• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    BESSAYA: my jsme to zas měli z nějakýho viruse :-) letního lítacího říkala vet., ale Maybík je chabrus docela dost nedávno mu zjistili nevyléčitelnou poruchu metabolismu a doktor říkal, že jako že si myslím, že tady se mnou bude ještě 10 let /jsou mu 4/ že je přehnaný ... :-(
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    MALAKA: tak toto jsme taky absolvovali. Bsina něco sežrala a málem nám na to umřela. Taky měla takhle zavedenou kanylu a musela jsem jí doma dávat kapačky. Hrůza. A levný to teda taky nebylo. No hlavně, že jsou ta naše psiska v pořádku :-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    byl jsem nemocnej, kapačka v pacce, panička na hadr..., 23tisíc za moje léčéní v prdeli... ale jinak... pohoda... :-)

    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    SARAJ: míček ho moc nebere, spíš krade z koupelny bačkory, po jedný je odnosí do obýváku a taky ponožky, konečně se můj drahý naučil si po sobě uklízet oblečení, jinak by o něj přišel :-D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BARUNKA83: hazej mu micek, nase oblibena zabava. jak pusitm vodu uz slysim mety pres celej byt - jack se blizi s mickem:))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MALAKA: :) tak to je zacatek veselych dnu,jack jak se naucil vyskocit na gauc a postel, tak to byl konec bezpecnych ukrytu... jednou se nejak dostal na kuchynskou linku,do ted nemame sajna jak,ale tusime.. do vany skace bez rozbehu,jen si tak sedi a hop...:)

    a mybik ma nadhernou barvu a ty zmrzly ocicka..:)
    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    MALAKA: já zakopávám jen o jednoho, strašně se motá okolo, kam se hnu, tam jde za mnou, i na záchod se mnou chodí a když se sprchuju, tak sedí u sprcháče, čučí a čeká až se vypne voda, pak začně skákat dovnitř za mnou :-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    BARUNKA83: no, to jo, u nás buď postupně zakopneš o všechny a když už si říkáš, že v poho, tak zakopneš ještě vo kočku :-) já si myslím, že dalšího psa by si určitě všimli, tak mimo ještě nejsou .-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    ještě vám sem šupnu chudáka Maybíka na Kvildě - tuším, že bylo tehdy kolem -17 :-)

    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    MALAKA: no nám úplně stačí jeden a je ho všude plno :-D Když už máš dva nebo tři, tak jeden navíc už se ztratí :-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    BARUNKA83: je fakt úžasnej, já bych taky chtěla hrobostrstýho....ještě, ale obávám se, že ve chvíli, kdy bych přinesla štěňátko by ze mě byl bezdomovec - prej 3 psi jsou strop :-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    SARAJ: no překonal - skočil na gauč :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BARUNKA83: hehe:)pevne nervy preju
    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    BESSAYA: On je fakt zlatíčko, až teda na běžné pomsty, když ho necháme samotného doma (rozkousané dvoje kozačky, bačkory atd :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: jack s holkama urcite klapne,ale nevim co bude rikat na konkurenci,onj e posledni dobou - odjakziva - strasnej dominator. ucho ma ted natrzeny, pac se porvali s jednim jack russelem jmenem jack... uvidime, zkusime:)


    edous by sel?
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BARUNKA83: vypadá že bude hrozně hodnej :-) Já bych chtěla ještě drsňáka taky, ale to bysme asi nesměli bydlet v takovým mikrobytě :-(
    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    Bertík na lovu
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: Tak tahle mě opravdu pobavila, musela jsem se nahlas zasmát :-D Tomu se fakt říká pohoda :-D Venčení opravdu až se vzpamatuje trošku počasí, mohly bysme udělat nějaký jezevčíkosraz třeba :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    tady je trosku videt,nas ignorujte, po praci leharo, ze:)

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: mno:)taky mne napadlo:) ovsem pockala bych po mrazech.)))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: ted je jeste vic.. vyziva na klouby,maso a tak... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam