• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    SARAJ: Jo na ven ho oblíkáme,máme tři různý oblečky a určitě ještě nějakej přikoupíme,když ho seženeme.Musíme mu teď na ty záda dávat pořádně pozor no a snad to bude dobrý :)
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    SARAJ: To jo, ale některý problémy, zvlášť ty hormonální /což by žlázky klidně mohly být/, se u pohlaví mohou lišit.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BETCHO: zadek maji psi snad stejnej,ne?.)

    KOMBAJNERKA: hmm, ten muj teda taky nesankuje a na prohlidkach dobry
    zada mu obalte teplem,at neofoukne a urcite bude lip:)
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    BESSAYA: No já to právě vůbec nevěděla :(
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    SARAJ: No právě že nikdy nic takovýho se zadkem nedělal,nikdy neměl problém se stolicí ani se nijak nedrbal prostě.Doktorka ale říkala že je měl uplně plný,měla toho plnou hrst.Bude mu šest v prosinci. Ty záda jsou horší no.Mám z toho hrůzu.Oni jsou na to tak citliví :(
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    BESSAYA: Ty žlázky...dělají se u psů i u fen, nebo jenom u pejsků?
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    KOMBAJNERKA: na vyprazdňování žlázek chodíme aspoň jednou za půl roku, sestřička mi dokonce ukazovala jak to dělat doma - ale docela dost to smrdí, je jednodušší nechat to udělat u doktora asi za 80 korun a máš klid. Snad bude váš marod v pořádku, držím palce ;-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOMBAJNERKA: tak zlazky jsou celkem normalni vec -kolik mu je? vetsinou to poznas,ze jezdi zadkem po kobercich a podlahach,neni to zadna tragedie.. spis co ten ustrel?zada?
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    Tak my máme doma maroda.V sobotu se mu udělaly nějaký hrudky,bouličky po celým těle.Byl strašně divnej,nechtěl jíst ani moc chodit ani nechtěl aby jsme na něj sahali.Tak jsme jeli na veterinární pohotovost,kde nám kromě alergický reakce na nějakou neznámou věc zjistili že má plný anální žlázky a ještě ke všemu ústřel.Tak ted chodíme na injekce,mažeme ibalginovou mastí a nosíme jak miminko.Trpěl někdy váš jezevčík něčím podobným?Jak často chodíte na vyprazdňování análních žlázek?Já ani nevěděla že se něco takovýho dělá :(
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ukradeno z gifu
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    tady ještě Besi a Káča při večerním odpočinku :-)

    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    besinka s kačkou od bessayi a moje lola (něco z jezevčíka v ní taky bude.))

    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    ANDREA90: super bundička, šila jsi, nebo koupila? :-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    SARAJ: nn, ta druha :D
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    nos... hm, vlastně asi čumák:D
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    SARAJ: akorád kdyby neměla Dorča zrovna vypelichanej ten nos... to se jim prostě jednou za čas děje a nikdo neví proč...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TRANQUILITY: tak ta prvni fotka je snad nej:)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    a ještě jedny z archivu z loňské zimy:

    Dorinka s Ťapinkou
    (dcera + máma)
    hosting obrázků img24.eu

    Dorinka...moje zlatíčko:*
    hosting obrázků img24.eu

    Tapíček... Dorinky brácha (má ho babička)
    hosting obrázků img24.eu

    Ťapka a Dorka... dneska za nima jedu, už se těším!!!
    hosting obrázků img24.eu
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    Babička Ťapinka
    hosting obrázků img24.eu
    Dcera Dorinka
    hosting obrázků img24.eu
    Vnučka Zorinka
    hosting obrázků img24.eu
    hosting obrázků img24.eu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: udelej to:)hele,ale mas odvahu, ja obcas po byte nachazim rozzuzlane veci -ale zacalo to ted.resp jakmile se zacne driv stmivat,tak jack ma pocit,ze na nej dlabu a nechavam ho doma nejak dyl nez normalne,takze to odnesl nazoouvak na boty, stojanek na vonne tycky - pul predsin a zbytek to co bylo na stolku -ale na monitoring nemam, to by mne zabilo - nicmene je mi jasny,ze min pul dne lezi pod moji perinou a chrape:)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    ANDREA90: a přitom takovej andílek O:-) já to snad postnu na youtube, abyste si ten pohled užili. jak mi sedí na stole a vyje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam