• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOLACZEGEspañatekk?-aneb co v anketě nebylo
    SKIN
    SKIN --- ---
    SANSCULLOT: koukni se na to video a rekni mi kde by tak mohl byt :)
    SANSCULLOT
    SANSCULLOT --- ---
    divny, jsem tady dole a vsichni se na nej pripravujou... (kazdej po svym :)
    SKIN
    SKIN --- ---
    LAPRIMAVERA: letosni dragon se nekona
    LAPRIMAVERA
    LAPRIMAVERA --- ---
    mate nekdo ideu kde by se teda mohl konat letosni dragon festival?
    SKIN
    SKIN --- ---
    JENDAVB: velmi lituji toho, ze nikdo nezahrabal Andyho, kdyz tam vleze do ty diry. Par lopat a byl by tu klid :)
    AZZY
    AZZY --- ---
    LUKASZ: Takže oba se nakonec dostali tam kam chtěli:) Lukáše určitě pozdravuj, jestli ho zastihneš! Zajímalo by mě, jak myslíš slovo rozlítanej, ale asi nejspíš tušim...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    AZZY: jojo vladka je v indii ... amiga mam ja a lukas je ve valencii .. pristi tyden se tam vracime tak ho budu pozdravovat jestli ho uvidim ... on je ted trosku rozlitanej ...
    AZZY
    AZZY --- ---
    ATARKA: Jo, o tom mi vyprávěla, že si na tenhle výlet šetří.. Dobře holka dělá, že si jde za tím co chce :))
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    AZZY: Vlaďka teď byla v Praze,měla jet do indie,tak nevim jeslti už odjela, amigo je s klukama v espanii .)
    AZZY
    AZZY --- ---
    LUKASZ: Prohlížela jsem si ty tvoje fota na rajčeti a koukala jsem, že tam máš vyfocenou Vlaďku jejího psa Amiga a Lukáše:) V Malaze jsem s nima byla ňákou chvilku na squatě - vzali mě pod střechu, tak jestli máš na ně nějakej kontakt tak je určitě pozdravuj!!!
    SKIN
    SKIN --- ---
    B_KOMPLEX: prijedte a hlavne mejte vporadku veskery papiry, guardia to tu ted dost kontroluje a nepousti lidi do ciggi - zrejme i na srotovani nelegalnich vozidel dojde
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    nakoupime nakladak specialbrew a jedeme delat technival do cigarones mezi stromky ne?
    AMASITA
    AMASITA --- ---
    ..mam za sebou par akci na jihu, tedy rozhodne rikam `si´ Andalusii!
    i konkretni mista kde by se dalo.. /ok,..quizaa/
    SKIN
    SKIN --- ---
    KOLACZEG: no uvidime, ale rekl bych ze to vypada nadejne :)
    KOLACZEG
    KOLACZEG --- ---
    SKIN: takze tvoje prani bylo vyslyseno..
    SKIN
    SKIN --- ---
    Dear sound systems and party people

    Work has started, planting 1800 trees, on the Dragon festival site by the local authority, see pictures. Better find an alternative site for our spring equinox celebrations, maybe the hot springs in Santa Fe could be a possibility.

    From Cigarrones.org


    Vazeni sound systemy a party lide.
    V miste, kde se pravidelne konal Dragon festival nyni probiha vysadba stromu. Ma jich byt lokalnim zastupitelstvem vysazeno az 1800, viz obrazky. Bylo by lepe najit alternativni misto pro oslavu jarni rovnodenosti, termalni prameny v Santa Fe jsou jedna z moznosti.

    Od Cigarrones.org









    SKIN
    SKIN --- ---
    EVACEK: spravne jed, do bulharska, rozumna volba
    FEEX
    FEEX --- ---
    ja bych dal spanelsko nebo portugalsko , ale treba koncem zari..
    EVACEK
    EVACEK --- ---
    já teda furt spíš doufám že to bude v tom bulharsku, portugalsko mi přijde dálka jak svině a cesta španělskem po pobřeží lemovanym hotelama:o/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam