• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    N_I
    N_I --- ---
    sayuri - chjo..:((((
    N_I
    N_I --- ---
    ..nasi uz maji nove jezevci stene...tak snad bude znovu lépe...
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SAYURI: Tak to je mi líto :-( To je hrůza, takového jezevčičího neštěstí :-( Tak se držte celá rodinka. Upřímnou soustrast...
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    Bohuzel, pridavam se do pochmurne diskuse... asi pred mesicem nam jakysi vorech vykousal diru v plote a odlakal nasi Nellinku kdo vi kam...uz jsme ji bohuzel nenasli, ani se sama nevratila. Tu noc uhodily velke mrazy tak asi bohuzel neprezila. Ach jo, vsak vite sami, tragedie pro celou rodinu. :-(



    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    N_I: :((( uprimnou soustrast :((
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    N_I: jezis, tak to mi moc a moc lito...drzte se!
    jinak se musim pridat k tvoji vyzve, protoze tohle je muj nejvetsi strach, jezevcici jsou proste jak terc..nad nama bydli slecna s rocnim pittbulem a uz ted ho tezce nezvlada,takze celej barak se klepe - mame v baraku cca 10 psu - kdy se neco ztrhne:(
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    N_I: Upřímnou soustrast, ani si nedovedu představit, jak to pro vás musí být hrozné :-( Tak se držte. Snad se Tonda bude mít v psím nebi krásně..
    N_I
    N_I --- ---
    copak ja..ale byl to pes hlavne rodicu pro kery byl vsechno...jak dite..asi znate jak dokaze jezevcik dat lasku...jakej vztah se vytvori..:(((

    prosim opatrujte se vsichni na vychazkach....ikdyz proti temhle vecem neni obrany.asi..desny..:(((
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    N_I: To je šílený!Je mi to moc líto,neumim si představit že bych něco podobnýho zažila asi bych se zbláznila.Drž se.
    N_I
    N_I --- ---
    coz neni reseni.......

    preju vsem aby nic podobneho vubec nikdy nezazili..je to des..:(
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    ale zase musíš počítat s tím, že pak toho psa možná utratí...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    N_I: já bych asi začala s oznámením na policii.
    N_I
    N_I --- ---
    pepa- nejak nevim...ted uz se stejne nic delat neda...ale bojim se aby ten pes neublizil dalsim, nedokazu si predstavit co by se delo kdybych sel treba s kocarkem a malou dcerou...nevim zdali ty lidi zazalovat nebo co si pocit..:(((
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    N_I: tak to je strasny, to je mi lito...:((
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    N_I: Taky se připojuji :(((

    Bude to mít nějakou dohru? Osobně jsem naštěstí tohle nikdy nezažil, ale asi bych na toho majitele měl docela pifku...
    N_I
    N_I --- ---
    ..rodiče, i my všichni.. se z toho budeme vzpamatovávat dlouho..byla to obrovská jezevčí láska!
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    N_I: ooo, to je mi moc líto, upřímnou soustrast :(((
    N_I
    N_I --- ---
    :(((((((

    toník bican bohužel dnes zavřel své jezevčí oči naposled..včera ho zle pokousal nějaký stafford kterého neuhlídal jeho páníček .a doktor neodhalil všechna zranění.....snad mu bude v jezevčím nebi dobře....
    měli jsme tě moc rádi..byl jsi frajer tondo!!!

    LIDI PROSÍM POKUD NĚKDO NEUMÍTE ZVLÁDAT SAMI SEBE NIKDY SI NEPOŘIZUJTE BOJOVÉ PLEMENO PSA, KTERÝ ZA TO CHUDÁK NEMŮŽE ALE VAŠÍ DEBILITOU MŮžE DOJÍT K PODOBNÉ TRAGEDII!!!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam