• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    rostou jako z vody...

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    nadhera..co na to rict, takovy malinkaty nadherny stvorenicka:)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    :-D Podrbej ho za mě pořádně :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: .))vyridim doma tomu nasemu trotlovi:)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: My taky v pohodě :-) Moc jsem toho sice za tyhle dva dny nenaspala ale co, odměna je skvělá :-) Jo, Besík je šikula, pořád mimča čistí, postrkuje k cecíkům, no prostě mamina :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: ta je sikovna:) a jak jste to zvladli vy?
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: ok, pošlu Ti fotky odpoledne až přijdu dom z práce, to už jich možná bude i víc :-) Děkujeme, maminka je v pořádku, celou dobu na vet kňučela a chtěla zpět za miminkama :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: jeeeee, gratulace velka a prosim fotky mimo rajce - tam nemam sanci:))



    hrda matka v poradku?
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    ANDREA90: http://lill.rajce.idnes.cz/Stenatka/#
    zatím jenom takhle, máme v bytě docela málo světla a navíc byl už večer, tak Besině to "blejskání"stačilo určitě. Budem fotit pořád :-) Jinak u třech jsme nakonec skončili, za chvíli jdem k vetovi už jen nechat zkontrolovat zda je všechno jak má být :-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    tak se nám narodila tři miminka! :-) Ale ještě jsme asi neskončili :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: chude maly, jack trouba celej den nechtel pit... mel energeticky vybuchy a pak zase kolaboval,placnul s sebou na parkety a smutne koukal.. des tyhle vedra

    tak se drzte,holky!!!
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Už aby bylo chladněji, dneska jsem celou noc nespala, Besina to horko nedávala, celou noc tady pokňukávala, pořád chodila sem a tam , strašně funěla, myslela jsem jestli už neporodí. Ale je brzo, ještě alespoň dva dny aby to byl min. 58. den. Tak jsem jí aspoň dávala studenej ručník na bříško. No snad bude dneska klidněji.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TRANQUILITY: uz bych taky nutne potreboval, tak snad zlomim devce :D
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    me tady eda dneska hrozne trpi:) za prvy je z toho vedra hrozne apatickej a za druhy trucuje, ze jsme ho odvezli z chalupy. cely dopoledne demonstrativne sedel na nevybalenejch taskach a tvaril se jak bambi, kdyz mu zastrelili mamu :))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: no vcera ho konecne vratili po tydnu domu, flakal se na chalupe s nasima:)))takze cely ten horky tyden se mel dobre,jen doma jsme na nej hnusny. dostal poradnou koupel , nazrat a pak padnul z avlast.. doslova... behem 1 min vytuhnul v pelechu presne jak spadnul:)
    jinak moc nepije, blboun,takze ho polejvame z lahve,ale to nesnasi...jak mam v ruce petku tak zdrha:))
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: Včera to bylo dost náročný, jeli jsme od rodičů ve čtyři odpoledne a holky byly úplně pečený, celou cestu jsem je napájela a větrali jsme co to šlo. Ale večer už to pak bylo ok :-) Jak se to vedro líbí Jackovi? :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: aneb dve mrtvolky zmozene vedrem:)))jak to snasi?
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Březí jezevčice a nebřezí jezevčice :-D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam