevyuzita a zbytek dost nezajimavy...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Zda se mi to nebo Dollhouse zatim fakt saje?

    E42
    E42 --- ---
    Whedon Women Host Fox Friday
    http://www.youtube.com/watch?v=mBy0dydeYoI

    Kristepane, ještě že jsem to neviděl dřív, to bych se snad ani nezačal koukat. Nehorázný slepice z nich udělali.
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    HAITAGAN: jo, ta se mu povedla

    jako ja to nevzdavam a Whedona nezahazuju. Astonishing X-Men napsal paradne a Dr. Horrible mel presne to jeho kouzlo... ktere ale Dollhouse zatim nema. rozjezd nekdy potrebuje spoustu veci, genialni show ale poznas podle toho, ze te pilot sestreli (haha, dvojsmysl), tak jako prvni dil Firefly. na to mrknes a jsi hooked forever

    vzpomnel jsem si na ten pokus o hlasku: "I need a fatherly type. Somebody like Edward James Olmos."
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    BARTIAS: jaku uz jsem rikal, Whedonovy veci potrebuji rozjezd...treba se to vylepsi...a nemuzeme cekat ze to bude zase stejne jako ty predchozi veci, je v tom jasna snaha zkusit neco jineho...btw ta scena ve ktery se ten zapas prolina s rozhovorem byla dost vychytana....
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    dal jsem Dollhouse vcera pred spanim a nedopadlo to dobre. zdalo se mi to tezce prumerne. Eliza se mi 100x vic libila v tom pitomem hororu Wrong Turn. sceny primo z Dollghousu me dost nudily a proc tam sakra nebyly hlasky? vsiml jsem si jedineho pokusu, ktery vyznel dost do prazdna

    aspon, ze Tahmoh Penikett neztratil svoje charisma, a kdyz v tom ringu napere toho svalovce z vyskoku kolenem do brady, vypadalo to cool. a uznavam, ze tancici Eliza me taky dostala, i kdyz za to mohly hlavne ty neuveritelne kratke satecky
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    E42: z Tru Calling jsem videl jen par scen, ale prisla mi tam zase stejne Elizovita, proste takovy ten jeji univerzalni projev...akorat teda bez whedonovskych hlasek, takze me serial nezaujal...
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    E42: nevidel, ale cetl jsem, ze Tru Calling meli lidi radi hlavne kvuli ni... ale mohl to psat jeji tru fan
    E42
    E42 --- ---
    HAITAGAN: Jj, actives mají těžkou roli a taky jsem z Elizy trochu rozpačitej. Viděl někdo Tru Calling? Jaká byla tam?
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    nevypadá....moje ocekavani to nenaplnilo, ale moje ocekavani byla nenaplnitelna :) ...myslim ze se to rozjede, 1. serie Buffy nebo Angela taky nestala za nic...btw libi se mi jak si Whedon podrzel takove ty vychodni motivy ktere nastudoval na Firefly...

    jedine ceho se bojim je ze Eliza neumi hrat - pride mi ze je porad stejna, porad takova Faith...ale to je porad brzo posoudit, uvidime v dalsich rolich...
    E42
    E42 --- ---
    Mno nevypadá to špatně, i když zatím mi to přijde dost vykonstruovaný, aby se daly pohodlně točit další a další díly bez rizika stereotypu. Uvidíme.
    Mchm nedoporučuju stahovat HD verzi, vypadá skoro jako kdyby to bylo SD, žádnej velkej užitek z 3x větší velikosti.
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    HAITAGAN: to je fakt :)

    HAITAGAN: tak je to oficialni osma rada tak, jak by ji Whedon udelal, kdyby mu televizni Buffy nestopli. necetl jsem to, ale cetl jsem ty Firefly komiksy a ty jsou dobre, protoze maji uplne stejny vypravecsky styl
    E42
    E42 --- ---
    HAITAGAN: Zkoušel jsem to, ale nebavilo mě to. Nejspíš je to ale v první řadě tím, že tenhle typ komixů prostě neumím číst, přijde mi to příšerně zmatený a nepřehledný, spousta stejně vypadajících postav atp.
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    Btw stoji za to cist ty Buffy komixy? Ja se k tomu zatim neodhodlal, protoze v zasade nesouhlasim s tim jak to pokracuje....podle me je sedma serie vyborne ukoncena a pokracovani buffy linie je dost nesmyslne...
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    BARTIAS: taky tam neni film buffy :) ale necekam ze by pro nej nekdo hlasoval....Serenity tam neni protože ji zahrnuji pod hlavičku Firefly...
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    Joss Whedon: Buffy, Dr. Horrible, Cabin in the Woods scoop!

    Joss Whedon told reporters that he has plans for a ninth "season" of Buffy the Vampire Slayer comic books, as well as a sequel to his Dr. Horrible's Sing-Along Blog and comics tied to his upcoming horror movie Cabin in the Woods.

    http://scifiwire.com/2009/02/joss-whedon-buffy-dr-horrible-cabin-in-the-woods-scoop.php#more
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    drobne stourani: v ankete neni Serenity :)
    CIZIN
    CIZIN --- ---
    HAITAGAN: supr
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    pro ty co ujizdeji na dr. horrible´s sing-along blog ale nemaji doma originalni dvd doporucuju pustit si commentary: the musical tady na YT , je to velmi zabavne....v komentari k videu je vzdycky text
    AENYE
    AENYE --- ---
    no naučit se americký slang, na to zas nemám trpělivost já. no dětma holt nezatopíš. ;)
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    Aenye: tak ja mam treba celou Buffy postahovanou z rapidu, na torrent nejak nemam trpelivost :) a buffy v originale a buffy v cestine, to jsou dva uplne jine serialy...bohuzel to plati i o ceskych titulcich, jedina moznost je naucit se anglicky...respektive americky, respektive buffy slang :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam