• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    jinak drahej se zakoukal do jednoho moc fajn plemena... ze by byli s jackem dokonala dvojka... tohle je prosim stenatecko... jinak maji teda az 90 kg

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: vcera jsem potkala slecnu,mela fenku trpaslika,stenatko, max 3 mesice no tintitko nadherny, tak jsem se slecnou chtela hodit mini rec... a z ni vypadlo, ze tu malou radeji moc nekrmi,nedavaji zadny extra mlecny vyrobky...aby ji moc nevyrostla a zustala mrnava a roztomila....
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    SARAJ: jj,dlouhej je uz az moc, nejak prestavame verit, ze to ma bejt trpaslik X-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: je, edik, ten uz je dlouhej:)))koukam maji stejny styl.)))))
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    tak si vam tak rano vstanu, oplachnu oblicej, udelam kafe a snidani a kdyz se vratim do pokoje, hle co najdu v posteli!

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    znaven....

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    aneb jak muze normalni jezevcik vypadat jako obr vedle stenatka maltezaka:]]]]
    BESSAYA:


    GREATDRAKE: ma to na haku,krasavice:]
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    GREATDRAKE: hlavně že jen hlídá, spousta jezevčíků je ráda ochutnává :-D Ale je krásná, vypadá heboučká.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Já bych přidal naši starou paní v době, kdy to ještě byla mladá slečna, byť trochu rozespalá z hlídání pantoflí.

    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    pane jo, Jack je sám dost malinkej, jak je pak velikej ten bílej mrňous? :-)) Na té fotce vypadá že je třetinovej :-D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    a tady pozujou oba

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: :]]not to teda, nasla jsem nejaky starsi fota,venku je necvaknutelnej.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Jack je prostě úplná modelka! :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    a moji muzove - 2v1

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    chvilka vzacneho klidu po boji o cokoliv

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    tak ja se podelim trosku o naseho dabla a jeho kmosku -minnie

    tady si jack stele

    PROZAC
    PROZAC --- ---
    BESSAYA: naše taky za mlada takle lehávala. ale asi jak je starší tak už to není takovej veget :)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    PROZAC: naše čubiny si taky takhle lehají hlavičkou na polštář, a ta menší do konce na záda a hodí tlapky přes deku :-D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    PROZAC: tak to jo:)) to chapu,my toho naseho trotla taky balime a vypada teda dokonale.)))
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    SARAJ: Todle je naranžované (ne kvůli focení, to mě napadlo až později). že byla mokrá tak aby na stará kolena nenastydla. Jinak na polštář si "jako člověk" lehla sama
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam