• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HAITAGANSeriály Josse Whedona - Buffy, Angel, Firefly, Dr. Horrible, Dollhouse, SHIELD (???)
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    tak jsem prave zkouknul Buffy film z 92, (posledni kus Buffyverse ktery mi jeste zbyval prozkoumat) a neni to tak priserne jako se rika :) ...pride mi ze SMG na Kristy Swanson vyborne navazala, ty dve jsou si nejak podobne (akorat Kristy moc neumi hrat)...a radovi upiri jsou ve filmu imho lepsi nez v serialu, a Buffy prvni watcher je taky docela cool..akorat to nejak nema dej, to je trochu minus :D
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    USA Today ma ve vyhledu serialu na pristi podzim Dollhouse v kolonce GONE OR NEARLY DEAD

    Whedon ale tvrdi: They (televize Fox) haven't said anything about a number, and they haven't said anything about a date. What they have said is, "We get it. We get that the numbers are soft, but it's not a Nielsen world. The DVR numbers are good, and the show's getting better, and the demographic is good, and we all have a crush on [star and producer] Eliza [Dushku]." So they're basically fans.

    http://scifiwire.com/2009/04/joss-whedon-what-it-will.php
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    HAITAGAN: Buffy film jsou jenom drby. Whedon rikal, ze nemame nicemu verit.

    "Not gonna happen. Until I gather the press and make a public announcement myself that it's going to happen, never believe anything."

    http://scifiwire.com/2009/04/joss-whedon-what-it-will.php
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    BARTIAS: nikoliv buffy ale SMG ;) ..i kdyz..zaslechl jsem drby ze uspech Twilight ozivil zajem holywoodskych producentu o upirske tema a Whedon se dostal do uvah o Buffy/Angel kino-filmu a z mlhavych a nejspis bezpredmetnych spekulaci mimojine vyplyva ze by se mozna odehraval hodne pozdeji nez serial a mozna by v nem Buffy mela decko.. ale to jsou nejspis jen takove fantasmagorie, stejne se mluvilo o noirove ducharine o Gilesovi, filmu Spike, filmu Willow a spin-off serialem se Spikem a Faith...
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    BARTIAS: presneji receno se sledovanosti v realnem case, tedy v patek vecer. hodne divaku si to nahrava nebo se diva na Hulu.com
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    E42: to je nejaka blbost, Dollhouse je na tom se sledovanosti mizerne. druha serie Terminator: Sarah Connor Chronicles na tom byla stejne (resp. mela o par vernych vic), ale treti serie uz se nedockame

    Dollhouse ma ale diky tomu paradoxne vetsi sanci na druhou serii. roli tam hraji nejake uspory, ktere vznikly tim, ze serial neprochazel dlouhym schvalovacim procesem, Whedon a jeho verna fanouskovska zakladna a nakonec i to, ze neco si Foxove nechat museji...
    POTAS
    POTAS --- ---
    NYX: :-)
    NYX
    NYX --- ---
    POTAS: afaik dollhouse prijde za holkama, ne holky za dollhousem :) bylo to imho jasne z toho animal rights dilu :)
    POTAS
    POTAS --- ---
    Mě třeba zajímá, jak třeba Echo nebo jiná loutka přijde, že chce vymazat mozek a dělat pro ně pět let a třeba Ballard neví kde se dům loutek nachází ...tak odkud to zjistí ty loutky?? v seznamce asi ne, uniklo mi něco?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Posledni Dollhouse super a imho jasne ukazal ze soustredeni pozornosti na Elisku (resp. asi na jakoukoliv Doll) je chyba. Dokazou napsat skvely zapletky, skvely postavy, ale kdyz stavi serial na nekom kdo ma osobnost kedlubny, nefunguje to. Kdyby byl dollhouse misto o Echu o Ballardovi, deWittove, Topherovi, handlerovi nebo Dominicovi, bylo by to super.

    A btw, zajimala by me jedna vec: lide v dollhousu se zjevne povazuji za "hodne" a i se podle toho chovaji, treba tim ze rekrutuji pouze dobrovolniky, byt v situaci kdy nemaji moc na vyber. Jak s tim jde dohromady "poslani na pudu"? Vedi budouci panenky ze je realne riziko, ze misto aby po peti letech sluzby dostali svoji osobnost zpatky spolecne s nakladakem penez, tak skonci kompletne vygumovany v nejakym mrazaku nebo kde?
    NYX
    NYX --- ---
    a jinak v te #13 bude hrat Felicia Day...tak doufam, ze se nekde objevi ke stazeni asap :))
    E42
    E42 --- ---
    NYX: Dík za info. Pro doplnění: http://www.thrfeed.com/2009/04/fox-cutting-short-dollhouse.html
    V zásadě by to nemělo znamenat smrt celý show, ale další sezóna zatím potrvzená taky nebyla. Co mě zaujalo je tohle: "...it's tough to see Fox not airing the 13th hour of a series that's performing strong in the ratings -- you don't dicker over who pays the bill on a dinner date that's going well." Měl jsem za to, že se Dollhouse komerčně moc nedaří, ale zřejmě to tak není. Bohužel těm jeji Nielsenům apod. pramálo rozumím, takže těžko říct.
    NYX
    NYX --- ---
    tak ted jsem narazil na info, ze #12 bude posledni vysilana episoda tehle sezony a #13 se pak objevi na dvd.
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    HAITAGAN: hehe :)
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    mimochodem konecne jsem se odhodlal cist osmou serii buffy a musim rict ze je to docela dobry... nektere momenty me naplno rozesmaly a je to i docela dobre nakreslene...takze pokud nekdo jako ja donedavna vahate jestli to vubec ma cenu tak urcite ma...

    a nejdriv mi prislo ze jsou tam vsichni nakresleni nejak strasne mladi a pak mi teprve doslo ze oni opravdu mladi jsou, jenom ti herci co je v serialu hrali meli o deset let vic nez jejich postavy :)
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    BARTIAS: :( :( :( :( :( :(
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    Andy Hallett z Angela predevcirem umrel v 33 na nejakou srdecni chorobu
    http://www.worstpreviews.com/headline.php?id=12795&count=0
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    me to dost nebavilo, zatim se nepotvrzuji moje obavy, ze zbyle epizody bude super, takze mi bude lito, ze se Dollhouse nedozije druhe serie

    a to se asi fakt nedozije, sledovanost je tak nizka, ze podle me jediny duvod, proc oficialne neohlasili konec je ten, ze chteji co nevice oddalit moment, kdy propukne zase nejaka "save Dollhouse" kampan
    E42
    E42 --- ---
    HAITAGAN: To mě ani nenapadlo zdůrazňovat :) Beru to spíš jako zajímavost, nepředpokládám, že by se na to tady někdo chtěl koukat.
    Upřímně, já se na Angela nedokážu koukat ani v angličtině, zřejmě nepřekonatelný odpor k Davide Boreanazovi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam