• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    Tak tohle je Mates...teď trošku starší, ale pořád stejně roztomilej :-)

    N_I
    N_I --- ---
    LADYBUGS: všechno podepisuju, ještě mi přijde že jsou děsně věrný, jednoho jezevce sem neviděl několik let, ale vyrůstal u mě v bytě když byl malej, i po těch letech přiběhl a když mě viděl a řekl sem mu adame ahoj, se připočůral štěstím..a úplně mi skočil do klína...
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    N_I: Jezevčíci jsou láska na celý život. Od 15 pořád nějakého kolem sebe mám. A s oblibou říkám, že mě jednou najdou sežranou od jezevčíků :D
    Ale vážně, jezevčík je malý pes s velkým egem a smyslem pro humor. A to mě na nich ohromě baví.

    Tondovi přeju hodně zdraví a procházek po oblíbených místech :) a ať se dlouho těšíte ze vzájemné blízkosti...
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    LADYBUGS: Soustrast :-(
    Vždycky je to TAK smutné..........
    N_I
    N_I --- ---
    To je moc dobře, že máte sice smutek, ale zároveň také i ty radosti z jezevce v pubertě. Ono ten smutek po nich je opravdu velký, jak sou to extra obr velký lásky. Moc si teď nedokážu představit až tu tonda s náma a našima nebude. Naši jsou už navíc hodně staří a štěně je už passe a já to jezevci nechci udělat dát mu malej byt a palmbeach, když vidím to štestí když má zahrádku a procházky okolo polí a sadů...:/

    baumaxe zpíval ten song kde má asi pravdu že kolikrát sou psi ryzejší než lidi, ale u těch jezevců to prostě tak opravdu je, že kdejaký jezevčík je je...je nějak snad i líp pro planetu a radost svého okolí než kdejaký tupec...

    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    N_I: Díky...naštěstí máme mlaďase, 3 letého, už...a je to zlato. Taky jezevec, drsňáček, mrňous a moc hodnej, mazlivej...jinak už bych sháněla štěně.
    N_I
    N_I --- ---
    LADYBUGS: parťáci, tyvogo, to je slabé slovo, to je mi moc líto:((
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    ANNONKA: Řešili jsme...bohužel, v pátek pejsek odešel... no, vstávala jsem k němu, utřela loužičku, případně uklidila něco jiného, dala jsem ho na pelíšek, dala do misky jídlo... a šla si lehnout a doufala, že bude spát. Bylo to poslední dobou docela utrpení. Přesto, když tu teď není, je mi to líto ...byl to parťák...
    N_I
    N_I --- ---
    Sraz starých jezevců? Toníkovi je přes 12 a nějak začíná mít víc potíží, minulý týden sotva popadal dech a těžce dýchal, tak lékař a kupa strachu, dostal jiné léky, měl vodu na plicích:( Zlepšilo se to, ale úplně dobře se mu nechodí ani teď a ikdyž je už veselejší je to už holt starý pán. Na procházky jen okolo domu.
    Když se mu udělalo lépe zaštěkal si, abych ho odnesl do patra nad garáž kde mám brloh a kde jsme se spolu pokaždý dívali z okna, on v náruči nasával pachy vesnice a okolí a tvářil se při vyhlídce důležitě. Tak mu asi fakty bylo lépe.
    Podle mě taky víc chřadne, protože mu rodiče dávají nesmysly k jídlu ale měnit to v jejich věku a nějak do toho zasahovat, kérovat nemá asi cenu už...snad tu s námi ještě chvíli zůstane, láska.

    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    LADYBUGS: Gratulace, potřesení tlapkou :-)
    A jak teda ty noci řešíte?
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Našemu jezevci bylo 13/1 18 let...zažívání bychom mu mohli závidět....a to ostatní vlastně taky ;-) jen kdyby chtěl v noci spát...
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Gratuluji!!!! Nejen k pěknému věku a vitalitě, ale i k mediální hvězdnosti :-)))))
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Nas Eda hvezdou novin ;)
    Tajemství psí dlouhověkosti. Nejdelšího života se dožívají menší druhy jezevčíků nebo shiba-inu | Hospodářské noviny (HN.cz)
    https://domaci.hn.cz/c1-67295490-tajemstvi-psi-dlouhovekosti-nejdelsiho-zivota-se-dozivaji-mensi-druhy-jezevciku-nebo-shiba-inu
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    Mates ležící spící ...

    N_I
    N_I --- ---
    a po koupeli

    N_I
    N_I --- ---
    toník má rád naše auto, když ho hlídá a leží tam ví, že ještě nikam neodjedem, nikdy se mu nechce pryč

    ten výraz mluví za všechno, láska

    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    N_I: je nádherný!
    N_I
    N_I --- ---
    ukradeno z twitteru, prej láska, prej štěnátka:)

    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    N_I: Náš jezevec byl taky v lodi. Před 4 rokama, dejte tomu...a vřeštěl :) ale on byl celej život hodně svůj...teď jse mu 17 a kusanec a já mu přeju, ať co možná v klidu dožije, psychoušek náš :)
    N_I
    N_I --- ---
    dve skupiny vzali do lode jezevce...hned sem mel lepsi den

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam