• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    EZEE
    EZEE --- ---
    TCHENDIK: kolik jim je? tak 2-3? moc pekny
    TCHENDIK
    TCHENDIK --- ---
    Besinka a Katynka

    EZEE
    EZEE --- ---
    BABETKA: to je jak ten muj vychcanek, relax, smutny oci ale jen mam neco k snedku uz je u me..ostatne kterej ne ze :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    BABETKA: fešák :-)

    N_I: a já chci zase novýho jezevčíčka!
    N_I
    N_I --- ---
    ja chci bejt pes u babetku..:]
    BABETKA
    BABETKA --- ---
    povaleč lehátkový:)))
    EZEE
    EZEE --- ---
    zdravim:) tak se hlasim taky do jevcikaru :))
    BABETKA
    BABETKA --- ---
    BESSAYA: to se neboj, po jezevcikach je dobra poptavka:)
    N_I
    N_I --- ---
    no plati u nich 100pro

    podle toho co jedna baba povidala - ze to jsou dubovy palice a zakerny a kdesi cosi..ale kdyz das spravnou vychovu tak je to spis o radosti a jeho vlastnosti se ukazou v dobrym svetle....
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BABETKA: letos štěňátka plánuju. Ještě jsem se po tatínkovi nekoukala, ale každopádně chci nejdřív sehnat aspoň pár zájemců, abych pak nemusela řešit co se štěňátky (protože je mi jasné že kdybych je náááhodou neudala, zůstanou mi všechna doma - nic jako útulek nebo je dát uspat bych totiž nemohla:-( )
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    N_I: Tonda je teda krasavec! :-) A s tou jezevčí pastí to píšeš správně :-) Oni jsou to prostě osobnosti a člověka si umí krásně omotat kolem prstu:-)
    BABETKA
    BABETKA --- ---


    N_I: no jsem na Tondu zvedava, stavim se na nej juknout brzo:)
    BESSAYA: az budete chtit stenatka neni problem, Adamek uz je zaslouzily otec, dokonce snad i dedecek:)
    N_I
    N_I --- ---

    tonda bican . bry den - ale uz jsem vetsi jezevcak, ted uz by jste me nepoznali..:]

    ps. vubec jsem nebyl jezevcikar dokud jsem nepoznal tyhle dva borce..adam a tonda....od te doby jsem v jezevci pasti..;]
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BABETKA: taky si myslím že je to nejlepší, když člověk o hafa přijde, pořídit jiného. Já mám jezevčice dvě, jsou to ještě mladé holky, doufám že tu se mnou vydrží co nejdýl :-) jedna z nich je na fotce od Tchendika :-)
    BABETKA
    BABETKA --- ---
    ELIZHANNAH: to je mi lito:(...my pred Adamkem meli taky toho samyho, dozil se asi 18 let (umrel na rakovinu), tak jsme potom hned poridili dalsiho, to chce, ikdyz nasi protestovali, ale ted jsou z nej podelany uplne nejvic:)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    BABETKA: achjo, podobnýho jsme taky měli, jmenoval se Bob, ale minulou zimu jsme o něj přišli, byl už starej (14 let), nachladil se a pak už to bylo rychlý... :-/
    BABETKA
    BABETKA --- ---
    přihazuju našeho jezevčáka Adama:)

    TCHENDIK
    TCHENDIK --- ---
    řekl bych, že o "klobáskovitých potvorách" typu... :D (viz níže)




    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Oi!
    :D
    JEZEVCIK
    JEZEVCIK --- ---
    Zdravím. O čem bude tento klub :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam