• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    v Lipně;)

    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    Zorátko;)

    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    DLOUHA_POTVORA: jj, sam se divim.. uz je to asi 7. jezevcik, co vidim vyrustat a tohle jsem jeste nevidel..ta hlava, velikost vubec. nebyt tech michelinek na nohou a kupy volny kuze, tak vypada uplne dospele.

    jinak diky vsem, radost nam dela je fakt fajn..
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BE_RRY: tak ten je ovsem naprosto ukazkovej a bude to Pan Jezevec:)
    at vam dela hodne radosti a je zdravej:)
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    BE_RRY: Je fakt obří na ten věk,ale nádhernej.Mam stejnýho,taky drobet přerostlýho :)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    BE_RRY: coze, pet mesicu?? to je teda macek :)
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    a tady jeste jedna..




    BABETKA: diky.. to s tim varletem slysim rad.) treba se druhe jeste ukaze, uvidime.
    BABETKA
    BABETKA --- ---
    BE_RRY: je nadhernej!!!...nas jezevec ma taky jen jedno varle vyvinuty, druhy zakrsly a ma uz za sebou stenata:)
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    Zdravim ve spolek, musim se pochlubit nasim novym prirustkem.)



    ..Viky (zdedil jmeno predchudce), 5 mesicu, 6 kg, bila naprsenka, jedno varle (zatim).

    Na svuj vek neuveritelne mohutny, tak jsem zvedavej jestli se zasekne nebo jestli bude uplne gigozni .) Kazdopadne povahove moc fajn..
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: tak to pozor, jack taky taha klaciky, klacky, lopuch atd do plavani se mu chce pouze pokud plave klacik:)panicka tezkej nezajem
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: Tak to musela být taky sranda, to je super že ho to takhle baví :-) Holky sice plavou, Besina víc, ta pořád loví klacíky, a čím větší pařez, tím líp - ale Kačka jde do vody sama jen jednou za čas :-) Většinou když jsou tam už všichni, tak za náma vleze.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    hehe,tak to musel aby dobra show:) jack se sekl v celakovicke piskovne takovym stylem, ze jsem ho musela z ty vody tahat po celym dnu prakticky nasilim, vypadal jako piskovej valecek:)total vysmatej,jen vysmrkaval a kadil pisek dalsi 2 dny
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: Já bych taky jela hned :-) Teď jsme byli o víkendu plavat v Jizeře kousek od Káraného, a vždycky jsme šli tak kilometr proti proudu, tam jsme vlezli do vody a plavali zpět po proudu. Naše jezevčice jak jsou malý, tak odplavávaly hrozně rychle, tak jsme vzali nafukovací plovák a holky se plavily na něm, vypadalo to strašně legračně :-D Ale myslím že je to docela bavilo :-D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ha zensky, parada!! chci taky jet s jackem na vodu :)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    ANDREA90: To se spíš prosím zeptej, z Prahy sice jsem, ale hafiny máme dvě :-D To je vážně srandovní :-D
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    ANDREA90: A kde se to dá na jezevčíky sehnat?? :-D My máme dva trpasličí, tak by to asi byly mikro vestičky, ale zajímalo by mě, kde je vzít :-D Dík :-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    ANDREA90: Neříkej že to je opravdu její vestička! :-) My přemýšlíme taky o tom že bysme s holkama jeli na vodu, ale vůbec jsem nepřemýšlela o vestičkách pro ně :-D
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    A ještě vysmátá Besina, akorát je to dost tmavé :-/
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Naše holky při hledání kešky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam