• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HAITAGANSeriály Josse Whedona - Buffy, Angel, Firefly, Dr. Horrible, Dollhouse, SHIELD (???)
    PIZI
    PIZI --- ---
    REDGUY: Vida, mam opacny nazor. Kdyby to neutnuli a mohli to, co ted cpou do nekolika poslednich dilu roztahnout na vic dilu, bylo by to jeste lepsi. Ale i ted je to hodne dobre.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Aaargh. Takze po jedenactem dilu dochazim k nazoru, ze je dobre ze to utnuli a spatne ze to nechali jeste se svijet v bolestech druhou sezonu a snazit se za kazdou cenu honem honem do toho nacpat uplne vsechno...
    PIZI
    PIZI --- ---
    E42
    E42 --- ---
    Zrovna jsem včera taky zkouknul 5 a 6 a u mě velice dobrá, skoro mě začíná mrzet, že je Dollhouse zrušenej. S postradatelností Echo ovšem naprosto souhlasím, bohužel Joss má pro dost marnou Elizu zjevnou slabost a furt se jí snaží někam cpát. Zato Summer Glau byla jako obvykle skvělá. A velmi zazářil i Enver Gjokaj :)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Ufff. Tak jsem videl 5. a 6. a dost smisene pocity. Nektere momenty byly naprosto skvele a uzasne, nektere naprosto katastrofalni, amaterske, skoro na urovni ceske televizni inscenace. Az mi to prislo ze to psali narychlo a nemeli cas to vylestit. A znovu si rikam, ze kdyby hlavni postavy byli Topher a DeWitt a ne nanblbla Echo, bylo by to super.
    CIZIN
    CIZIN --- ---
    Tak aktuální dvojdíl docela zabodoval. Vypadá to, že by Dollhouse mohl dožít se ctí.
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    jo a repost z HL: novinka na firefly.sff.cz - dalsi iniciativa za obnoveni Firefly
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    THESTOUPA: jako drsne no. Krome Bruce Williamse me docela dostava i ta prehrsel spoileru, nevidet uz prvni serii tak jsem asi hodne nastvany...
    E42
    E42 --- ---
    THESTOUPA: Tolik nesmyslů v jednom článku je nadstandard i na iDnes, to se teda mladá Spáčilová hodně nevytáhla.
    E42
    E42 --- ---
    BARTIAS: Nj, dalo se to čekat a upřímně, ani mě to moc nemrzí. Jo kdyby takhle chtěli oživit Firefly, to by byla jiná..
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    dalo se to cekat, Fox rusi Dollhouse. odvysila zbyle epizody do chybejici druhe trinactky a diky cau

    http://ausiellofiles.ew.com/2009/11/11/this-just-in-dollhouse-axed/

    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---


    dnesni sinfest mi pripomel jednu epizodu Angela, kdy mu Kate rekne: "Im gonna go inside and you can go to hell"
    a on na to "Been there, done that." :)

    Ale asi to bude jen schoda okolnosti...nebo ze by muj oblibeny kreslir koukal na muj oblibeny serial? :)
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    REDGUY: souhlas, Sara by vic potesila i me
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    E42: Me ta posledni epizoda potvrdila moji teorii, ze cim min je na obrazovce Eliza, tim lepsi je to dil 8)

    A jak mam Whedona rad, tak me dost s*e ze zrusili Terminator: Sarah Connor Chronicles a nechali Dollhouse. Bejt to obracene, jsem mnohem spokojenejsi.
    E42
    E42 --- ---
    Hm, jsem dlouho nebyl na Wiki. A zrovna ta poslední Sieřina epizoda byla byla docela zábavná, příjemný zpestření a slušnej character development.
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    sledovanost polovicni, Fox prerusil vysilani do zacatku prosince. slibil dotocit a dovysilat zbylych 8 epizod. pak se ocekava definitivni konec
    E42
    E42 --- ---
    Odvysílané už 4 díly a ještě ani slovo? To asi vypovídá o mnohém .)
    No, taky zatím nejsem zrovna nadšenej, nějak jim to nešlape.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    jo a jestli mate radi Elizu Dushku a libil se vam film Dogma, doporucuju "Jay And Silent Bob Strike Back" :)

    je to hlina a je to cele na youtube :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam