• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    BESSAYA: N8dherná fotka...a ten celočernej jezevec je nádhernej. Ten druhej samozřejmě taky, ale celýho černýho bez znaků jsem snad ještě neviděla...
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    A pak trochu odpočinku.

    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Holky blbnou

    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    BESSAYA: čekali jsme, že umře, fakt byl prťavej, zaráží mě že to vydržel tak dlouho... víc je mi líto toho co ho ty střeva zalehly:/ Ale snad tihle dva už vyrostou do krásy.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    TRANQUILITY: Chuděrka :-( No snad je mu v psím nebi dobře. Naše Besina když měla štěňata, tak první, co se narodilo, tak ho začala žrát - ale ono už se mrtvý narodilo. Další už byla živá, ale poslední šel chlapeček, taky malinkej, ale nakonec byl takovej nejrvavější :-)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    BESSAYA: byl jak čtvrtka těch velkých... myslím, že se akorád trápil... umřel:/
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    TRANQUILITY: To je smutné, ten mrňousek nezačal baštit? :-(
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    tak už máme pejsky jen dva... o víkendu dodám fotodokumentaci jak rostou;)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    No ale když je teď o jedno štěňátko míň, tak snad mlíčka bude dost i pro toho nejmenšího.. což?
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BETCHO: jo, dělává se to tak, když má třeba některá fena moc štěňat a nezvládá kojit, tak se jiné feně třeba namočí cecíky do mlíka a ono by se jí mělo začít tvořit - a pak se k ní dají podstřčit ta štěňata a ona je přijme za svoje. Většinou to není problém, někdy to funguje i u rozdílných živočišných druhů :-) Mateřský pud je silný :-)
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    Ahoj, mám dotaz. Takže když ta starší fenka dostala mlíčko, mohla by klidně kojit? A starala by se o štěňátko? Napadlo mě, jestli by nemohla dostat toho chudáčka malýho hubenýho, kterej se nemůže prodrat mezi silnějšíma štěňatama...že by měl cecíky sám pro sebe...
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    TRANQUILITY: jinak tenhle výraz je u Dorky normální:))) Ona je maličko mentálovitá... narodila se jako poslední, přidušený slabý štěně, páč to před ní bylo mrtvý... takže občas je někde na jiný planetě nebo v jiný dimenzi:)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    Tak já taky přidám ještě jednu těhotenskou válečku:)
    hosting obrázků img24.eu
    jinak s tím malým puclíkem to vypadá pořád stejně... jednou se přicucne, dvakrát ne... ale vydržel už týden, je to bojovník...
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    A ještě jedno foto - Besina vlezlá do potahu deky - nevěděla jak ven, i když tam zalezla sama. A tak prostě usnula.

    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Tak něco trochu veselejšího.. aneb - najdi jezevčíka

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TRANQUILITY: to urcite bude,priroda je mocna! drzte se
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    SARAJ: nejsem tam, budu až v pátek. Ale prý plakala... Jarča jí ho vzala že ho ponese pohřbít a prý jí ho chtěla vzít a nacpat mezi ostatní... asi pořádně ještě nevěděla, co se stalo.
    Spíš mám obavu o to, aby se ještě něco nestalo. Ťapce se totiž taky udělalo mlíko a prostě by se o ně asi chtěla starat...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TRANQUILITY: jak to nese jezevci maminka?
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    TRANQUILITY: :((((((( chudinka malinkatej.Ach jo.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    KOMBAJNERKA: ne, je mrtvý:/ Ségra mi volala, plakala... že když ho našla bylo ještě teplý, ale už jsou jen tři:(
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    TRANQUILITY: Mám slzy v očích když je vidím jak jsou rozkošný.Kde jsou ty časy kdy jsem měla doma taky takovýho bobíka.Teď je to přerostlej dlouhej vehikl :) Malinkýmu držim palce ze všech sil ať se z toho dostane.To malý zalehnutý štěňátko to doufám přežilo: :-O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam