• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    a takto jsem tuhej po dnu nahaneni ovci, svestek, psu a panicku

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    jenom tady jednu ilustrativni... polivka od panicky...hlavne nenapadne:)))

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    jeee, book, hlasime se:)))
    N_I
    N_I --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    pastel.. nas tonda nastesti vyrusta u rodicu na vesnici kde zadna sul vlastne ani chodniky neni a navic ma srst pekne dlouhou takze je ve snehu jako doma...ale mama mu teda taky maze tlapky.ze to prej nekde slysela..:)--maze mu je sadlem kery potom desne rad lize aspon...:)))
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Taky používáme Niveu. Omyjeme tlapičky a pak promažeme. Kdyby mi psi byli ochotní nosit botičky, nejradši bych jim je taky dala, i když je to hnus. Ale když vidím jak chudinky trpí když mají rozežrané tlapky... :-/
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    GILLIATT: My v případě solení mažeme tlapky jelením lojem nebo dětským olejíčkem (Aviril).
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    A jak vůbec ošetřujete v zimě tlapky? Já promazávám niveou, ale existují i speciální psí krémy, máte někdo zkušenost?
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    N_I: jezevčíci jsou velmi náchylní k potížím s páteří, jedním z mnoha faktorů, které to mohou zhoršit je prochlazení. U našeho hladkosrstého jezevčíka to v chladném počasí bylo vyloženě otázkou zachování zdraví. Stejně jako psí botičky, když v tom vidim psa tak nevim jestli se mám smát nebo zvracet, ale když mi kámoška co bydlí s větším pejskem ve městě vyprávěla o problémech s rozežranými tlapkami od soli z chodníku, tak pokud není jiná možnost, jako přenést pejska přes posolený chodníky rovnou do parku, tak bych mu to na tu cestu asi taky dala.
    N_I
    N_I --- ---
    pepa - krasavec..:)

    prestoze nejsem zastancem oblecku pro psi...
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    Nejnovější díl How I Met Your Mother ;-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    ONITSUKATIGER: Děkuju :-) Bohužel takhle šikovná a trpělivá nejsem, plete mi je jedna paní. Už jsem si od ní nechala svetříky udělat druhý rok :-)
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    Šmudlinka

    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    BESSAYA: jezis ten svetricek je uzasnej!! vlastne oba!! delas sama?
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    dnešní venčení

    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    N_I:
    ONITSUKATIGER: nádhera tyhle špagetky.. :-)
    N_I
    N_I --- ---





    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Tak se k vam taky pridam...Ikdyz tedy sveho jezevcika uz nemam, ale miluju je:-) prihodim i jednu fotecku naseho Bobinky:
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    RHIAN: Tedy, Váš kokrvčík je naprosto kouzelný :-D My taky průběžně hledáme ženicha pro Besi, ale takhle malinkých je orpavdu málo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam