• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    ANDREA90: kdyby bylo panske verze, jdu do toho s Vama .)
    TEREX
    TEREX --- ---
    ANDREA90: jeeeeee :DDD tak to já jsem taky pro :))
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    ANDREA90: Ten je super!Jaká je cena?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TRANQUILITY: ja jsem pro!!!


    jinak poradite,jack posledni dobou extremen brani svoje zradlo - v sobotu dokonce porafal byvaleho... proste jak se mu sahne na jidlo,tak je z nej pekna bestie...nevim, jestli je to jen nejake obdobi,ale moc nevime co s tim .-jack ji az po nas, pred jidlem musi sednout a cekat na povel..nejaky napad?
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    ANDREA90: uděláme hromadnou objednávku? :D
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Měli jsme s Besinou něco podobného, to byla ještě štěně, začalo to tak, že zvracela plus průjem večer, ráno už v průjmu krev. Na veterině ten den dvakrát kapačky plus injekce plus rozbory, další den zase kapačky. Týden ještě špatně papala a byla pohublá, ale pak se dala do kupy. Věřím, že to u vás bude podobné a držím palce ;-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: chudatko malinky,at se drzi!!2,5K je celkem slusna cena, hlavne at zacne bastit
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    tak si predstavte, ze nam eda omarodil. predevcirem se malem vyzvracel a vykadil z podoby, nasi uz si mysleli, ze jim umre, ze se otravil, pac to vypadalo, jako by mu vylejzaly streva ci co. takze v noci stravili asi tri hodiny na veterinarni pohotovosti... vyplazli dva a pul tisice... tady je vyfocenej s kanylou, dva dny ted dostaval jenom infuze, dneska vecer konecne aspon naky specialni granule. je strasne vychrtlej, ani nebeha, spis se jenom plouzi, ale dneska uz me aspon vystekal, kdyz jsem prisla domu:) jeste ze je tak mladej, zotavi se z toho snad rychle.
    jinak se vlastne neprislo na to, z ceho to mel, delali mu rentgen a krevni rozbory a nic. tak snad jen neco spatnyho sezral.

    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: holky sice štěkaj ale neperou se, tak by to mělo být v pohodě :-) Ale určitě by bylo fajn něco podniknout :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA:i jo,ale jack fakt kluky nesnese:/ holky by ovsem urcite rad videl
    jo a mne taky napadlo, ze bych vas mohla zatahnout za jackovo mamou a segrama:)nevim jak se snesou vase holky s jejich smeckou,ale bylo by to hmmm 5 jezevcic a jack jako jedinej jezevci chlap:)))
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: Děkuju :-) A pořád stejně uřvaný :-D nechcete jít zase někdy venčit? :-) Třeba i s vícero špagetama? :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: pozicka:))porad krasny holky
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Včera na procházce Krčákem

    N_I
    N_I --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    a tady je nazorna ukazka jak se ma koukat do fotku,ale panicka porad nezvlada:)

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    tak to vypada, kdyz panicka dela saskarny pro kamaradku a jack chce proste byt in:)

    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    MATHEA: to s nadorem jsem nevedel.. diky za info.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    K tomu jednomu varleti - pominu fakt, ze kryptorchismus je dedicnej a proto by se nemeli takovi jedinci mnozit, ale pominout uz nejde ten fakt, ze nesestouply varle by se melo vyoperovat, jelikoz jinak hrozi velky riziko nadoru v dutine brisni. To jen pro info, pokud nekdo nevi.
    N_I
    N_I --- ---
    moje rodina

    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    Bertík odpočívá s páníčkem po náročné práci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam