• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: oblečky pro hladkosrstý jezevčíky na zimu klidně, ale jak bude třeba pět nad nulou, tak mu ho zbytečně nedávejte ;-) jinak je to v pohodě, oni jsou ty špagetky fakt zimomřivý ;-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    BESSAYA: no doufam. asi mu poridime oblecek, aby tam chodil rad, nechci, aby si na to zvyknul..
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: To se neboj, to je určitě jenom tím že je zima, až bude hezčí počasí, určitě se mu ven chtít bude ;-) naši princeznu Besi teď taky musíme skoro prosit, aby se šla vyčůrat ven :-D
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    BESSAYA: ja bych byla pro:) nas zloprcek uz bude mit vsechny ockovani... ale nevim, jestli vydrzi tak dlouho venku, moc rad tam nechodi... ani tam nechce curat, cura furt doma :(
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Přeposílám pozvánku kamarádky, když se někdo chytne, budeme obě rády:-) : všechny oblíbence jezevčíků a nejen ty z Prahy ... Ale tak me napadlo,
    že bychom mohli uspořádat nějakou společnou vycházku na jaře, co tomu
    říkáte? Zváni jste samozřejmě všichni, pragocentrismem snad netrpím,
    ale je mi jasné, že na dlouhé dojíždějí to není, takže se obracím
    především na ty z Prahy, jestli se nechtě...jí třeba nějaký březnový
    víkend sejít, ukázat si navzájem své špagetky, poklábosit a nechat
    psíky řádně vyblbnout :)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: Joj tak to je nepříjemný.. ale znám to. Když Besinu nepustíme do postele, je schopná za noc udělat x louží v obýváku... :-/ Jak s pí v posteli, je klid. A to v obýváku je teploučko a má tam pěknej pelíšek a podobně
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: :)))) ha ha,slecno:)) ale musim rict, ze se nam posledni dobou nejak dari.. obcas neco pro formu jeste zrusi,ale uz to neni co to byvalo:) spis mi ted chodi vytrvale kropit jednu velkou palmu.. na zabiti
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Tak Edík je teda nádhernej :-) Přeju vám abyste s ním měli samou radost a veselo a žádné trápení :-) Ten čumák napůl je úžasnej :-D
    SARAJ: Tomu skoro nevěřím že Jack něco ničí, takovej hodnej pejsánek... :-D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: ahoj Edo, jses na dobre ceste byt ukazkovym jezevcikem:)))jack ti jeste doporucuje zkusit boty, svetry a nausnice.. takovej zaklad.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    "tak uz jsem se zabydlel a ted porad jenom vymyslim zpusoby, jak skodit panickum. v noci hodne knucim a chci porad chovat, ve dne kousu co mi prijde pod cumak a nechavam louzicky po celem byte. ale kdyz me nekdo okrikne tak toho hned necham a delam, jako by se nic nestalo. uplne ze vseho nejradsi ale beham z jednoho konce bytu na druhy, i kdyz behat zatim moc neumim (obcas mi zadni nohy predbehnou predni) anebo skacu do vysky, odrazejic se ze vsech ctyrech.
    hlavne ze moji hodni panicci mi porad kupuji nove hracky a vubec, ze se o me tak kraaaasne staraji. jenom nechapu, proc me nenechavaji okusovat ty dlouhe uzke ocasky, co jim visi po celem byte, jako z telefonu, z televize a tak. stejne to vsude jenom prekazi, ne?
    zdravi eda!!

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: jj, kamaradka ma ted cca 10 dnu tu fenecku co ji doma hlidame, taky nejdriv nezrala a nepila,ale nas jack ji ukazal, ze kdo zavaha nezere a uz mu leze do misky:)))zkuste mu to zradylko necim ovonit bo zkusit jinej druh pro stenatka,piskot.. cokoliv a unavte ho, chuderu malyho..hlavne mu pelech vystelte i necim navic..jezevci se radi schovavaji, norujou..jackous jakko mimo spal s hlavou pod dekou..a dela to tak do dnes:))
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    hehe, je nadhernej no, vypada jak fantom opery s tou pulmaskou:)
    jinak celou cestu domu byl uplne zlatej, hodinu a pul v aute ani nekniknul, jenom me s brachou poslouchal jak si povidame, kdyz jsme prijeli tak vsechno radne prozkoumal, vybral si curaci misto na koberci...:-D peklo zacalo samozrejme az v noci. rodice se moc nevyspali no... ale do postele jsme ho nepustili.
    furt se chce ted chovat, jak se mu stejska. jen mi pripada divny, ze se jeste poradne nenajed a pomalu ani nenapil, a to tu mame presne to zradlo, kterym ho krmili doma... ale ono mu casem asi vyhladne. tedka jsem stastna ze konecne usnul v pelisku a ne v naruci, je to jak nejaka priprava na miminko :))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: ediiik:))) je dokonalej,hele ma jing jang tlamicku,co:))) to bude dobrej rarach...ty tlapicky.....


    tak ahoj Ediku, vse nej do noveho zivota!
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Jéé, ňuňu.. pocem, ať Tě můžu pomačkat :o))) Tak ať se mu u vás líbí, hodně společné radosti! :o)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    tak eda uz je doma :-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    diky za povzbuzeni:) slibuji peclive reportaze a fotodokumentaci :)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: jo a ta cena je super ;-) Trpasličí jezevčíci bývají dost drazí, je jich málo...
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Jsou teda nádherní :-) Co poradit - chtějte vidět rodiče, a když budou vypadat zdravě tak je to ok. U štěňátka zkontrolovat jestli nemá kýlu, mělo by být tak nějak veselé a nemělo by se vyloženě bát. Ale to jako u každého štěněte. Asi žádné extra rady ;-) A když je majitel veterinář tak snad žádnou botu neudělá ;-) Jinak teda skoro závidím, je nádhernej ;-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    SARAJ: ten vpravo uz je prodanej ;)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    N_I: paradni!!!!!se opaluje,jo?
    N_I
    N_I --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam