• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    BESSAYA: souhlas, FOTO, FOTO, FOTO - Pipíka :-) :-) :-)

    EZEE: Pip je lepčí... :-) je to strašně vtipný... jsem si myslela jak jsem to s jménem MAYBE vytrhla a koukám, že mě zas někdo trumfnul :-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    KOMBAJNERKA: čistej jezevec, tomu zabarvení se říká tygr (nebo třeba náš veterinář tomu řiká harlekýn, to asi bude různý..) více info http://jezevcik.mystik.cz/info_chov/Tygri/tygri.htm :)
    EZEE: jojo, hladkosrstej.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    EZEE: Prosíme Pipovo foto! :-)
    EZEE
    EZEE --- ---
    MALAKA: no originalne je Pipe [pajp] jako roura :)), ale rikame mu Pip no :)
    DLOUHA_POTVORA: je zajimave zihanej, todle je jakej, soudim ze kratkosrstak pac vypada stejne jak ten muj :), ja se v nich popravde moc nevyznam
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    dopolední zevl na sluníčku


    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    EZEE: Ahoj Pipe, dle tvé povahy soudím, že budeš nejspíš jezevčík ;)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    EZEE: prej PIP... to je krásný jméno... :-) sbírám origoš jména pro psy a tohle si tam připíšu ... zatím vede Na čo si ? :-)
    my jsme taky krátkostrstý taky vychcaný, dost chytrý a kraviny děláme taky... :-)
    EZEE
    EZEE --- ---
    Ahoj, tak se taky hlasim, jsem 6letej frajer Pip a panicek porad otravuje at sem taky neco napisu, jsem kratkosrstej vychcanej a chytrej parchant co umi delat voci a hlavne prusvihy a spat v posteli, to je moje, je tu taky nekdo takovej? :DD
    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    INDALILITH: nene, jezdi se sanitkou :-)
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    BARUNKA83:ten tvuj přítel mi připomíná jednoho kolegu z práce, neděláte náhodou oba na hlaváku ? :)
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    BARUNKA83: Ten malej drsnosrsták je fakt hrozně roztomilej :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: tak ano micky, nechame doma, to by byla krvava bitka a balonek s pamlskama jsme meli taky, dokud se jack nenaprd a tlapama ho sevrel a rozcupoval...jsem to nesla pani do zverimexu ukazat, pac mi neverila...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    SARAJ: jó, edouš půjde rád :) ten se prozměnu nerve vůbec. (pokud mu teda někdo nebere míček, to pak nezná bratra!)
    BESSAYA: haha, to dělá taky. zásadně nepije z misky ale poze z alternativních zdrojů, jako je sprcha, konvička na kytky, louže, atd.

    jo a teď ho strašně začalo bavit dostávat odměny z takového toho dutého balonku, jak to tam nasypete a pes to pak musí různě kutálet a obracet, aby to vypadlo z otvoru. hrozně mě baví se na něj koukat jak u toho přemejšlí a zkouší na to různý taktiky, jako praštit tim o zem, zkusit to rozkousat a tak. teď konečně přišel na to že kutálení je nejlepší a vypadá u toho jak kočka, co si hraje s klubkem :-)
    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    MALAKA: První týden jsme si teda celkem zvykali, že s náma bydlí jestě někdo a snažili se to cosi mrňavého nezašlápnout, ale ted se každý den těším domu a už si nedovedu představit, že by tam Bertík nebyl.
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    BARUNKA83: já bych toho svýho maroda, jak říkám, neprodala ani za miliardu miliard :-)
    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    MALAKA: Jsem rada, že ho máme, už bych ho nedala :-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    BARUNKA83: sluší jim to voboum :-) je super, že jste se rozhodli pro jezevčíka... jsou to perfektní psi :-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: Já jdu občas pro něco do koupelny a koukám, z vany na mě čučí Besina. Ona tam chodí vylizovat výlevku, nechápu proč, když má vodu v misce. Vždycky to zkontroluju :-) Jenže pak z té vany skoro nikdy nevyskočí a čeká až ji vyndáme :-)
    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    No a takhle to pak vapadá, když jednomu hodíš aport :-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    BESSAYA: já v to doufám, že se mnou zůstane co nejdýl, jinak je to skvělej a chytrej jezevčík... bezproblémovej, párkrát mi ho hlídala ségra a já jí povídám, ségra neměla jsi s ním starosti? a ona na to: hlídat Maybíka není starost, ale radost :-) nevim, celkově jsem si ho brala z dost blbých podmínek , takže možná proto má to zdraví tak podlomený...

    jo a Maybíka aport baví 24hod denně/7 dní v týdnu/365dní v roce :-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    BARUNKA83: jé, ty se máš já bych taky hned nějaký štěňátko... :-)jestli ho aport baví, myslím, že brzy přijde na to, že je lepší vám to vrátit a vy hodíte znova :-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    MALAKA: Tak to je mi líto, že je chuděra takhle nemocnej. Ale naděje umírá poslední, myslím, že když budete věřit a milovat ho, že tu s vámi bude spoustu let ;o)

    Jinak holky umí aportovat obě, ale musí na to mít tu správnou náladu. Někdy se jim zkrátka chce a někdy ne :-D
    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    MALAKA: Aport ho baví, přinese všechno, co mu hodíme, ale nechce nám to vrátit a pere se o to :-) je úžasně hravej a vynalézavej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam