• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    XDOOME
    XDOOME --- ---
    jezevčík patří do postele a basta
    HHADES
    HHADES --- ---
    BESSAYA: to nemate spacák? ..potom budou vsichni tri spokojeny tyrane jeden! :)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    což o to, já bych ji tam pustila, když my máme ty hafany tři a postel 160 širokou, sice dva jezevčíci jsou ok, ale ta třetí hafina má asi 18kg, takže když jednou v posteli spala (byla nemocná), tak my s pítelem jsme každý spal na jednom prkně na boku :-D Ono moc nejde pustit jednu a dvě ne :-/
    XDOOME
    XDOOME --- ---
    tak ji musite hold pustit do postele:D oni se strasne urazej dycky kyz neni po jejich takovy oni sou proste tvrdohlavy palicaty hajzlici
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    N_I: jenže ona nám na truc dělá to že se třeba přes noc vykadí v kuchyni, protože ji nepustíme do postele :-( Tak nějak pořád se mi nechce vzdát ji to zkoušet odnaučit.
    N_I
    N_I --- ---
    jezevcika neco odnaucit? :))

    zvykni si..:)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Ahoj :-) nevím jestli sem ještě někdo vůbec chodí - ale máte zkušenosti s tím jak se jezevčíci za něco mstí a dělají na truc? Jestli ano, povedlo se vám je to odnaučit? :-) A jak?
    KIM13
    KIM13 --- ---
    BESSAYA: No přesně tak to je .-)

    Ale ta Tvje je fakt krasavice!!!!! No dej vědět až něco bude!.-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    KIM13: To je hezký jestli mu říkáte Josefíček :-) A 19 let je taky krásný věk, kor když je ještě veselý a tak. Chápu jak to myslíš, všichni se o ty svoje malý potvůrky chlupatý bojíme. Ale snad vám ještě dlouho vydrží. My máme takovou maličkou jezevčičí hysterku, včera zrovna jsem přišla domů, zrovna jsem s sebou měla návštěvu, tak to bylo vůči ní trochu hloupé, ale Káča hystericky ječela a brečela a vůbec, tak sjem se polekala co se stalo. Nenechala na sebe pomalu sáhnout. Pak jsem zjistila že kámen co jsem měla na oszdobu mezi kaktusama je venku, takže ona asi mezi ty kaktusy strčila čumák a bolelo ji to. Šli jsme radši na veterinu a tam najednou byla hodná a neječela :-D Ale doktorka jí radši stejně dala jedno pigáro proti bolesti a taky nějaký sirup aby nedostala z toho zánět. Byla jsem z ní vyplašená pořádně :-) Jinak ta naše starší, ta co má pálení, bude letos mít asi taky štěňátka. Ale ještě nejsem přesně rozhodnutá jestli už po následujícím hárání nebo až po tom dalším ;o)

    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    BESSAYA: aaaaa, bozani rozkosni, bych je ununala
    KIM13
    KIM13 --- ---
    BESSAYA: Jsou to opravdu slaďoušci!!! Zatím odolám, ale mnohokrát děkuji a budu to držet v paměti. Máme totiž josefčíka, ale už mu táhne na 19 rok. Špatně vidí, vůbec neslyší a už má jen 3 zuby. Ale když on to není pes, ale člověk v psí kůži, tak zatím je i radostný a veselý. Ocásek mu ještě k vrtění funguje. Ale to víš.. Ten věk je vysoký a člověk už pomýšlí, jak dlouho ještě... A protože vím, že až to přijde, že to bude chtít okamžitě lék, tak pokukuju. Ale dokud je, tak to bych mu, našemu malému žárlivečkovi, nemhla přece udělat, že jo .-))))))
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    KIM13: jsou ze Slavkova u Brna. Na chovatelku mám kontakt, a kdybys chtěla, můžu poslat i další fotky, je tam těch bobísků víc :-)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    BESSAYA: Fakt? Odkud jsou?
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    KIM13: ještě jsou všichni volní, tak kdyby měl někdo zájem.. :-)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    Ó, jééééééééééééééé!!! No ti jsou úžasní!!!!!!!
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Mladší sourozenci naší Káči :-) nejradši bych je všechny taky adoptovala :-D

    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    N_I: broucek. krasnej
    N_I
    N_I --- ---
    je klidnej..kdyz ho zrovna nechytne rapl..:)

    ale spis klidnej..:)
    EMENEMS
    EMENEMS --- ---
    N_I: je krasnej a vypada spokojene :) je spis klidnej nebo crazy ?
    N_I
    N_I --- ---
    behat si muze milacek sem tam..domu ma otevreno...takze se ma jako prase v zite...

    ehm kdyby nekdo vedel o cubicce..co by rada napadnika..ozvete se..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam